خانه / آخرین اخبار / مادر فوتبالیست ثروتمند و معروف گدایی می کند! +عکس

مادر فوتبالیست ثروتمند و معروف گدایی می کند! +عکس

این بازیکن اسپانیایی در فصل نقل و انتقالات تابستان با قراردادی به ارزش ۱۴ میلیون پوند به منچستر سیتی پیوست و از فقر و وضعیت بد زندگی در اسپانیا گریخت .

زندگی در خارج زندگی در اروپا زن گدا دستمزد فوتبالیستها درآمد گدايان بیوگرافی نولیتو انواع گدایی Nolito

نولیتو Nolito بازیکن اسپانیایی تیم منچستر سیتی هفته ای ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد ،‌ با این حال مادر اوگدایی می کند !وی در اسپانیا در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و زندگی اش را با گدایی می گذراند.

مادر نولیتو فوتبالیست اسپانیایی گران قیمت منچسترسیتی شرایط خوبی ندارد و محتاج یک وعده غذایی است که مجبور است گدایی کند.نولیتو ستاره منچستر سیتی هفته ای ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد ، با این حال مادر وی در اسپانیا در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و زندگی اش را با گدایی می گذراند , گدایی مادر فوتبالیست پولدار واقعا ناراحت کننده است.

راسیو آگوندو دوران، مادر ۴۶ ساله نولیتو می گوید پسرش با وجود این که هفته ای ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد هیچ کمکی به او نمی کند تا او نتواند زندگی خوبی داشته باشد.مادر ستاره منچسترسیتی می گوید شرایط خوبی ندارد و برای امرار معاش مجبور است گدایی کند.

زندگی در خارج زندگی در اروپا زن گدا دستمزد فوتبالیستها درآمد گدايان بیوگرافی نولیتو انواع گدایی Nolito

راسیو آگوندو مادر فوتبالیست سرشناس پیش تر به دلیل اعتیاد به مواد مخدر به زندان رفته بود و به همین دلیل رابطه ای با فرزندش ندارد. او بعد از آزادی از زندان در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و درآمد بسیار ناچیزی دارد به طوری که برای امرار معاش باید نیازمند کمک دیگران باشد. این در حالی است که نولیتو پسرش با قراردادی به ارزش ۱۳.۸ میلیون پوند راهی منچسترسیتی شده است و هفته ای ۱۰۰ هزار پوند از این تیم به جیب می زند.

بعد از این که نولیتو با مادرش درگیری پیدا کرد او را ترک کرد و اکنون مادر فوتبالیست سر شناس در شرایط بسیار بدی زندگی می کند. او حتی چندی پیش به دلیل سرقت یک وعده غذایی نزدیک بود به زندان برود و اکنون نیازمند کمک رهگذران در پیاده روهای انگلیس است تا بتواند خرج وعده غذایی خودش را به دست بیاورد.

زندگی در خارج زندگی در اروپا زن گدا دستمزد فوتبالیستها درآمد گدايان بیوگرافی نولیتو انواع گدایی Nolito

او در گفت وگویی اعلام کرد:فکر می کنم من تنها مادر بازیکنان لیگ برتری هستم که در چنین شرایطی قرار دارم. یک ماه است که اجاره خانه ام را نداده ام و از خانه بیرونم کردند و اکنون جایی برای زندگی ندارم. شاید گوشه خیابان جایی باشد که باید بروم. موش های زیادی در کنار من زندگی می کنند.

نمی دانم چطور پسرم راضی می شود تا هفته ای ۱۰۰ هزار پوند داشته باشد و من در چنین وضعیتی زندگی کنم. من برای بزرگ شدن او زحمات زیادی کشیدم، ولی او همه چیز را فراموش کرده است و حتی جواب تماس های من را نیز نمی دهد. پول پسرم را تغییر داده است. دیگر هیچ کسی را نمی شناسم.

زندگی در خارج زندگی در اروپا زن گدا دستمزد فوتبالیستها درآمد گدايان بیوگرافی نولیتو انواع گدایی Nolito

وی در مورد مادرش بیان کرده است که آدمی بسیار بدی است و فقط زمانی که چیزی نیاز دارد با او حرف می زند. مادر نولیتو بیان کرده است که این بازیکن اصلا به وی کمک نمی کند و به فکر خانواده نیست. این بازیکن در پاسخ به اظهارات مادرش بیان کرده است که وی ” روحی تیره و چرکین” دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*