خانه / آخرین اخبار / ساسان انصاری همه رکوردها را شکست

ساسان انصاری همه رکوردها را شکست

ساسان انصاری در دیدار فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان اولین گل فولادی ها را وارد دروازه نفت آبادان کرد تا شاگردان سعداوی نیمه اول دربی خوزستان را با برتری به پایان برسانند.

ساسان انصاری که بعد از حضور بازگشت به فولاد خوزستان در هفته پنجم لیگ روزهای فوق العاده ای را آغاز کرده، در ادامه درخشش خود در ترکیب فولادی ها گل اول تیم اهوازی را وارد دروازه هوری کرد. درخشش انصاری در این بازی در نیمه دوم نیز ادامه پیدا کرد انصاری از روی نقطه پنالتی دوازدهمین گل فصل خود را وارد دروازه نفتی ها کرد. این پنالتی حاصل حرکت انفرادی انصاری بود تا انصاری سومین پنالتی فصل را نیز برای فولادی ها به دست آورده باشد.

به این ترتیب مهاجم فولادی ها در ۱۰ بازی خود ۱۲ گل به ثمر رسانده و ۳ پنالتی نیز برای فولاد گرفته تا عملکرد فوق العاده او همچنان ادامه داشته باشد.

انصاری در هفت دیدار گذشته برای فولاد خوزستان موفق به گلزنی شده تا رکورد گلزنی در بازی های پیاپی را متعلق به خود کند. نکته جالب توجه این است که رکورد شکنی انصاری در دیدار برابر صنعت نفتی رخ داد که نادر دست نشان را به عنوان سرمربی در اختیار دارد که پیش از این او صاحب این رکورد بود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*