خانه / بورس و سهام / اطلاعیه شفاف سازی ( دهدشت ، کازرو ، پتروشیمی زنجان ، وآذر )

اطلاعیه شفاف سازی ( دهدشت ، کازرو ، پتروشیمی زنجان ، وآذر )

شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص افزایش نرخ سهام این شرکت طی روزهای اخیر اعلام کرده است: طرح پلی اتیلن سنگین این شرکت در پایان آبان ماه با پیشرفت بالغ بر 5،33 درصد می باشد.

لازم به ذکر است که در محاسبات بودجه سرمایه طرح در بخش ارزی هر یورو با نرخ 31961 ریال محاسبه گردیده و مدت زمان اجرای طرح چهار سال می باشد. همچنین شرکت برای تامین بلند مدت خوراک شرکت، حدودا 19 درصد از سهام شرکت پتروشیمی گچساران در سال مالی منتهی به 90،06،31 خریداری گردیده است.

شرکت پتروشیمی کازرون طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرده است: طرح اجرای پروژه پلی اتیلن سبک و سنگین خطی در مدت 42 ماه از موثر شدن قرارداد EPCF ساخته و به بهره برداری خواهد رسید. و در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات در حال انجام جهت اخذ کپی دانش فنی از شرکت پتروشیمی امیرکبیر درصد پیشرفت فیزیکی طرح 5،8% و در صورت عدم نتیجه مذاکرات پیشرفت فیزیکی طرح 2،98 درصد می باشد.

به جز موارد ذکر شده اتفاق دیگری که بر افزایش قیمت سهام این شرکت تاثیرگذار باشد رخ نداده است.

شرکت صنایع پتروشیمی زنجان طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورس اعلام کرده است: میزان پیشرفت فیزیکی پروژه تا کنون 20،11 درصد می باشد و در صورت تامین منابع مالی مورد نیاز، پروژه در مدت 36 تا 40 ماه به مرحله بهره برداری خواهد رسید. در نتیجه هیچگونه تغییر با اهمیتی در وضعیت عملیاتی شرکت که بر افزایش قیمت سهام این شرکت تاثیر گذار باشد، رخ نداده است.

شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد: با توجه به تغییرات قیمت و حجم معاملات سهام در روزهای اخیر به استحضار می رساند هیچگونه تغییر با اهمیتی در پیش بینی اطلاعات و EPS سال های مالی منتهی به 92،6،31 و 93،6،31 ایجاد نشده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*