خانه / آخرین اخبار / توهین جدید تهمینه میلانی به نذری و باورهای عاشورایی مردم +عکس

توهین جدید تهمینه میلانی به نذری و باورهای عاشورایی مردم +عکس

عکس تهمینه میلانی Tahmineh Milani کارگردان ایرانی سینما که به صورت وقیحانه نذر و توسلات و باورهای عاشورایی را به سخره گرفته است و با کاریکاتوری که منتشر کرده است ، توهین کرد.

همسر تهمینه میلانی فمینیسم فمینیست کیست روشنفکرنمایان جرم تهمینه میلانی بیوگرافی محمد طحانی بیوگرافی تهمینه میلانی اینستاگرام تهمینه میلانی اصلاح طلبان چه کسانی هستند Tahmineh Milani

کارگردان فمینیست سینما که خود را مادر معنوی گلشیفته فراهانی میداند و برهنگی او را از برکات وجودی خود تلقی می‌ کند، پس از عقده‌ ای خواندن مردم ایران، تمسخر زنان محجبه، افسانه نامیدن دشمنی آمریکا با ایران و سکوت مسئولین فرهنگی کشور، اکنون وقیحانه نذر و توسلات عاشورایی را به سخره گرفته است.

عکس توهین تهمینه میلانی کارگردان به باورهای عاشورایی مردم

تهمینه میلانی که تفکر برهنگی را افتخاری برای خود می داند این توهین را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده است.

نظر یکی از کاربران اینستاگرام

همسر تهمینه میلانی فمینیسم فمینیست کیست روشنفکرنمایان جرم تهمینه میلانی بیوگرافی محمد طحانی بیوگرافی تهمینه میلانی اینستاگرام تهمینه میلانی اصلاح طلبان چه کسانی هستند Tahmineh Milani

گشتیم و گشتیم و دیدیم کسی که اون #کاریکاتور از نذری محرم رو کشیده بود و برای #فقرا اشک #تمساح ریخته بود دقیقا کی هستش!
شازده پسر هاپو به بغلی که دقیقا سال پیش هم از شهدای غواصمون اون تصویر #زشت و مورد دار رو کشیده بود!
.
اما بحث اصلی!
.
..
اگه مشکلتون با گرسنگی فقراس که باید گفت ابتدا از خودتون شروع کنین!
نمیشه بیرون گود وایسی و هاپو بغل کنی و #دوبی و #آنتالیا بری و #چنجه و #جوجه سیخ کنی بعد که محرم شد بگی لنگش کن!
.
دوران #مزخرفات شما که به خورد جوونا و بچه های ملت میدادین تموم شد!
ما اینجاییم که امثال شما رو #رسوا کنیم!
ما اینجاییم که بگیم #دشمن #اهل_بیت و این دستگاه ور نمیفته! ورش میندازیم!
.
.
شما جماعت #طبل های #توخالی هستین که حتی جراتشو ندارین بگین با اصل #محرم و #حسین و اهل بیت مشکل دارین!
جراتشو ندارین!
.
درست مثل سرکار علیه #تهمینه_میلانی که اول کاریکاتور شاذ جناب محمد طحانی رو پست کرد، بعد که دید #ملت تا چه حد پای مقدساتشون وایسادن اونو حذف کرد و یه پست #منافقانه دیگه گذاشت!
..
حالا داره برای دکتری که با غذای #نذری مسموم شده اشک تمساح میریزه!!!
.

همسر تهمینه میلانی فمینیسم فمینیست کیست روشنفکرنمایان جرم تهمینه میلانی بیوگرافی محمد طحانی بیوگرافی تهمینه میلانی اینستاگرام تهمینه میلانی اصلاح طلبان چه کسانی هستند Tahmineh Milani

———————————

mrsharifi70 :

ما با بازیگرانی که اکثرا تا اوایل فرتوتی و #پیری #ازدواج نمیکنند یا اگه ازدواج کنن بلافاصله #طلاق میگیرن مشکل داریم!
زندگی خصوصیشون هم تا جایی به بقیه مربوط نیست که خصوصی نگهش دارن و با میلیون ها نفر به اشتراک نذارن!
.
ما با بازیگرایی که با معیار رنگ چشم و پوست و … انتخاب میشن و اکثرا با داشتن مدرک دیپلم در حساس ترین و مقدس ترین امور کشور #شیعه اظهار فضله! میکنن مشکل داریم!
.
ما با این سرکار علیه #آمریکا نشین و سوپر #فمنیست که معتقده دشمنی آمریکا توهمه و حالا #نذری #محرم رو به #سخره گرفته مشکل داریم!
.
ما با بازیکنی که تنها هنرش #دریبل زدن بوده ولی دین و قانون مملکتو به سخره میگیره و در ملا عام روزه خواری میکنه مشکل داریم!
اگه برای #اسطوره سازی و #مقدس سازی هنر دریبل تنها معیاره که کلی بهتر از این بازیکنای درجه چهارو تو خارج میشه پیدا کرد!
.
ما با بازیکنی که از نامزد نیمه لختش #سلفی میگیره و به منحنی های بدن ناموسش در فضای مجازی افتخار میکنه و در عین حال طلبکاره که چرا تنبیه میشه مشکل داریم!
اگه بخوایم بازیکنی رو دوس داشته باشیم که #دین و #ناموس و …سرش نشه دیگه چه کاریه از لمپن های داخلی اسطوره بسازیم؟؟؟
مگه #مسی و #رونالدو چشونه؟؟؟ هم انسانیتشون از #لمپن های ما بیشتره و ایضا طرفدار #مظلومین عالم هستند!
.
ما با مطربی که بلیط کنسرتش صد هزار تومنه و طی یک فقره اجرای #کنسرت و به قر در آوردن عوام الناس چهل میلیون به جیب میزنه ولی از اعماق معده برای چک های جعلی #مداحان اشک تمساح میریزه مشکل داریم!
.
ما با مطرب خوش صدایی که تنها فضیلتش #چهچهه و #ابوعطا خوندنه و پاشو از گلیمش دراز میکنه و میگه اسلام هزار و چهار صد ساله با هنر کنار نیومده مشکل داریم!
….
.
ما نه با فوتبال مشکل داریم
نه با سینما!
.
مشکل ما گوساله سامری شدن عده ای سبک مغزه که نه اطلاعات درستی از دین دارند نه از سیاست و نه از مردم و جامعه!
.
.
پ.ن؛
اینکه امثال ما #سکوت میکنیم و همیشه سر وصدای رسانه ایمون کمتره صرفا به دلیل تحمل و #سعه_صدر بزرگان دینمونه و الا جوری ریشه ابتذالو تو این کشور میخشکوندیم که یه لمپن آمریکا نشین به خودش اجازه به سخره گرفتن مقدساتمونو نده…

