خانه / آخرین اخبار / ازدواج جنجالی پسر فقیر با دختر روسی +عکس

ازدواج جنجالی پسر فقیر با دختر روسی +عکس

مسائل اقتصادی، یکی از بزرگترین موانع ازدواج در کشورهای جهان عرب به شمار می رود، به گونه ای که شروط اقتصادی ازدواج در این کشورها از جمله مبالغ بالای مهریه، جهیزیه و مراسم ازدواج، بسیاری از شهروندان کشورهای عربی را بر آن داشته تا برای فرار از این شرایط با دختران کشورهای دیگر ازدواج کنند.

دختر روسی ازدواج جالب ازدواج آسان آموزش ازدواج
بنا بر این گزارش، به تازگی کاربران شبکه های اجتماعی مجموعه ای از تصاویر یک ازدواج را منتشر کرده اند که در آن یک جوان مغربی با یک دختر روسی ازدواج کرده است. این جوان مغربی پیشتر به دلیل فقر مالی و نداشتن شرایط مناسب اقتصادی از دختر خاله خود پاسخ منفی شنیده بود؛ اما او نا امید نشد و تصمیم گرفت تا با یک دختر روسی ازدواج کند. مهریه این دختر روس ۵۰ درهم مغربی معادل ۵ دلار است.

گفتنی است، پخش این تصاویر، دیدگاه های گوناگونی را در سایت ها و شبکه های اجتماعی به همراه داشته است. گروهی با این اقدام موافقت کرده و آن را یک واکنش طبیعی در مواجهه با برخی دختران مادی گرای عرب برشمرده اند و گروهی دیگر نیز با آن مخالفت کرده و بر این باورند که این جوان مغربی به زودی از ازدواج خود با دختر روسی پشیمان خواهد شد و به جایی که به آن تعلق داشته بازخواهد گشت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*