خانه / آخرین اخبار / سعید سالارزهی (صاحب جناب خان): از طرف «خندوانه» پیشنهاد صدهزار تومانی هم به ما نشده است

سعید سالارزهی (صاحب جناب خان): از طرف «خندوانه» پیشنهاد صدهزار تومانی هم به ما نشده است

با آغاز سری چهارم برنامه «خندوانه» و نبودن جناب‌ خان در قسمت اول، به نظر می‌رسد بحث بر سر ماندن یا رفتن این شخصیت محبوب جدی‌تر از قبل شده و احتمالا حرف‌های امشب محمد بحرانی به عنوان مهمان ویژه این برنامه همه‌چیز را در این‌باره مشخص خواهد کرد. سعید سالارزهی صاحب امتیاز جناب خان که در ماه‌های اخیر مخالفت او دلیل رفتن این شخصیت عنوان شده در گفت‌وگو با آی سینما از بخش‌های ناگفته این ماجرا،‌ صحبت‌ کرده است.

جناب خان ثروت و درآمد رامبد جوان بیوگرافی سعید سالارزهی بیوگرافی رامبد جوان اینستاگرام رامبد جوان اینستاگرام جناب خان

بر اساس شنیده‌های آی سینما تلویزیون سعی کرده است با پیشنهاد مبلغی چند میلیاردی، رضایت سعید سالارزهی را برای واگذاری کامل امتیاز جناب‌خان به تلویزیون جلب کند، اما این پیشنهاد از سوی صاحب امتیاز جناب‌خان رد شده است که با این اوضاع حضور جناب‌خان در «خندوانه» همچنان مشخص نیست؛ به همین دلیل به سراغ سعید سالارزهی رفتیم که درباره مذاکراتش با تلویزیون به آی سینما می‌گوید: «بحث این‌ است که قرار بوده برای ادامه همکاری‌مان با بچه‌های «خندوانه» مبلغ و سهم درآمدی در نظر گرفته شود و قاعدتا طرفین باید درباره مسائل مالی به توافق برسند. اما در وهله اول ما دلال نیستیم کار فرهنگی می‌کنیم، حرف ما این است که به هر حال برای شخصیت جناب‌خان عده زیادی زحمت کشیده‌اند و انتظار داشتیم بر خلاف این دوسالی که گذشته مبلغی از سهم درآمد برنامه برای این گروه در نظر گرفته شود، اما اصلا در این خصوص هیچ پیشنهادی به ما نشده است.»

او در تکمیل صحبت‌هایش درباره پیشنهاد یک مبلغ ثابت برای واگذاری جناب‌خان می‌گوید: «نباید انتظار داشته باشیم که شرط حضور جناب‌خان در «خندوانه» واگذاری آن باشد. به بنده به عنوان صاحب امتیاز، مالک یا هر اسم دیگری پیشنهادی نشده، در کنار این کار بسیاری مبالغ میلیاردی برده‌اند اما یک پیشنهاد صد هزار تومانی هم برای در نظر گرفتن سهمی از درآمد به من نشده است. برای مثال این‌که بیایند بگویند در قبال حضور این شخصیت ما فلان مبلغ را به عنوان سهم درآمد شما در نظر می‌گیریم، واقعا هیچ پیشنهادی نبوده.»

سالارزهی همان‌طور که قبلا هم گفته بود تاکید می‌کند اصلی‌ترین نگرانی‌اش مسائل مالی نیست بلکه دغدغه او یکنواخت شدن حضور جناب‌خان در «خندوانه» بوده است: «در قبال این نگرانی من هیچ اتفاقی نیفتاد، مسائل مالی در وهله دوم و سوم مهم است اما هیچ‌کس نیامد بگوید به خاطر این نگرانی کاری صورت می‌گیرد. فقط در مطبوعات حرف می‌زنند، رسانه و ابزارهای اطلاع‌رسانی هم دارند و یک طرفه به قاضی می‌روند، اما بابت نگرانی من هیچ صحبتی نشده تا این نگرانی از بین برود.»

