خانه / آخرین اخبار / قلاده‌های طلا و شرف خانواده فاضل در شبکه سه /فیلم‌های آخر هفته تلویزیون

قلاده‌های طلا و شرف خانواده فاضل در شبکه سه /فیلم‌های آخر هفته تلویزیون

فیلم‌های «سایه‌بان»، «راز سلطان»، «زنبورک»، «اولین عکس من»، «نقش دل»، «آخرین قطار زرهی»، «قلاده‌های طلا» و چندین فیلم دیگر پنجشنبه و جمعه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی «سایه‌بان» به کارگردانی «مسعود تکاور»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی «حسن جوهرچی»، «مریم کاویانی»، «محسن افشانی» و «مجید مشیری» آمده است: بعد از انتخابات ۸۸ در آستانه‌ی عاشورای حسینی، دکتر «پگاه نکویی» که مسئول بخش جراحی یکی از بیمارستان‌های تهران است حضور طیف‌های مختلف مردم را در کنار هم می‌بیند. «فرخ» که در بین جوان‌های معترض است سعی دارد که مانع جر و بحث‌ها شود. «پگاه» هم با روحیه دادن به همراهان مصدوم سعی دارد آرامش را در بخش اورژانس حاکم نماید. اما با مرگ جوانی که جوان‌های معترض با خودشان به بیمارستان آورده‌اند اوضاع وخیم می‌شود. جوان در حین عمل جراحی دچار ایست قلبی می‌شود. ولی …
به علاوه فیلم سینمایی «راز سلطان» به کارگردانی «هاکان شاهین»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دکتر «دپ» محقق و تاریخ‌دان آمریکایی از دانشگاه «هاروارد» به ترکیه می‌آید تا درباره آثار سلطان «عبدالحمید دوم» از پادشاهان عثمانی تحقیق کند. او به موزه «تپکاپی» می‌رود اما در آنجا با برخورد سرد مدیر موزه «آقای هاکان» مواجه می‌شود. دکتر «دپ» تلاش می‌کند تا با همکاری یک عتیقه‌فروش قدیمی به نام «دامادیان» سر از راز صندوقچه‌ای درآورد که در انبار موزه «تپکاپی» قرار دارد و از آثار برجسته سلطان «عبدالحمید دوم» است. او با بررسی تاریخچه و نقش‌های صندوقچه که «دامادیان» در اختیارش قرار می‌دهد پی می‌برد که … در این فیلم «مارک داکاسکو»، «امانوئل تبنکورت» و «سینان آلبایراک» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم های شبکه سه جدول پخش شبکه یک جدول پخش شبکه سه جدول پخش شبکه دو بازیگران قلاده‌های طلا بازیگران سریال سایه بان

