خانه / بورس و سهام / توصیه به شرکت کنندگان کنکور بازار سرمایه

توصیه به شرکت کنندگان کنکور بازار سرمایه

مهلت ثبت‌نام اینترنتی در بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه ساعت 24 امشببه پایان می‌رسد.

 سنا)، ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در بیست و دومین دوره آزمون‌های بازار سرمایه از روز سی ام آذرماه آغاز شده است و تاکنون، بیش از ششهزار نفر ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده‌اند.

اداره امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار از علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون‌ها درخواست کرد به دلیل مراجعه بیش از حد به پایگاه اینترنتی این اداره، ثبت‌نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

این اداره همچنین از افرادی که به‌صورت اینترنتی هزینه ثبت‌نام خود را پرداخت کرده‌اند، خواست بلافاصله وضعیت ثبت‌نام خود را در سامانه بررسی کنند تا مشکلی در ثبت‌نام آنان وجود نداشته باشد.

بر اساس اعلام اداره امور گواهی نامه های حرفه ای سازمان بورس، طراحی آزمون های بازار سرمایه به نحوی است که علاقه مندان می توانند در یک دوره به طور همزمان در چند آزمون شرکت کنند.

در بیست و دومین دوره، تمام 9 آزمون بازار سرمایه ( آزمون های اصول بازار سرمایه، تحلیل گری بازار سرمایه، مدیریت نهادهای بازار سرمایه و کارشناسی عرضه و پذیرش، آزمون های معامله گری اوراق تامین مالی، ارزشیابی اوراق بهادار، معامله گری ابزار مشتقه، معامله گری بورس کالا و مدیریت سبد اوراق بهادار) برگزار خواهد شد.

بر اساس گزارش اداره آموزش و گواهینامه های حرفه ای سازمان بورس،دوره آتی آزمون ها در هشت استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، فارس، مازندران، کرمانشاه و یزد برگزار خواهد شد.

همچنین این دوره از آزمون‌ها در تاریخ اول و دوم اسفند (برای آزمون‌های حضوری) و 22 اسفند (برای آزمون الکترونیک مدیریت سبد) برگزار خواهد شد.

داوطلبان برای اطلاع از جزئیات برگزاری بیست و دومین دوره آزمون‌های بازار سرمایه می‌توانند به پایگاه اینترنتی اداره آموزش و گواهینامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس به نشانیhttp://reg.seo.ir/مراجعه کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*