خانه / آخرین اخبار / پشت پرده خبر حضور محمدرضا رحیمی در منزل هنگام سرشماری

پشت پرده خبر حضور محمدرضا رحیمی در منزل هنگام سرشماری

چند روز قبل بود که برخی از رسانه‌ها به نقل از یک خبرگزاری دولتی نوشتند که یک مأمور سرشماری مدعی شده که در هنگام سرشماری، محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در منزل حضور داشته است.
پشت پرده خبر حضور رحیمی در منزل
قصه از آنجایی شروع شد که برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی به نقل از یک خبرگزاری دولتی خبر فوق را بازنشر دادند؛ با مراجعه به خبر متوجه می شویم که این خبر صرفا از توئیت نامشخصی با عنوان مامور سرشماری، تهیه شده است و هنوز قصد صاحب این اکانت ناشناخته مشخص نیست که آیا نیت سوئی داشته یا به قصد شوخی این کار را کرده است.

این توئیت مدعی شد که محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق که طبق حکم دادگاه باید هم‌اکنون در زندان باشد، در خانه بسر می‌برد و هنگامی که برای سرشماری به درب منزل وی رفته است، خودش در خانه را باز کرده است.

سوابق محمدرضا رحیمی سرشماری نفوس و مسکن 95 سایتهای اصلاح طلب روزنامه زنجیره ای جرم محمدرضا رحیمی ثبت نام مامور سرشماری 95
پس از  انتشار این توئیت بود که علیرضا زاهدیان معاون مرکز آمار ضمن تکذیب این خبر گفت: با مامور شایعه پراکن برخورد می‌کنیم.

پیگیری‌های خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان نیز حاکی از حضور محمدرضا رحیمی در زندان اوین است و در این زمینه یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما، خبر عدم حضور معاون اول رئیس جمهور سابق در زندان اوین را تکذیب کرد و گفت: وی اکنون در زندان بسر می‌برد.

خبرگزاری میزان به سند دیگری دست یافته است که مبنی بر آن نه تنها رحیمی در خانه نبوده و مامور سرشماری براساس قانون، بعلت عدم حضور خانواده معاون اول دولت دهم، اطلاعیه خانوار غایب روی درب منزل رحیمی نصب میکند.
سوابق محمدرضا رحیمی سرشماری نفوس و مسکن 95 سایتهای اصلاح طلب روزنامه زنجیره ای جرم محمدرضا رحیمی ثبت نام مامور سرشماری 95
یک خبرسازی و تبلیغاتی که هدف آن فضاسازی رسانه ای از هیچ بوده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*