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «زنبورک» به کارگردانی «رضا عرب‌شاهی»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: «یوسف» فرزند شهید «ابراهیم» عکاس، مدتی است که در عالم معنا یک نوجوان را مدام می‌بیند اما هیچ‌کس دیگری او را نمی‌بیند! آقای «حقی» از معلمان مدرسه «یوسف» را سرپرست اعضای بسیج تازه تأسیس مدرسه قرار می‌دهد. «یوسف» در اتاق بسیج یک عکس قدیمی از چند نوجوان پیدا می‌کند و کنجکاو می‌شود؛ تا آنها را بشناسد. «یوسف» بالاخره نوجوان خیالی را می‌شناسد که نامش «داوود» است و قبل از به دنیا آمدن «یوسف» شاگرد پدرش در عکاسی بود و قصد داشت عکس پرسنلی خود را از بایگانی عکاسی یافته و با رضایت مادرش به جبهه برود. «یوسف» بالاخره … «آرمین عالین»، «محمد حسن‌زاده» و «پروین ملکی» در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.
همچینن فیلم تلویزیونی «اولین عکس من» به کارگردانی «میلاد جرموز»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم در مورد شخصیتی به نام «احمد» است؛ که در حال حاضر در دوران سربازی خود به سر می‌برد. او خاطراه‌ای از بچگی خود برای دوستانش تعریف می‌کند. پس از آن کودکی «احمد» را می‌بینیم که برای خرید حلیم به بیرون از خانه می‌رود و معلم خود را می‌بیند که به دنبال یک عکاس برای جشن تولد دخترش است. «احمد» با توجه به آنکه پدربزرگش دوربین عکاسی دارد؛ می‌گوید که خود برای عکاسی جشن می‌رود! او که تا به حال عکسی نگرفته، سعی دارد از پدر بزرگ خود یاد بگیرد. در نهایت او به تولد دختر معلمش می‌رود، اما به علت فاسد بودن فیلم تنها یک عکس، که آن‌هم از جوراب آقای مدیر مدرسه گرفته شده چاپ می‌شود!
به علاوه فیلم تلویزیونی « نقش دل» به کارگردانی «جهاندخت خادم المله»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم که نقش‌آفرینانش «بیتا سحرخیز»، «کاوه خداشناس» و «حمیدرضا هدایتی» است؛ روایتگر قصه‌ای فانتزی از سفر یک زوج جوان به زمان‌های گذشته و ارتباط با برخی فرهنگ‌ها و آداب و رسوم ایرانی در آن دوره است. «شهرزاد» و «فرید» زوج جوانی هستند که هر دو در حوزه صنایع‌ دستی و هنرهای کهن ایران زمین، یعنی نقوش قالی و کاشی‌کاری فعالیت دارند. در اثر یک اتفاق و ورود به یک عمارت قدیمی، هر دو به چندین سال گذشته رفته و در قالب یک زوج در آستانه ازدواج به نام‌های «رعنا» و «محمدعلی» قرار می‌گیرند. «رعنا» به طراحی و بافت قالی مشغول است و در این زمینه بسیار مهارت دارد، اما کم‌کم در اثر مداومت به انجام این کار، بینایی چشم‌هایش رو به ضعف و زوال می‌نهد و …
همچنین فیلم سینمایی «آخرین قطار زرهی» به کارگردانی «زینُوی رُیزمان»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی «آندرِی پانین»، «آندرِی سوکولوف» و «رِکاترینا رِدنیکوا» خواهیم دید: «هرمان» یک افسر زیرک آلمانی است که با پوشش افسران روس در میان آنها تردد می‌کند و به عنوان ستون پنجم، عملیات‌های آلمان‌ها را در خاک روسیه هدایت می‌نماید. پل استراتژیکی که هم روس‌ها و هم آلمان‌ها برای ادامه نبرد به آن نیازمندند در اختیار روس‌ها قرار دارد. با نقشه «هرمان» پل به دست نیروهای آلمانی می‌افتد و تعداد زیادی از نیروهای روسی که در منطقه‌ای جنگلی پراکنده‌اند، در محاصره گرفتار می‌شوند. «ماتسوو» فرمانده ارشد ارتش روسیه تنها یک روزنه امید برای بازپس‌گیری پل پیش روی خود می‌بیند و آن قطاری جنگی و زره‌پوش است که در یکی از ایستگاه‌های مخفی ارتش مستقر است. «ماتسوو» امیدوار است با حرکت قطار و عبور آن از پل اشغال شده، حلقه محاصره شکسته شود. ولی همه از حضور افسر نفوذی آلمانی یعنی «هرمان» بی‌خبرند. قطار زرهی حرکت می‌کند و در راه به قهرمانان داستان که در جنگل گمشده‌اند می‌رسد و …

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا » به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: با اعلام نتایج انتخابات سال ۸۸، اعتراض‌های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش دیده، خود را وارد تظاهرات می‌کند و با کمک دوستان سلطنت‌طلبش شعارها را هدایت می‌کند و هربار کسی را به قتل می‌رساند. مأموران با تله‌گذاشتن چند بار به جاسوس نزدیک می‌شوند، اما هر بار کسی او را باخبر می کند و فراری می‌دهد. در شرایطی که مأموران به یکدیگر مظنون شده‌اند و فضای کاری آنها متشنج شده، سرانجام مرد جاسوس به شدت زخمی می‌شود و ا…
در فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا»؛ «امین حیایی»، «محمدرضا شریفی‌نیا» و «حمیدرضا پگاه» ایفای نقش کرده‌اند.
به علاوه فیلم سینمایی «مردان کوهستان» به کارگردانی «کامرون لابین»، پنجشنبه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره دو برادر به نام های «توف» و «کوپر» است. «توف» با زنی به نام «لیا» ازدواج کرده و در حال پدر شدن است. پدر آنها از مادرش جدا شده و آنها نمی‌دانند که کجا رفته است! مادرش مجدد ازدواج کرده است. «کوپر» که در نیویورک زندگی می‌کند برای شرکت در ازدواج مادرش به «آلاسکا» می‌آید. او تازه نامزد کرده، ولی با نامزدش اختلاف داشته … .

