خانه / راز ثروتمندان / حسن رفتاری مالک پاساژ پالادیوم در زعفرانیه تهران +عکس

حسن رفتاری مالک پاساژ پالادیوم در زعفرانیه تهران +عکس

حسن رفتاری، صاحب مرکز خرید پالادیوم به نیویورک تایمز می‌گوید ما به آنچه مردم می‌خواهند انجام دهند، توجه می‌کنیم. آنها می‌توانند حین خرید کردن، پول خرج کنند، چیز بخرند و لذت ببرند. وی از خانواده‌یی است که مشهور به داشتن رستوران‌های چلوکبابی است. وی قبلا مجتمع‌ های آپارتمانی مجلل می‌ساخت. او مصرانه می‌گوید مرکز خرید وی ۱۰۰درصد خصوصی است. وی اکنون ۲۵۰ فروشگاه این مرکز خرید را یکی‌یکی می‌فروشد. او گفت ما ۱۰۰۰ پارکینگ داریم و تنها اشتباهم این بود که پارکینگ بیشتری نساختم.

ثروت حسن رفتاری پاساژ پالادیوم زعفرانیه بیوگرافی حسن رفتاری بیوگرافی ثروتمندان ایران

حسن رفتاری یکی از مدیران موفق ایرانی است که با ساخت و راه اندازی و بهره برداری مرکز خرید تجاری پالادیوم توانمندی خود را در زمینه مدیریت به اثبات رسانده است .

او در  با ره اهداف راه اندازی پالادیوم به مجله موفقیت  گفت :

جامعه صنعتی  باعث افسردگی آدم ها می شود  در حالی که مثلا در ترکیه یا دبی  وقتی افراد  به مراکز خرید  وارد می شوند  اول از همه حال خوبی پیدا می کنند  و به طور خود جوش تشویق می شوند  که از مرکز خرید کنند . درواقع ما هم  سعی کردیم  این حال خوب   را  در پالادیوم  و بر طبق مقررات کشور پیاده  کنیم  . برای مثال  از نظر مواد مواد غذایی انواع و اقسام  غذاها  را اینجا مهیا کردیم . علاوه بر این مجموعه  ورزشی  خوب داریم  که دارای سالن های ورزشی  گروهی برای خانم هاست  و می تواند در طول روز  به ۵۰۰  تا ۶۰۰ نفر  سرویس می دهد .

ثروت حسن رفتاری پاساژ پالادیوم زعفرانیه بیوگرافی حسن رفتاری بیوگرافی ثروتمندان ایران

البته به دنبال این هستیم  که بتوانیم  امکان پاتیناژ و اسکی روی یخ  را هم فراهم کنیم .حتی در این مجموعه کمبود سالن تئاتر  و کنسرت  احساس می شود  و ما هم  تمام تلاش خود را می کنیم  که  در کنار خرید  حال خوب را  نیز  در این مجموعه به وجود بیاوریم .

۲ دیدگاه

  1. این آقای رفتاری با اون آقای رفتاریِ مالکِ چلوکبابی های رفتاری نسبتی دارند ؟

    (4)(0)
  2. خیلی گرونه اجناسش ی میوه خوری پایه دار پرسیدیم۶۱میلیون اولش فک کردم ب ریاله بعد از خود فروشنده پرسیدیم گف تومنه فرار کردیم همون موقع

    (2)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*