خانه / بورس و سهام / “گرانیت بهسرام” و عملکرد مناسب در سه ماهه پایانی سال

“گرانیت بهسرام” و عملکرد مناسب در سه ماهه پایانی سال

با توجه به عملکرد مناسب گروه کاشی و سرامیک در سال مالی 92 و با توجه به مصوبات جدید دولت در جهت حمایت از پروژه های عمرانی انتظار داریم با یک فاصله زمانی این عوامل به رشد تقاضا در صنعت کاشی و سرامیک نیز منتهی گردد.

در این ارتباط رییس حسابداری تولیدی گرانیت بهسرام در گفتگو با بورس نیوز عنوان کرد: صنعت کاشی و سرامیک صنعتی است که بسیاری از فعالان آن عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشته اند و با امید به حمایت دولت در زمینه های واردات مواد اولیه و صادرات محصولات و ارایه تسهیلات مالی به تولیدکنندگان ایجاد بسترهای لازم برای گسترش دامنه فعالیت در این صنعت و ایجاد تنوع محصول دور از انتظار نخواهد بود.

درخشان پور در خصوص روند تولید محصولات گفت: این شرکت از حداکثر توان خود در تولید بهره می برد و از پتانسیل افزایش مقدار تولید نیز برخوردار است.

وی از برنامه شرکت برای افزایش سرمایه دو برابری جهت تأمین مالی طرح های توسعه شرکت در آینده نزدیک جهت افزایش ظرفیت تولید متناسب با بالا رفتن تقاضا در آینده نیز خبر دارد.

این مقام مسئول در ارتباط با نرخ فروش محصولات اظهار داشت: این شرکت افزایش 10 الی 20 درصدی را در نیمه دوم سال همراه با افزایش سطح عمومی قیمت ها در برنامه داشته بنابراین احتمال افزایش قیمت محصولات دور از ذهن نخواهد بود.

وی افزود: افزایش نرخ محصولات متناسب با افزایش هزینه های شرکت بوده و به نظر می رسد بازار داخلی در شرایط فعلی کشش افزایش بیش از اندازه قیمت محصولات را نداشته باشد. بنابراین نیاز به حمایت های دولتی احساس می شود.

رییس حسابداری صنعتی شرکت “کهرام” در خصوص صادرات به عراق و افغانستان گفت: اولویت شرکت تأمین نیاز داخل می باشد و برنامه شرکت صادرات 14 درصدی محصولات است که درآمدهای ارزی حاصل از فروش خارجی در حساب های شرکت ذکر می گردد.

وی در پایان در خصوص برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی اضافه کرد: پیگیری ها در حال انجام است و در صورت دستیابی به نتایج قطعی اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد پذیرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*