خانه / اخبار داغ / ناگفته های زشت چکامه چمن ماه از پیوستن به شبکه جم / عکس

ناگفته های زشت چکامه چمن ماه از پیوستن به شبکه جم / عکس

پس از افشای بسیاری از مسائل پشت پرده گروه تلویزیون های جم توسط کارمندان این شبکه و قطع همکاری بسیاری از بازیگران ایرانی مهاجرت کرده، مدیریت این شبکه با انتشار نامه ای از تعدیل نیرو در این گروه خبر داد.

همسر سعید کریمیان همسر چکامه چمن ماه جم تی وی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی چکامه چمن ماه بازیگران ایران شبکه جم اینستاگرام چکامه چمن ماه gem tv

چکامه چمن ماه” یکی از بازیگران ایرانی است که با فریب پول و وعده های خیالی به ترکیه مهاجرت کرد تا به گروه جم و تیم سعید کریمیان بپیوندد.
وی در ابتدای کار توانست به سعید کریمیان (مدیر جم) نزدیک شود و چندین فیلم بازی و نویسندگی کند. اما دیری نگذشت که با مشکل بزرگی روبرو گردید. درماندگی که سبب شد تا وی با طرفدرانش آن را مطرح کند.
آخرین پست فیسبوک چکامه چمن ماه که البته آنرا عمومی نکرده است حکایت از بغض و درماندگی وی دارد.
وی در پست فیسبوکش ضمن اشاره به اینکه دوران دشواری را سپری می کند، نوشت: «بگذار کسی نداند که چگونه من به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گـَزیده شده ام. بگذار هیچ کس نداند. هیچ کس و از میان همه خدایان؛ خدایی جز فراموشی بر این همه رنج آگاه نگردد.»
جالب آنجاست که سخنان چمن ماه در شرایطی مطرح می شود که وی هنوز قطع همکاریش را به صورت رسمی اعلام نکرده و اظهاراتش می تواند درد سر ساز شود.
همسر سعید کریمیان همسر چکامه چمن ماه جم تی وی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی چکامه چمن ماه بازیگران ایران شبکه جم اینستاگرام چکامه چمن ماه gem tv
البته این تنها حاشیه سعید کریمیان و تیمش نیست. سوءاستفاده اخلاقی سعید کریمیان (مدیریت جم) از دختران، عضویت وی در سازمان منافقین و همچنین سوء مدیریت؛ همه و همه از مسائل مهمی بود که توسط کارمندان مستعفی جم و برخی دیگر از مرتبطین وی افشا گردید.
طبق افشاگری برخی از کارمندان جم، تشکیلات این تلویزیون با پیشنهادهای مالی و اعطای سمت، برخی از زنان و دختران را انتخاب کرده تا دستمالی برای سعید کریمیان شوند.
همسر سعید کریمیان همسر چکامه چمن ماه جم تی وی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی چکامه چمن ماه بازیگران ایران شبکه جم اینستاگرام چکامه چمن ماه gem tv
اشاره چکامه چمن ماه به شرایط بوجود آمده در خصوص برخورد های غیر اخلاقی نشان از فشارهای روحی ناشی از اتفاقات ناگواری است که احتمالا برای وی افتاده است.
حال باید دید که سعید کریمیان تا چه زمان می خواهد با این سیاست تلویزیون داری کند؟! سیاستی که زندگی بسیاری از ایرانیان را تباه کرده است.

۹ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. کی اینها میشناسه .خود چکامه چمن ماه گفته بود کسی من نمیشناسه طی ۱۰ سال فقط ۱۰ نفر منو شناختن توی مترو و…

  2. توعکس پشت سر کیلاس شراب ببینید ۰ خخخ شب بود و شراب بود و چمن در مققابل چمن ماه سر کشید و رفت همزمان در آغوش چند ین

  3. ببخشیدا ولی کار خوبی نیست . از خودتون حرف در بیارین (╰_╯)#وقتی هیچی رو نمیدونید چرا پشت سر مردم حرف در میارین اخه .میدونید مشکل ما ایرانی ها اینه که تا یکی یکم به موفقیت میرسه میخوایم از هر راهی شده پشت سرش حرف در بیاریم و بکوبیمش که اخلاق زشتی ام هست من خودم تمام خبر ها و زندگینامه تک تک اعضای شبکه جم رو میدونم و هیچ کدوم این حرف های دروغ رو باور نمیکنم به ما ام پیشنهاد میکنم یکم تخقیق کنین بعد مطلب بزارین زشته به دا

    • موفقیت هه از اونا زرنگتر خیلی ها بودن نرفتن چون میدونستند منجلاب بدی روبروشونه چرا رابعه اسکویی برگشت تحقیق کنید بعد صحبت کنید اون هم تو جمع

  4. مهسا خانوم ساکت شو خودتو به خواب نزن لطفا

  5. همشون دارن بر میگردن اطلاع رسانی کنید خاله صدف هم برگرد?✌

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*