خانه / آخرین اخبار / پرواز همزمان ۵۰۰ پهپاد برای نمایش لوگوی اینتل +تصاویر

پرواز همزمان ۵۰۰ پهپاد برای نمایش لوگوی اینتل +تصاویر

شرکت اینتل با پرواز همزمان ۵۰۰ پهپاد و ترتیب آنها در آسمان برای نمایان کردن لوگوی خود، رکورد جدیدی را در کتاب گینس ثبت کرد.

پهپاد به یکی از ابزارهای کاربردی در زمینه‌های مختلف تبدیل شده است و سال ۲۰۱۶ این فرصت در اختیار تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی قرار دد تا نسل جدید پهپادها را با قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته‌تر عرضه کنند.

شرکت اینتل برای آنکه قدرت پهپادها را نشان دهد، یک رکورد جهانی ثبت کرد و به صورت همزمان ۵۰۰ پهپاد را به پرواز درآورد تا صحنه جالبی شبیه به بارش شهابی را در آسمان شب رقم بزند.

شرکت اینتل درآمد اینتل پهپادهای بلند پرواز پهپاد مدرن جاسوسی

شرکت اینتل نخستین پهپاد تجاری خود را ماه گذشته با نام Falcon 8 معرفی کرد و توضیح داد این محصول برای نقشه‌برداری و عملیات‌های تحقیقاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی این شرکت که به تازگی وارد عرصه مذکور شده است، یک نمایش آسمانی زیبا از پرواز پهپادها را به ارایه کرده است.

شرکت اینتل درآمد اینتل پهپادهای بلند پرواز پهپاد مدرن جاسوسی

این اتفاق در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد است و بر اساس آن ۵۰۰ پهپاد مجهز به چراغ‌های LED به صورت همزمان به پرواز درآمدند و فقط یک نفر از طریق یک دستگاه لپ‌تاپ کنترل همه آنها را برعهده داشت.

شرکت اینتل درآمد اینتل پهپادهای بلند پرواز پهپاد مدرن جاسوسی

شرکت اینتل اعلام کرد برای آنکه این اتفاق صورت بگیرد، برخی پیش‌بینی‌ها را از قبل انجام داده بود و پهپادها را به حسگرهایی مجهز کرده بود تا در آسمان با یکدیگر برخورد نکنند.

شرکت اینتل درآمد اینتل پهپادهای بلند پرواز پهپاد مدرن جاسوسی

این ۵۰۰ پهپاد پس از آنکه به صورت همزمان به پرواز درآمدند، در کنار یکدیگر قرار گرفتند تا لوگوی شرکت Intel را در آسمان نمایان کنند. وزن این پهپادها در ابتدا ۹۰۰ کیلوگرم بود که اینتل با تغییر بدنه آنها و استفاده از پلاستیک وزن آنها را به ۲۸۰ کیلوگرم رساند تا پرواز آنها آسان‌تر شود.

منبع: فارس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*