خانه / آخرین اخبار / حداکثر پاداش پایان خدمت کارمندان دولت تعیین شد

حداکثر پاداش پایان خدمت کارمندان دولت تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم، از مصوبه امروز این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن پرداختی پاداش پایان خدمت دستگاه‌های اجرایی حداکثر باید پنج برابر حداقل آن باشد.

محمد خدابخشی اظهار کرد: در جلسه عصر امروز (چهارشنبه، ۲۸ مهر) کمیسیون تلفیق، پرداخت پاداش پایان خدمت در دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوب شد که پرداختی دستگاه‌های اجرایی حداکثر پنج برابر حداقل آن باشد و پرداخت مازاد بر آن تحت این عنوان یا به هر طریق دیگر، تصرف در اموال دولتی خواهد بود.

وی افزود: کمیسیون تلفیق همچنین با پیشنهاد دولت در خصوص ممنوعیت تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در دستگاه‌های اجرایی مخالفت کرد و بر این اساس تبدیل وضعیت آن‌ها در طول برنامه ششم بلامانع است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس اضافه کرد: در مصوبه دیگری، دولت موظف شد در راستای اصلاح نظام اداری، صرفه‌جویی در هزینه‌های عمومی کشور و افزایش کارآمدی نیز نسبت به کاهش حجم، اندازه و ساختار مجموع دستگاه اجرایی از طریق واگذاری واحدهای عملیاتی، خرید خدمت، مشارکت با بخش غیردولتی، حذف واحدهای غیرضرور، کاهش سطوح مدیریت، واگذاری برخی وظایف به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به اندازه پنج درصد تا پایان سال دوم و نهایتاً پانزده درصد تا پایان برنامه ششم اقدام کند.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. هر دم از این باغ میرسد ثمری !!!!

  عجب منطق نادرستی حاکم است. کارمندی که پس از ۳۶ سال کار اقماری در مناطق عملیاتی جنوب و اسکه های نفتی و کشتی و در هنگامی که زیر آتش خمپاره و موشک و جنگنده های عراقی برای صادرات نفت این مملکت از جان خود گذشته بود و نیمی از عمر کاری خود را بدون خانواده در بدترین شرایط گذرانده است و…. هم اکنون با پاداشی برابر با کارمندی که هرشب در آغوش خانواده اش بوده و از امکانات اجتماعی مملکت بطور ملموس برخوردار بوده بازنشسته شود !!!
  وجدانهای بیدار خداحافظ!!!
  حق الناس خداحافظ !!!
  فرمان امام خمینی ره خداحافظ !!!

 2. حسن حق نظری صدقیانی

  موضوع پاداش کارمندان هیچ ربطی به دریافتی های نجومی ندارد. مجلس بهتر است لایه های متفاوت مشاغل را بفهمد. شخصی که با هدر دادن بیشتر از نصف عمرش در دریاها و کشتی های نفتی وسکوها ،مناطق نفتخیز و بنادر و اسکله های صادرات در سخترین شرایط جوی و محیطی و ذجر دوریهای طاقت فرسا دوری از خانواده و در زیر بمبارانهای هواپیماهای عراقی به تولید و صادرات نفت مشغول بود با کارمندی که هر روز در کانون گرم خانواده اش بوده و بیشتر از نصف سال را رسما در تعطیلات به سر میبرد خیلی توفیق دارد. پاداش این دو قشر از کارمندان را متاثر از دیگری قرار بدهند عذر بدتر از گناه و حرام و ظلم بسیار بزرگی است. تکرار میکنم روزهای جنگ و شرایط بسیار سخت را فراموش نکنید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*