خانه / آخرین اخبار / جهش ناگهانی پسر مدیرعامل مترو تهران +عکس

جهش ناگهانی پسر مدیرعامل مترو تهران +عکس

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران که کمتر از ۶ ماه پیش به این سمت منصوب شده، پسر خود را در یک ارتقاء ناگهانی به عنوان رییس یک اداره برگزیده است.

محمد احمدی بافنده در اردیبهشت ماه امسال با حکم محمدباقر قالی باف مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو و جانشین محسن نایبی شد. در این مدت او، پسر خود را به عنوان رییس یک اداره انتخاب کرده است. پسر احمدی بافنده قبل از آنکه پدرش مدیرعامل شود، در مترو یک کارشناس ساده بود.

مدیرعامل مترو تهران مترو تهران سوابق محمد احمدی بافنده خانواده محمد احمدی بافنده پسر محمد احمدی بافنده اخبار تهران
پسر احمدی بافنده در حال گفت و گو با مسئول برگزاری جشن عید غدیر در مترو

متروی تهران، در سال های اخیر نیز با حواشی اینچنینی روبرو شده و بارها کارکنان شرکت های طرف قرارداد با آن، دست به اعتصاب زده اند.

یک سال پیش، مدیرعامل مترو در یکی از اقدامات عجیب خود، پس از آنکه با برنامه تلویزیونی “خندوانه” قراداد نیم میلیاردی بسته بود، خود شخصا به این برنامه رفت و پس از آنکه از رامبد جوان جملاتی متملقانه شنید، خود نیز فراموش نکرد تا از مدیران مافوق خود یعنی محمدباقر قالی باف و معاونش تشکر و قدردانی کند!

دو سال پیش، یکی از مدیران ارشد متروی تهران معروف به “مشایی مترو” که از قسمت دیگری در شهرداری به مترو مامور شده بود، در اقدامی غیرمرسوم، خودش دستور اکید داد تا مزایای غیرمستمر را به او پرداخت کنند! با وجود افشاگری صراط نیوز، مترو در نهایت مشخص نکرد که رقم واقعی مجموع حقوق این فرد و به تبع آن، مدیران بالادستی اش چقدر است.

اکنون با تغییر مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو، به نظر می رسد نه تنها این حواشی و اتفاقات، عدم شفاف سازی، موضوع نورچشمی‌ها و … به پایان نرسیده بلکه در اولین اقدام، پسر مدیرعامل جدید، ترفیع گرفته است!

منبع : صراط نیوز

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. سلام. از پرسنل مترو هستم.
  بزرگوار این شرکت گوشت قربونیه و تبعیدگاه واسه کسانی که قراره به زور پست یا پولی بهشون داده بشه و وضعیت اینجا بغرنج تر از اونی هست که به شما مخابره میشه….
  ولی باز هم ممنون که همین خبرها رو هم بازتاب می دهید.
  خداقوت

  • فرمایش شما متین ولی پرسنلی که با سابقه کار بالادر این شرکت سلامتی و جوونیشونو خرج کردن که نباید تاوان بی کفایتی مدیرانو بدن

 2. سلام خدمت شما بنده از پرسنل مترو هستم و چنان که ذکر شد فقط مدیر عاملی از پس مدیر عامل دیگر می آید و میرود و پرسنل مترو همچنان مظلوم تر از همیشه با تمام سحتیها و فشار کاری خم به ابرو نمی آورند برای رفاه همشهریان خود خواهشمند از از این طریق در رابطه با معیشت این پرسنل خدوم هم صحبتی به میان بیاورید.با تشکر

 3. دوستان بنده هم از پرسنل مترو هستم ولی آدم نباید پا روی حق بزاره. فرزند آقای بافنده قبل از انتصاب ایشون به این پست پست مدیریتی گرفته بودن. چند مته بعداز گرفتن پست از طرف پسرشون آقای احمدی مدیرعامل شدن. درسته که خیلی مشکلات هست ولی آدم باید حق و حقیقت رو بگه.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*