فیلم های شبکه سه جدول پخش شبکه یک جدول پخش شبکه سه جدول پخش شبکه دو بازیگران قلاده‌های طلا بازیگران سریال سایه بان
همچنین فیلم تلویزیونی «شرف خانواده فاضل» به کارگردانی «پوریا جاویدپور»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان این فیلم؛ درباره مرگ پدر یک خانواده مرفه است که با درگذشت او اعضای خانواده گرفتار دردسرهای عجیب و غریب و ماجراهایی پیش‌بینی نشده می‌شوند.
«شقایق دهقان»، «بهاره رهنما»، «رضا رشیدپور» و «بیژن بنفشه‌خواه» بازیگران این فیلم هستند.
به علاوه فیلم سینمایی «افسانه حباب برفی» به کارگردانی «شلدون ویلسون»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: روز عید در شهری کوچک حبابی برفی جلوی خانه «جان» و «بت» گذارده می‌شود. آنها حباب را به عنوان هدیه به پسرشان «رودی» می‌دهند. در این حباب ماکت شهر کوچک آنها دیده می‌شود. با حرکت دادن حباب توسط «رودی» اتفاقاتی عجیب در شهر روی می‌دهد و شهر به هم می‌ریزد! «بت» که خلبان هلی‌کوپتر است در کوهستان گرفتار شده است… .
«مگدا اپانوویس» و «میشل هوگان» در فیلم سینمایی «افسانه حباب برفی» محصول سال۲۰۱۱ کانادا در ژانر علمی، تخیلی و حادثه‌ای ایفای نقش کرده‌اند … .

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «کوهستان تسورگیداک» به کارگردانی «دیساکی کومورا»، پنجشنبه ۹دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در سال ۱۹۰۷ یک گروه از مردان کوهنورد تلاش می‌کنند قله‌ای را در ژاپن فتح کنند که پای هیچ‌کس تاکنون به آنجا نرسیده است. این گروه کوهنوردی در حین صعود از آنجا نقشه‌کشی هم می‌کنند تا برای تجهیزات صعود درآمدی هم کسب کنند. همزمان با این گروه یک گروه نظامی هم برای مقاصد خود و برای ارتش ژاپن با آنها رقابت دارند. در این کشمکش و پس از تلاش بسیار، بالاخره آنها قله را فتح می‌کنند و با کمک هم نقشه‌برداری را به پایان می‌رسانند. اما بر روی قله علائمی می‌بینند که نشان از فتح قله توسط گروه دیگری دارد! آنها متوجه می‌شوند که یک کوه‌نشین که در یک صعود دیگر راهنما و کمک آنها بوده است؛ پیش از این قله را فتح کرده و آنها اولین انسان‌هایی نیستند که پا در چنین جایی گذاشته‌اند… .
در این فیلم سینمایی «تادونوبو آسانو»، «تریوکی کاگاو» و «ری هی ماتسورا» نقش‌آفرینی کرده‌اند.
به علاوه فیلم سینمایی «راننده» به کارگردانی «والتر هیل»، جمعه ۱۰دی‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی «رایان اونیل» و «بروس درن» آمده است: «رایان» یک راننده فوق‌العاده حرفه‌ای است که در فیلم‌های سینمایی نقش بدلکار را بازی می‌کند. البته او به گروه‌های خلافکار و سارق نیز به عنوان راننده در تعقیب و گریزها کمک می‌دهد. پلیسی به نام «درن» به دنبال دستگیر کردن راننده است. راننده تصمیم دارد از این حرفه خداحافظی کند اما پلیس می‌خواهد به هر شیوه‌ای شده او را دستگیر کند. پلیس یک گروه خلافکار را مجبور می‌کند تا یک سرقت مشترک با راننده انجام دهند. این سرقت صوری است و پلیس قرار است در قبال این کار پرونده این گروه خلافکار را پاک کند که …

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «ریو»، به کارگردانی «کارلوس سالدانها»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: «بلو» یک طوطی آبی رنگ است که «لیندا» صاحبش از او نگهداری می‌کند «تولیو» که یک دکتر پرنده‌شناس است از برزیل برای دیدن «بلو» می‌آید و به «لیندا» می‌گوید که «بلو» آخرین نر از این پرندگان زیباست و بهتر است آنرا با یک پرنده ماده که در برزیل است جفت نماید. «لیندا» ابتدا قبول نمی‌کند ولی بعد می‌پذیرد و «بلو» را به برزیل می‌برد ولی «بلو» و «ژول» پرنده ماده گیر قاچاقچیان می‌افتند و …

