خانه / آخرین اخبار / کتف های عجیب و بسیار قدرتمند نوجوان هندی (عکس)

کتف های عجیب و بسیار قدرتمند نوجوان هندی (عکس)

آبیشک چوبای نوجوان ۱۸ ساله که در «ساگار» محل زندگی اش به کتف فولادی مشهور است آنقدر کتف های قدرتمندی دارد که می تواند با آن کارهای عجیب و باورنکردنی انجام دهد حتی می تواند اتومبیلی را با آن به دنبال بکشد.

این نوجوان که از ۱۰ سالگی توانسته یک اتومبیل را با کتف جابجا کند اکنون می تواند دو اتومبیل را همزمان ۲۷ متر به دنبال بکشد. آبیشک می خواهد با این توانایی نادر نام خود را در فهرست گینس ثبت کند.

قدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هند

او می گوید وقتی ۸ ساله بود با کشیدن میز و صندلی شروع به تمرین کرد و رفته رفته توانایی اش را به حد باورنکردنی افزایش داده است.

قدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هند
این نوجوان هندی می گوید وقتی خیلی کوچکتر بوده کسانی را دیده که با دندان و حتی موهایشان وزنه های سنگین را جابجا می کنند ولی تا حالا نشنیده کسی بتواند با کتفش چنین کارهایی انجام دهد. خانواده این نوجوان هم از تلاش های او حمایت می کنند و امیدوار هستند روزی نام فرزندشان در فهرست گینس ثبت شود.

قدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هندقدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هندقدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هندقدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هندقدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هندقدرت بدنی قدرت انسان رکوردهای جهانی گینس انسان عجیب اخبار هند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*