خانه / راز ثروتمندان / حسن رفتاری مالک پاساژ پالادیوم در زعفرانیه تهران +عکس

حسن رفتاری مالک پاساژ پالادیوم در زعفرانیه تهران +عکس

حسن رفتاری، صاحب مرکز خرید پالادیوم به نیویورک تایمز می‌گوید ما به آنچه مردم می‌خواهند انجام دهند، توجه می‌کنیم. آنها می‌توانند حین خرید کردن، پول خرج کنند، چیز بخرند و لذت ببرند. وی از خانواده‌یی است که مشهور به داشتن رستوران‌های چلوکبابی است. وی قبلا مجتمع‌ های آپارتمانی مجلل می‌ساخت. او مصرانه می‌گوید مرکز خرید وی ۱۰۰درصد خصوصی است. وی اکنون ۲۵۰ فروشگاه این مرکز خرید را یکی‌یکی می‌فروشد. او گفت ما ۱۰۰۰ پارکینگ داریم و تنها اشتباهم این بود که پارکینگ بیشتری نساختم.

ثروت حسن رفتاری پاساژ پالادیوم زعفرانیه بیوگرافی حسن رفتاری بیوگرافی ثروتمندان ایران

حسن رفتاری یکی از مدیران موفق ایرانی است که با ساخت و راه اندازی و بهره برداری مرکز خرید تجاری پالادیوم توانمندی خود را در زمینه مدیریت به اثبات رسانده است .

او در  با ره اهداف راه اندازی پالادیوم به مجله موفقیت  گفت :

جامعه صنعتی  باعث افسردگی آدم ها می شود  در حالی که مثلا در ترکیه یا دبی  وقتی افراد  به مراکز خرید  وارد می شوند  اول از همه حال خوبی پیدا می کنند  و به طور خود جوش تشویق می شوند  که از مرکز خرید کنند . درواقع ما هم  سعی کردیم  این حال خوب   را  در پالادیوم  و بر طبق مقررات کشور پیاده  کنیم  . برای مثال  از نظر مواد مواد غذایی انواع و اقسام  غذاها  را اینجا مهیا کردیم . علاوه بر این مجموعه  ورزشی  خوب داریم  که دارای سالن های ورزشی  گروهی برای خانم هاست  و می تواند در طول روز  به ۵۰۰  تا ۶۰۰ نفر  سرویس می دهد .

ثروت حسن رفتاری پاساژ پالادیوم زعفرانیه بیوگرافی حسن رفتاری بیوگرافی ثروتمندان ایران

البته به دنبال این هستیم  که بتوانیم  امکان پاتیناژ و اسکی روی یخ  را هم فراهم کنیم .حتی در این مجموعه کمبود سالن تئاتر  و کنسرت  احساس می شود  و ما هم  تمام تلاش خود را می کنیم  که  در کنار خرید  حال خوب را  نیز  در این مجموعه به وجود بیاوریم .

۱۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. این آقای رفتاری با اون آقای رفتاریِ مالکِ چلوکبابی های رفتاری نسبتی دارند ؟

 2. خیلی گرونه اجناسش ی میوه خوری پایه دار پرسیدیم۶۱میلیون اولش فک کردم ب ریاله بعد از خود فروشنده پرسیدیم گف تومنه فرار کردیم همون موقع

 3. بقول خودش تنها اشتباهش این بوده که پارکینگ بیشتری نساخته . قیمت یک ساعت پارک کردن در پالادیوم به اندازه قیمت خون یک آدم است . به معنای واقعی … بازار ، اونم در روز روشن

 4. یکساعت و نیم اونجا پارک کردم . ۱۰ هزار تومان از اینجانب دریافت شد . بدون اینکه نرخ پارکینگ در انظار عمومی باشه . متصدی مربوطه هم نرخ رو هرجور دوست داره محاسبه میکنه . بیخود نیست که بعضیها اینجوری پولدار میشن .

 5. کدوم مدیر موفق؟؟؟؟؟؟ . آدمی که پرسنلش بابت هزینه پارک در پارکینگ پالادیوم در یک ساعت و نیم مبلغی بالغ بر ۱۰ هزار تومان میگیره ، اونم بدون اینکه نرخی رو درج کرده باشه . چطور میتونین مدعی بشین که موفق هست . این یه جور …. در روز روشن است . … کردن به این شکل که موفق بودن نمیخواد .

 6. اگه حق و حقوق مردم رو رعایت کنن وجود چنین جاهای لوکسی بد هم نیست.
  یه عده که تواناییش رو دارن خرید میکنن
  جاهایی مثل پالادیوم نباشه که چیزی برای تهران نمیمونه

 7. مدیر موفق؟؟؟ چطور امکان داره کسی رو که باعث تخریب فضای سبز و ایجاد ترافیک و ده ها مشکل دیگر شده رو مدیر موفق به حساب آورد؟ پالادیوم نمونه بارز تجاوز به حقوق شهروندی است. صد البته طبق قوانین احداث پاساژ در یه خیابان با عرض آسفالت کمتر از ۹ متر توجیه ندارد و اینکه چگونه این مجتمع ها ایجاد میشوند جای بسی تامل دارد. سرطان، ایجاد سرب و ترافیک و رفتار های نابهنجار اجتماعی مثل انبوه پیک های موتوری متخلف از آثار افراد سود جویی است که فقط به فکر مال اندوزی هستند و بدون توجه به قانون فقط تیرآهن جوش میدهند و درخت قطع می کنند.

 8. از نظر مدیریت و مشتری مداری بهترین پاساژًتهرانه.نظم پالادیوم رو در هیچ کجای ایران ندیدم.

 9. چه فایده مکان تجاری با این وسعت اما فقط ۴% مردم میتونن از این پاساژ خرید کنن…..

 10. با وحوز همه مشکلاتی که سر راهشون بوده و هست قطعا ساخته شدن و اداره چنین مالی با استانداردهای بالای جهانی تحسین برانگیزه….

 11. خیلی خوبه فقط بعضی از فروشگاهها درجه ۳ میباشد همچون lcwakiki چینی که در ترکیه ثبت شده که خود ترکها به ندرت از آن خرید میکنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*