خانه / آخرین اخبار / شکایت مصطفی دنیزلی از همسرش به دادگاه +عکس

شکایت مصطفی دنیزلی از همسرش به دادگاه +عکس

صطفی دنیزلی مربی اسبق پرسپولیس برای حل مشکلات طلاق از همسرش به دادگاه شکایت کرد.

مربی اسبق گالاتاسرای که در تابستان ۲۰۱۰ با اوین الچی ازدواج کرد از همسرش به دلیل درخواست ۵ میلیون لیره به دادگاه شکایت کرد.

همسر مصطفی دنیزلی طلاق فوتبالیست ها بیوگرافی مصطفی دنیزلی اخبار ترکیه

همسر دنیزلی از ۲۱ سپتامبر خانه را ترک کرده و دیگر به خانه باز نگشته است و در آخرین برخورد برادران همسرش با او برخورد بدی داشته اند و او را تهدید کردند.
دنیزلی در این باره گفت: آنها با تهدید درخواست ۵ میلیون لیره کردند و من هم مجبور به شکایت شدم.هنوز متعجب هستم که چرا این رفتار را کردند و نمی دانم دنبال چه چیزی هستند.

در حالی که مصطفی دنیزلی قصد جدایی از همسرش پس از ۶ سال زندگی مشترک را دارد، شب گذشته (سه‌‌شنبه) برخی رسانه‌های ترکیه‌ای خبر دادند؛ سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ترکیه و پرسپولیس از سوی برادران همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. همچنین اعلام شد که آنها دنیزلی را تهدید به مرگ کرده‌اند و از او درخواست ۵ میلیون لیر کرده‌اند. دنیزلی با اشاره به اینکه توسط برادران همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، گفته که آنها وی و خانواده‌اش را تهدید به مرگ کرده‌اند.

اوین الچی همسر دنیزلی اما امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: مایلم اعلام کنم واقعاً متأسف شدم که مردم درگیر چنین سناریوهای غیرواقعی آن هم در این روزهای تلخ و دشوار شدند، برای همین می‌خواهم شفاف‌سازی کنم. متأسفانه برخی رسانه‌ها ادعاهایی دروغین در مورد من و خانواده‌ام مطرح کرده‌اند و اینکه شکایتی علیه ما به دادستانی تحویل شده نیز کذب است.

در ادامه بیانیه وی آمده است: می‌خواهم از همسرم، مصطفی دنیزلی جدا شوم و چیزی که مرا به این نقطه رسانده است، حساسیت‌هایی بود که مدت طولانی بین خانواده‌های ما به وجود آمده بود و این حساسیت‌ها را هم از خودش انتظار داشتم، اما چیزی که عمیقاً متحیر و ناراحتم کرد این بود که دنیزلی برای جدایی از من این داستان‌های دورغ را سر هم کرد. این در حالی است که برادرم حجا الچی در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ (۲۲ آذر) از مصطفی دنیزلی و وکلایش به دلیل توهین به او شکایت کرده بود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*