۹ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. احسنت بتو بقران قسم این غربتیا تازه به دوران رسیدن که ریشه ندارن. بخدا قسم تا ظهور نشه هم ظالم پابرجاست هم مظلوم.من اصلا مذهبی نیستم ولی چقدر ناراحت کنندس و غمگینم از اینهمه بدی

 2. هزاران آفرین به نویسنده این مطلب.این پیرزن توی آینه یه نگاه به خودش بکنه، می فهمه چی باید مسخره بشه.کسانی که دنبال نذری میرن نه فقط مسلمونا یا یه عده گرسنه اند،بلکه هر انسان معتقد شریعت مداری که شیر پاک خورده متوجه تفاوت اغذیه نذری با غذاهای دیگه میشه.غیرمسلمونا دارن مسلمون میشن،اون وقت یه عده هر..،میان افاضه فضل میکنند و با بی حیایی باورای داعشی خودشونو آشکار می کنند.تهمینه از خدا بترس،پات لبه گوره…

 3. خوبه بیشترین کمک به فقرا رو همون هیئتها میکنن نه کارگردانهای دورویی که به رنگ مو و بزک صورتشون بیشتر از فقر مردم اهمیت میدن با صحبتهایی هم که از صدف طاهریان تا صبا کمالی و شهرزاد کمال زاده در مورد فساد موجود در سینمای ایران کردن و پیشنهادات شرم آوری که به بازیگران زن میشه خانم میلانی بهتره تشریف ببره به همون فساد همکاران بی بند و بارش برسه و برای همونا کاریکاتور بذاره تا به بازیگران زن جوان ( طاهریان ، کمالی ،کمال زاده و …) دیگه همچین پیشنهادات شرم آوری نشه چون همون به اصطلاح همکاران بی بند وبار ایشون بیشتر هاپو بغل میکنن و آنتالیا میرن قطعا دست خیر کسانیکه اهل هیات هستن بیشتر از کارگردانهای معلوم الحالی مثل تهمینه میلانی و امثالشونه که غم شکم و شهرتشون و دارن .همون سال ۹۵ که ایشون همچین پستی گذاشت تو ماه محرم تشریف برده بود به مجتمع تجاری مدرن الهیه عکسهاشم هست اگه واقعا درد فقرا رو داشت تو محرم جای لاکچریی مثل(مدرن الهیه) بالای شهر تهران نمیرفت اونم درست تو ماه محرم همون سالی که همچین پستی گذاشته همین خودش مسخره ترین کاریکاتوره . نگاهی به رفتارهای تهمینه میلانی نشون میده که صفت عقده ای بیشتر از هرکس برازنده خودشه .

 4. میشه از خودتون حرف در نیارید وتهمت نزنید وحرف دیگران رو ۳۶۰ درجه نچرخونید.تهمینه میلانی یکی از زنان دگراندیش سینمای ایرانه که چون حرفاش حقیقته و به مذاق خیلی‌ها خوش نمیاد باهاش چپند .خیلیها چشم دیدنشونو ندارند چون خلاف جهت رودخونه شما می کنه.

 5. میدانید ما هم با شما مشکل داریم با عرب پرستی مشکل داریم …. وقت تمومه جهنم ببینیمتون.

 6. کاملا درست گفته .سر یک پرس غذا بزن بزن میشه .حرف حق تلخه ولی واقعیت جامعه همینه که خانم میلانی گفتن

 7. این تهمینه میلانی چه ..یه آخه که مطالب اون رو منتشر می کنید. این آدم توهم غرب داره و زیاد چرت و پرت میگه

 8. خوب دیگه شهر شلوغ بشه قورباغه هم ……. . این قورباغه هم که بار اولش نیس

 9. اهای کسیک این حرف و زدی…
  تو صف وایسادن نذری خودش لیاقت میخواد…این سعادت شامل حال هر کسی نمیشه…
  پس الکی کسی ازش طرفداری نکنه…

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*