با توجه به این‌که سالارزهی بارها اشاره کرده است هیچ منفعت مالی از برنامه «خندوانه» نصیب خالقان جناب‌خان نشده؛ به این موضوع اشاره می‌کنیم که پس از محبوبیت جناب‌خان برنامه‌های ارگانی و خارج از تلویزیون با حضور این شخصیت اجرا می‌شده است که مبالغی در حدود ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان برای هرکدام از آن‌ها دریافت می‌شده و می‌توان این را به عنوان درآمدی حاصل از محبوبیت این شخصیت در تلویزیون در نظر گرفت که سالارزهی پاسخ می‌دهد: «اگر مبلغی هم به خاطر اجرای چنین برنامه‌هایی دریافت شده است رامبد جوان و محمد بحرانی هم جزو دریافت‌کنندگان بوده‌اند. به نظرم این‌ مسائل مهم نیست. آیا ما در حال انجام کار فرهنگی هستیم یا تنها به دنبال کسب درآمدیم؟ اگر کار فرهنگی می‌کنیم پس دغدغه‌های دیگری داریم. من دلال خودرو یا آهن‌فروش نیستم که این‌طور با من برخورد می‌شود، وجهه درستی از من نشان داده نمی‌شود. من کارگردان «کوچه مروارید» و سرپرست نویسندگان هستم، من آقای جوان را به عنوان آقای محترم در این برنامه وارد کردم و این ترتیب و رابطه ایده من بود، اما به من به شکل یک دلال نگاه می‌شود، من به عنوان کارگردان نگران یک پدیده هستم.»

۲۰ قسمت از سریال جناب خان نوشته شده است

سالارزهی در ادامه درباره برنامه‌های دیگر این شخصیت صحبت می‌کند و برای اولین‌بار از ساخت سریال جناب ‌خان خبر می‌دهد: «جناب خان در ابتدا قرار بود تنها به عنوان مهمان در «خندوانه» حضور داشته باشد؛ ما برنامه‌های بسیاری برای این شخصیت داریم، قرار است احلام و باباخان و شخصیت‌های دیگر بیایند، در حال حاضر روی متن یک سریال در این‌باره هم کار می‌کنیم که بیست قسمت آن نوشته شده است. واقعا می‌خواهم بگویم مسئله فقط مالی نیست.»

با توجه به خبری که درباره حضور محمد بحرانی در «خندوانه» منتشر شده و این‌که طبق شنیده‌ها قرار است او از شخصیت جناب‌ خان جدا شود از سعید سالارزهی در این‌باره نیز سوال می‌کنیم که اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

پیش از این خبرهایی درباره تولید فیلم سینمایی جناب خان منتشر شده بود که با اوضاع فعلی به نظر می‌رسد حضور رامبد جوان در این فیلم منتفی است، اما شنیده شده با چهره‌هایی مثل رضا عطاران و محسن تنابنده به عنوان جایگزین صحبت شده است که سالارزهی در این‌باره نیز می‌گوید: «نه مذاکره‌ای صورت نگرفته است اما در اتاق فکر ما به گزینه‌های دیگر فکر شده است. اگر رامبد جوان مثل این دوسالی که گرفتار بوده است باز هم گرفتار باشد ما نمی‌توانیم دو سال دیگر برای حضور او صبر کنیم.»

رامبد جوان در برنامه دیشب خندوانه خطاب به سعید سالارزهی اعلام کرد: «سعید جان! مصاحبه های تو در رسانه ها را خوانده ام و می خواهم بگویم که من به شخصه، بارها و بارها پیشنهادات خیلی خوب مالی و سازمانی به تو دادم. حتی همکاران من در «خندوانه» نیز پیگیر جلب نظر تو برای ادامه همکاری در این برنامه بودند. اما تو تصمیم گرفتی که همکاری ات را با برنامه خندوانه قطع کنی.
مجری برنامه خندوانه ادامه داد: «شاهد زیادی برای این قضیه وجود دارد که یکی از آنها، خانم مرضیه برومند هستند که ایشان هم در این زمینه تلاش بسیاری کرد.»
رامبد جوان افزود: «سعید جان! اگر شما می گویی که ما شما را نادیده گرفته ایم دیگر نمی دانم باید برای تو چه کاری انجام می دادیم؟ در هر صورت با اینکه تو عقب نشینی کردی تولید و پخش برنامه «خندوانه» ادامه پیدا می کند. اما لازم است که بدانی جناب خان متعلق به «خندوانه» هم بود.»

