خانه / آخرین اخبار / علی عابدی ،دوبلور فریب خورده شبکه جم منتظر فرش قرمز نباشد! +تصاویر

علی عابدی ،دوبلور فریب خورده شبکه جم منتظر فرش قرمز نباشد! +تصاویر

او در خارج از کشور با سودای ترقی خود را به چند تن از خوانندگان لس‌انجلسی رساند تا مسیر کسب شهرت را برای خود هموارتر کند.

علی عابدی” متولد ۱۳۵۰ رباط کریم، تحصیلات خود را در رشته کارگردانی سینما به پایان رساند اما هیچ‌گاه بیشتر از یک بازیگر، دوبلور و خواننده ظاهر نشد.

دوبلور بیوگرافی علی عابدی بازیگران ایران شبکه جم

همکاران او در برنامه “صبح جمعه با شما” که از رادیو پخش می‌شد، در مقطعی متوجه شدند که نامبرده دیگر انگیزه چندانی برای فعالیت در ایران ندارد؛ او تمرکز کاری‌اش را از دست داده بود و واکنش‌های عصبی و پرخاش‌جویانه در رفتارش موج می‌زد.

عابدی پس از مدتی به سراب شبکه ماهواره‌ای «جم تی‌وی» فریفته شد و با این رؤیا که استعداد نهفته‌اش را یکشبه شکوفا کند، جلای وطن کرد.

او در خارج از کشور با سودای ترقی خود را به چند تن از خوانندگان لس‌انجلسی رساند تا مسیر کسب شهرت را برای خود هموارتر کند.

اخیرا ویدیویی از این شخص در فضای مجازی منتشر شده که در آن به گوشه‌هایی از آنچه در پشت پرده شبکه جم جریان دارد، اشاره کرده است.

با توجه به اینکه ظاهرا عابدی با انتشار این فایل ویدیویی برای بازگشت به کشور زمینه‌سازی می‌کند، باید خاطرنشان کنیم که رجعت به زادگاه مادری حق هر ایرانی‌ست، اما کسانی که هرروز به رنگی درآمده و به آغوش دشمن پناه برده‌اند و به رسانه‌های ارزش‌ستیز و ضدایرانی خدمت کرده‌اند، حق ندارند انتظار داشته باشند که در ایران برایشان فرش قرمز پهن شود و به رسانه ملی دعوت شوند.

یک نظر ثبت شده

  1. این تو ایرانم دوبلور موفقی بود

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*