خانه / آخرین اخبار / عکس سلفی لیونل مسی با “یارا” خواننده مشهور لبناتی

عکس سلفی لیونل مسی با “یارا” خواننده مشهور لبناتی

یارا (Yara) خواننده مشهور لبنانی فیلمی از دیدارش با لیونل مسی (Lionel Messi)، بازیکن مطرح فوتبال جهان را منتشر کرد. در این فیلم که در نیوکمپ گرفته شده است، یارا با مسی دیدار کرده و پس از گپ و گفت با وی عکس سلفی یادگاری می گیرد.

یارا خواننده لبنانی همسر لیونل مسی زن لبنانی زن عربی دختر لبنانی خواننده‌ لبنانی بیوگرافی لیونل مسی اینستاگرام لیونل مسی yara instagram

یارا در این دیدار لباس تیم اسپانیایی بارسلونا (Barcelona) را به شماره پیراهن مسی به تن کرده بود که نشان دهنده عمق علاقه این هنرمند به ستاره فوتبال جهان است.

یارا تاکنون بارها برای تماشای مسابقات تیم بارسلونا به اسپانیا سفر کرده است و در نهایت توانست رویای خود را محقق کند و با ستاره فوتبالی مورد علاقه اش و دیگر بازیکنان تیم بارسلونا دیدار کند.

یارا متولد ۱۱ خرداد ۱۳۶۲ خواننده مشهور عرب لبنانی است. در حال حاضر ۳۵ آهنگ از او در چهار آلبوم منتشر شده است. علاوه بر این ۱۷ آهنگ مشترک یارا با خوانندگان دیگر نیز منتشر کرده است.

یارا خواننده لبنانی همسر لیونل مسی زن لبنانی زن عربی دختر لبنانی خواننده‌ لبنانی بیوگرافی لیونل مسی اینستاگرام لیونل مسی yara instagram

instagram yara

یارا کوچکترین فزرند خانواده پنج‌ نفره‌ شان است. اولین‌بار مردم او را در برنامه «کاس النجوم» از تلویزیون ال‌بی‌سی لبنان دیدند. برنامه‌ای رقابتی برای پیدا کردن استعدادهای خوانندگی، صدای او چنان دل مخاطبان را برد که موفق شد در سال ۱۹۹۹ نفر اول این مسابقات شود. با توجه به سن کمی که داشت چند سال بعد را به تمرین و تعیلم موسیقی پرداخت و در سال ۲۰۰۵ اولین آلبوم خود «به من سفارش می‌کنی» را منتشر کرد که آهنگ زیبای عشق بزرگ در این آلبوم مورد توجه قرار گرفت و نام یارا را بر سر زبان‌ها انداخت. در حال حاضر ۳۵ آهنگ از او در چهار آلبوم منتشر شده است. علاوه بر این ۱۷ آهنگ مشترک با خوانندگان دیگر منتشر کرده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*