خانه / آخرین اخبار / شرکت‌هایي كه سودشان به جيب دراويش مي‌رود

شرکت‌هایي كه سودشان به جيب دراويش مي‌رود

ساتین به نقل از دانا ، از وابستگی برخی از کارخانه های مواد غذایی به ویژه لبنیات، به دراویش خبر داد.

این منبع آگاه کارخانه های لبنیات “د” ،”م”، همچنین شرکت تولید محصولات غذایی “پ” و همچنین شرکت تولید و بسته بندی چای “ا”و چای “م” را جز این کارخانه ها عنوان کرد.

خاطرنشان می‌شود این کارخانه ها قسمتی از سود خود را به تأسیس مراکز آموزشی وابسته به دراویش و تبلیغ این فرقه می کنند.

همچنین چندی پیش نورعلی تابنده به عنوان قطب دراویش در جلسات خود به حضرت زهرا (س) توهین کرده که با واکنش های زیادی در کشور مواجه شد.

مردم شهرستان گناباد با امضای طوماری خواستار تغییر نام فرقه صوفیه نعمت اللهی گنابادی و اقدام جدی مراجع قضایی نسبت به این فرقه انحرافی در توهین به حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) شدند.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه شهرستان گناباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان که در محل مسجد جامع و مصلای این شهر برگزار شد با اشاره به اهانت قطب فرقه صوفیه گنابادیه به حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) اعلام کرد: با توجه به سابقه این فرقه و اهانت اخیرشان نسبت به حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، مردم شهرستان گناباد ضمن ابراز تنفر از این فرقه خواستار حذف نام گنابادیه و تغییر آن هستند.

خاطرنشان می‌شود دراویش با وابستگی فکری به صهیونیست ها به دنبال ایجاد بدعت های جدید در میان شیعه و همچنین سوء استفاده از آنها هستند.

یک نظر ثبت شده

  1. ما که دراویش و خطوط فکری ایشان را نمی شناسیم شما بگوئید نوع بی احترامی که کرده اند جه بوده؟ البته اگر ما غیر خواص را لایق می دانید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*