خانه / آخرین اخبار / رضا رشیدپور را چند فروختند؟ ماجرای خبر درآمدزایی تلویزیون از مرگ منصور پورحیدری

رضا رشیدپور را چند فروختند؟ ماجرای خبر درآمدزایی تلویزیون از مرگ منصور پورحیدری

مجری برنامه «حالا خورشید» به شائبه صبح امروز درباره درآمدزایی اش از خبر فوت پورحیدری توسط جذب پیامک واکنش نشان داد.

همسر رضا رشیدپور مجری حالا خورشید پیامک برنامه حالا خورشید بیوگرافی رضا رشیدپور اینستاگرام رضا رشیدپور

instagram reza rashidpour

رضا رشیدپور در اینستاگرامش نوشت:

من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمد زایی از محل خبر فوت مرحوم منصور پورحیدری عزیز سپاسگزارم . نکته مهم و قابل دقتی است اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه ساز ، زحمت کوچکی می کشیدید و استعلام می فرمودید . ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده ایم . عزیز دل برادر …. پیامک های برنامه ی من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد . تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است . نشانی را اشتباه آمده آید. حالا به فرض شوخی ، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد ! یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان ! همکار نازنین رسانه ای ، من را چند می فروشی ؟! رفیق حسابی ، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می دهیم . البته با افتخار . ما بخاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه ، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم ؟! ان شاالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر . ترجیح می دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه ی همکاران خوبم در رسانه های مختلف ، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه ای و افتخار روزنامه نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد .

پ . ن . یک: امروز صد هزار نفر ، هم نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند . یک جرعه از این صدهزار مارا بس .

پ.ن .دو : سامانه پیامک برنامه حالاخورشید از نوع ارزش افزوده نیست و همانطور که قبلا در برنامه گفته شده ، شرکت در نظرسنجی های برنامه هزینه اضافی برای مخاطب ندارد.

یک نظر ثبت شده

  1. سلام. آقای رشیدپور عزیز و همکاران محترم. ضمن عرض خسته نباشید موضوع حاشیه ای در مورد رییس شورای شهر یکی از مراکز استانها موجود بوده و هست که فکر میکنم بعنوان یک انسان و بعد بعنوان یک ایرانی باید چنین رانت ها و برخوردهایی با افشاگری بر ملا گردیده تا اینچنین افراد بدانند که جوانان این مرز و بوم همچنان از شرافت ایران و ایرانی حمایت کرده و برای مقابله با ظلم با تمام توان پای مردمانشان ایستاده اند. جزیی ترین حاشیه این رییس شورا برای مثال این است که همسر شصت و اندی ۶۰ساله خود را در شهرداری استخدام و بعنوان کارپرداز گمارده که این پست با تمام حساسیت پوششی برای ارتباط و دلالی در شهرداری میباشد این موضوع جزیی ترین حاشیه موجود میباشد. با ارتباط بیشتر با یکدیگر قول میدهم برنامه جذاب برای شما و نتیجه ای زیبنده برای مبارزه با فساد برای هموطنان عزیز ثمر خواهد داشت. متاسفانه برخوردهای زشت و زننده موجود میباشد که انگاشته میشود طاغوت دوباره برگشته است. خوشحال میشوم بتوانیم به انسانهای کشورمان خدمتی هر چند کوچک داشته باشیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*