خانه / آخرین اخبار / دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن ایرانی

دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن ایرانی

توهین به افراد مشهور در شبکه های اجتماعی ماجرای تازه ای نیست و گاهی حجم این توهین ها به جایی می رسد که چهره موردنظر چاره ای نمی یابد جز پیگیری حقوقی.

 همسر شهره قمر بیوگرافی شهره قمر اینستاگرام شهره قمر اینستاگرام بازیگران
شهره قمر مجرد است و از جمله چهره هایی است که توهین و شایعه سازی در فضای مجازی او را به پیگیری حقوقی واداشته است.

این بازیگر در صفحه اجتماعی خود از دستگیری کسانی که در فضای مجازی علیه او اقدام به شایعه سازی و توهین کرده بودند، خبر داد.

همسر شهره قمر بیوگرافی شهره قمر اینستاگرام شهره قمر اینستاگرام بازیگران

شهره قمر در صفحه اجتماعی خود نوشت: باز هم چند نَفَر از کسانى که در شبکه هاى اجتماعى علیه من سم پاشى و شایعه سازى مى کردند به یارى پروردگارم و پلیس جرائم اینترنتى فتا، و همچنین دوستان عزیز فن پیجم دستگیر و محکوم شدند.

قابل توجه این افراد باید بگم یار و یاور من اول خداست و بعد پلیس فتا که کمتر از ۴٨ ساعت اینها رو شناسایی و دستگیر مى کنه، جالبه بدونید در بین این مجرمین دستگیر شده صاحبین چندین سایت و خبرگزارى هم بودن که به جرم نشر اکاذیب و دروغ دستگیر شدن!

خوشبختانه در قانون جمهوری اسلامى براى این جرم ها جرائم سنگین از جمله زندان و پرداخت جرایم سنگین نقدى در نظر گرفته شده. در ضمن باید بگم من در این جور مسائل با هیچ شخصى بخشش و گذشتى ندارم. اینجا بازم تاکید مى کنم من تا به الان در هیچ خبرگزارى یا سایتى مصاحبه نکرده ام و همه رو رسما تکذیب مى کنم، والسلام. بازم تشکر فراوان از پلیس جرایم اینترنتى فتا.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*