فیلم های شبکه سه جدول پخش شبکه یک جدول پخش شبکه سه جدول پخش شبکه دو بازیگران قلاده‌های طلا بازیگران سریال سایه بان
همچنین فیلم سینمایی «افسانه قعر آب » به کارگردانی «جی راسل»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: در زمان جنگ جهانی دوم در انگلستان پسربچه‌ای به نام «انگس» که پدرش در جنگ کشته شده است و با مادر و خواهرش در منطقه‌ای ساحلی و با طبیعتی زیبا زندگی می‌کند، یک تخم در ساحل می‌یابد که از آن موجودی عجیب، شبیه اسب آبی خارج می‌شود. «انگس» دور از چشم دیگران از اسب آبی نگهداری می‌کند. با آمدن یک جوخه از نظامیان برای آماده‌سازی جنگی و مستقر شدن در اطراف منزل «انگس» وخانواده اش، شرایط اندکی بغرنج می‌گردد که …
به علاوه فیلم سینمایی «دانشجویان دانشکده افسری ۲»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی «ندری چادوو»، «ایوان استبانوو»، «الکساندر گلوبو» و «پاول ولوژتوو» خواهیم دید: سه پسر نوجوان هستند که هر یک به شکلی وارد نیروهای آموزشی ارتش شده‌اند تا در کلاس‌های چتربازی حرفه‌ای ارتش شرکت کنند. «میشکا» که یک بچه بی‌سرپرست و دزد است با دزدیدن وسایل «پیوتر» مجبور شده که در آموزشگاه حضور پیدا کند. «کوتوف» که پدر بزرگش ژنرال ارتش است سعی دارد تا راه او را ادامه دهد اما …
همچنین فیلم سینمایی «برج» به کارگردانی «کیم جی هون»، جمعه۱۰دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی «کیانگ گو سول»، «جین سان»، «سنگ کیانگ کیم» و «این پیو چا» آمده است: «کیم» یکی از کارکنان برج آسمان است که با دخترش «حنا» به تنهایی زندگی می‌کند، و به یکی دیگر از کارکنان برج به نام «یون‌هی» علاقمند است و قصد دارد به زودی از او خواستگاری کند. این برج به عنوان بلندترین و مرفه ترین برج شهر سئول شناخته شده، اما به نظر می‌رسد که نقصی هنوز در برج وجود دارد که به آن بی‌توجهی می‌شود. این نقص عدم کارکردن درست سیستم آب‌پاشی ایمنی برج برای اطفا حریق است که … .

فیلم های شبکه سه جدول پخش شبکه یک جدول پخش شبکه سه جدول پخش شبکه دو بازیگران قلاده‌های طلا بازیگران سریال سایه بان

شبکه تماشا

فیلم سینمایی «مسابقه سرعت» به کارگردانی «اندی واچوفسکی»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۲۰ از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.
در این فیلم که با بازی «امیل هرش»، «کریستینا ریچی» و «جان گودمن» خواهیم دید: «اسپید ریسر» که از کودکی علاقه زیادی به مسابقات اتومبیل‌رانی داشت با حمایت و آموزش پدر و برادرش، موفق به انجام این فعالیت در دوران جوانی می‌شود اما از طرف کمپانی‌ها مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد. در نهایت او با کمک یکی از دوستان خود در یکی از بزرگترین مسابقات، موفق به شکست کمپانی رقیب و کسب پیروزی می‌شود.
همچنین فیلم سینمایی «اگه می‌تونی منو بگیر» به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ»، جمعه ۱۰دی‌ماه ساعت ۲۰ از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو»، «تام هنکس» و «کریستوفر واکن» خواهیم دید: «فرانک ابگنل» پسر یکی از سرمایه‌داران است که بنا به دلایلی ورشکست می‌شود و باید مالیات‌های سنگینی را بپردازد. «فرانک» با دیدن صحنه‌هایی چون گرفتن خانه، ماشین و طلاق مادر تصمیم می‌گیرد به تلافی همه آنها را به زندگی پدر بازگرداند و پس از مدتی یک جاعل چک حرفه‌ای می‌شود! او مبالغ زیادی از بانک‌های مختلف دریافت می‌کند و تحت عنوان مشاغل مختلف از قبیل خلبانی و پزشکی و وکالت به‌راحتی این چک‌ها را نقد می‌کند که …

