خانه / آخرین اخبار / اظهارات جالب اکبر عبدی درباره شریفی نیا ،مسعود فراستی و فریدون جیرانی

اظهارات جالب اکبر عبدی درباره شریفی نیا ،مسعود فراستی و فریدون جیرانی

اکبر عبدی با حضور در برنامه «خوشا شیراز» از بدهی ۲۰ ساله فراستی به خود و از نقش شریفی نیا در عقد قرارداد با بازیگران فیلم «اخراجی ها» گفت.

اکبر عبدی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «خوشا شیراز»، صحبت هایی جنجالی درباره محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی کرد.

اکبر عبدی در برنامه خوشا شیراز

اظهارات اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی

اکبر عبدی در این برنامه در پاسخ به سوال علی ضیا مبنی بر رابطه نه چندان خوب خود و شریفی نیا گفت:«ما برای فیلم «اخراجی ها» ۴۰ میلیون تومان قرارداد بستیم که شریفی نیا قرارداد ما را به ۳۰ میلیون کاهش داد، بعد از مدتی ما متوجه شدیم که به عوامل گفته من قرارداد ها را کم می کنم در صورتی که شما به من درصدی بدهید و از بغل آن درصدها توانست یک خانه خوب در یک محل خوب بخرد. اما اینکه او قسم می خورد که این کار ها را نکرده است، آدم را اذیت می‎کند.»

این بازیگر در ادامه درباره مسعود فراستی نیز گفت:«من مطمئن هستم که آقای فراستی گاهی اوقات خیلی از فیلم ها را ندیده نقد می کند. در ضمن فراستی ۲۰ سال پیش در منطقه شهرک قدس می خواست خانه بخرد، ۱۰۰هزار تومان از من گرفت و هنوز پس نداده است، شنیده ام که الان در کرج کافی شاپ هم زده است. حالا که وضع مالی خوبی دارد، صد هزار تومان من را نسبت به پول امروز پس بدهد و هرچه قدر هم که خواست نقش هایی را که ما بازی می کنیم، نقد کند.»

سپس عبدی گفته فریدون جیرانی مبنی بر خواب ماندن و نرسیدن به صحنه فیلمبرداری را رد کرد و گفت:«این یک دروغ خیلی بزرگ است و آقای جیرانی اگر این ها را می گوید باید اینکه پول من را با یک سال تاخیر داد را هم بگوید.»

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*