خانه / حوادث / تصاویر وحشتناک ازتصادف زنجیره ای آزادراه کاشان – نطنز اصفهان

تصاویر وحشتناک ازتصادف زنجیره ای آزادراه کاشان – نطنز اصفهان

 تصادف زنجیره ای هفت خودرو در آزاد راه کاشان – اصفهان حد فاصل عوارضی قمصر تصویر وحشتناکی را رقم زد.

 دکتر سید محمد حسین مکی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان گفت: در این سانحه رانندگی که صبح امروز حدفاصل ایستگاه عوارضی قمصر رخ داد، سه دستگاه تریلر، یک کامیون ۱۰ تن و سه دستگاه سواری به شدت با هم برخورد کردند.
عکس تصادف مرگبار عکس تصادف دلخراش عکس تصادف خودرو اخبار کاشان

وی افزود: پس از اطلاع از حادثه تکنسین های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان به محل حادثه اعزام شدند و مصدومان این سانحه رانندگی را پس از انجام خدمات پیش بیمارستانی به مرکز پزشکی شهید بهشتی کاشان منتقل کردند.

وی با بیان اینکه محموله یکی از تریلرها سنگ بوده است، خاطرنشان کرد: شدت برخورد این خودروها که شاید به علت مه آلودگی و دید کم بوده به حدی زیاد است که خودروهای سواری مچاله شده اند.

عکس تصادف مرگبار عکس تصادف دلخراش عکس تصادف خودرو اخبار کاشان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان همچنین تصریح کرد: احتمال جان باختن و مجروح شدن افرادی دیگر نیز وجود دارد و هم اکنون نیروی امدادی مشغول ارائه خدمات و بازگشایی مسیر هستند.همچنین مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به وقوع این حادثه در ساعت هشت و ۲۰ دقیقه صبح امروز چهارشنبه ۸ دیماه گفت: ۶ دستگاه خودرو سواری ام وی ام، پژو ۲۰۶و ۴۹۵، بنزتک ۱۹۲۱، تریلی رنو و تریلی اسکانیا بعلت بارش باران و لغزندگی جاده برخورد کردند.

روح الله فدایی، حضور آتش نشانان ایستگاه ۵ شهرک خاتم الانبیاء کاشان برای خروج راننده فوتی و پیشگیری از حریق خودروها را یادآورشد و گفت:فدایی آتش نشانی:هلال احمر و اورژانس نیز از دیگر نیروهای امدادی در محل حادثه بودند.وی تصریح کرد: راننده ۴۰۵متاسفانه فوت شده است.

عکس تصادف مرگبار عکس تصادف دلخراش عکس تصادف خودرو اخبار کاشان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*