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چه خبره ؟؟؟؟؟؟ چند میلیارد برای ۲۰۰ گرم پشمک ؟ ولم کن ترو خدا فردا برید یه عروسک دیگه بسازید اسمشو بذار سالار خان بگید داداش دوقولوی جناب خانه ، جناب خان هم ازدواج کرده رفته مریخ لبو فروشی بزنه ؛چهار روز دیگه همه جناب خانو یادشون میره می چسبن به سالار خوان ؛

  بعدشم آقای سالارزهی جناب خان توسط پخش سراسری شبکه ی نسیم معروف شده که هزینش از بودجه ی کشور که متعلق به مردم ایرانه پرداخت میشه ؛ شما اول بیا هزینه ی معروف شدنِ جناب خان رو به خزانه واریز کن بعد میلیارد میلیارد کن ؛

  • احسند منم بافرمایشات شما کاملا موافقم . مردم برای شادی این ملت از جون عزیزانشون گذشتند بعد یه عده از یه عروسک نمی گذرند . متأسفم

 2. متاسفانه رامبد با برنامه دیشبش ضعیف بودن خودش رو نشون داد اینکه در دادگاهی یکطرفه و با بیننده میلیونی اینطور در مورد سالارزهی صحبت کرد کار درستی نبود ضمن اینکه شان خودش رو پایین آورد آقای سالارزهی حق داره واقعا من اسم ایشون رو تازه دارم میشنوم حقش نبود در یک برنامه از ایشون یا گروهش تقدیر بشه ؟ ضمن اینکه جناب خان اولین بار در کوچه مروارید اومد و همه جذابیت خندوانه بابت این عروسک بود وگرنه فصل اول خندوانه چقدر ببینده داشت ؟ این فصل هم همانقدر خواهد بود

  • فصل اول هم کم ببینده نداشت . ولی مشکل این نیست مشکل این هست که سالارزهی پیشنهاد میلیاردی هم نمیپزیره و اصلا دوست نداره عروسکش تو برنامه باشه

   • من اصلا با دغدغه های فرهنگی و آلرژی ایشون به پول کاری ندارم فقط می گم آقای سالارزهی شبکه ی نسیم برای شما از ۲۰۰ گرم پشمک که کپی برابر اصلِ عروسکِ فوزی خرسه ی آمریکائیه یک برند میلیاردی ساخته که می تونی خارج از چارچوب صدا و سیما کلی باهاش مانور بدی و ازش پول در بیاری ، برند هم برای زنده موندن نیاز داره تا تبلیغ بشه کجا بهتر از خندوانه ؟ اجازه بده هر شب بطور رایگان عروسکت ۱۵ دقیقه بیاد توی برنامه ، نه برای شاد کردنِ دلِ مردمِ نه ه ه ، برای خودت برای تبلیغِ برندِ خودت به صدا و سیما به چشم یک ابزار تبلیغاتی مجانی نگاه کن حالا شما نگرانی که دیالوگ هاش و حضورش یکنواخت شده ؟ خوب خدا مغز رو برای چی داده ؟ خلاقیت به خرج بده ، اگر خودتون توانایی و خلاقیت کافی ندارید ،چهار تا آدم خلاق و ایده پرداز بیار مشاور بگیر بالاخره مالِ ماله شماست سرمایه ی شماست باید براش هزینه کنی ؛ خلاصه می خوام بگم آدمِ کوتاه مدت نباش بلند مدت فکر کنم از نظر بازاریابی الان کالای فرهنگیِ شما در دوره ی بلوغ قرار گرفته اگر بهش نرسی و هزینه نکنی با کله می خوره زمین بعد شما دقیقا در این مرحله اومدی از ادامه ی حضورش جلوگیری کردی ؟ یکم شم اقتصادی یکم تدبیر یکم حساب و کتاب واقعا متاسفم ….

 3. من بہ آقای سالارزھی حق میدم رامبد ھر چی از خندوانہ دارہ مدیونہ سالارزھیہ

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*