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «شب طولانی» به کارگردانی «علی معصومی»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۲۳ از شبکـه شما پخش خواهد شد.
داستان فیلم روایت‌گر قصه زنی به نام «لیلا» است که چند سال پیش همسر قاچاقچی‌اش کشته شده است و او هنوز از تبعات این مسأله رنج می‌برد. او به دلیل بردن «زهرا»، دختر کوچک و بیمارش بر سر کارش در کارخانه ریسندگی دچار مشکل شده و در آستانه اخراج است. از طرفی شخصی به نام «جلال»، سرپرست کارگران کارخانه، که فردی متأهل است خواستگار «لیلا» است… .
«سارا بهرامی»، «مهدی حسین‌پور»، «نورالدین اعلمی» و «سمیه خدایار» در فیلم تلویزیونی «شب طولانی» هنرنمایی کرده‌اند.
به علاوه فیلم تلویزیونی «کفشاتو در نیار» به کارگردانی «اصغر یوسفی‌نژاد»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکـه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: دختر جوانی قصد ازدواج دارد، اما در مقایسه زندگی خود و خانواده و نامزدش با زندگی افراد دیگر دچار تردید می‌شود و قصد دارد با کسی ازدواج کند که وضعیت مالی بهتری دارد، اما برادرش در پی تحقیقاتی متوجه می‌شود که خواستگار پول‌دار زن دارد که …
«ژیلا آل رشاد»، «مهران نائل»، «فرحناز منافی‌ظاهر»، «ساناز نظری» و «محرم زینال‌زاده» در فیلم تلویزیونی «کفشاتو در نیار» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «نیک و نیکو» به کارگردانی «الکسس اشتادرمن»، پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: «نیکو» زنبور کوچولوی کنجکاوی است که تصمیم می‌گیرد با دنیای بیرون از کندو آشنا شود. او به همراه دوستانش «نیک» و چهار دوست دیگر، سفر را آغاز می‌کنند ولی متوجه می‌شوند که ….
همچنین فیلم سینمایی «صبح روز بعد» به کارگردانی «رابرت زمکیس»، جمعه ۱۰دی‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکـه امید پخش خواهد شد.
این انیمیشن با بازی «جیم کری» روایتی دوباره از داستانی کلاسیک با همین نام، نوشته «چارلز دیکنز» است، روایتی متفاوت از «اسکروچ» مردی خسیس و بداخلاق که در آستانه کریسمس با تنگ‌نظری خود قلب منشی همیشه وفادارش «گری اولدمن» را می‌شکند و در شب کریسمس طبق معمول تنهاست؛ تا اینکه ارواح به سراغ او می‌آیند. آنها «اسکروچ» را با خود به سفری طولانی می‌برند تا چشم او را به اعمال زشتش باز کنند …
به علاوه فیلم سینمایی «قطار آبی» به کارگردانی «انزو دالو»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: دستیار بابانوئل بیمار شده است. او از یکی از دوستانش می‌خواهد که در توزیع اسباب‌بازی‌ها به بابانوئل کمک کند؛ اما این دوست، نقشۀ دیگری برای اسباب‌بازی‌ها دارد و اسباب‌بازی‌ها از این نقشه باخبر شده‌اند…

شبکه افق

فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»، جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: با اعلام نتایج انتخابات سال ۸۸، اعتراض‌های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش دیده، خود را وارد تظاهرات می‌کند و با کمک دوستان سلطنت‌طلبش شعارها را هدایت می‌کند و هربار کسی را به قتل می‌رساند. مأموران با تله‌گذاشتن چند بار به جاسوس نزدیک می‌شوند، اما هر بار کسی او را باخبر می کند و فراری می‌دهد. در شرایطی که مأموران به یکدیگر مظنون شده‌اند و فضای کاری آنها متشنج شده، سرانجام مرد جاسوس به شدت زخمی می‌شود و ا…
«امین حیایی»، «محمدرضا شریفی‌نیا» و «حمیدرضا پگاه» در فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «وکیل لینکلن‌سوار»، «فرمان» و «رقیب» پنجشنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۱۱، ۱۷:۱۵، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
به علاوه فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «خبرچین»، «همه مردان رئیس‌جمهور»، «قهرمان» و «مسابقه» جمعه ۱۰دی‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵:۳۰، ۱۷:۱۵ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*