خانه / آخرین اخبار / جزئیات پیگیری سهام عدالت از طریق سایت و سامانه جدید

جزئیات پیگیری سهام عدالت از طریق سایت و سامانه جدید

مشاور سازمان خصوصی‌سازی با تشریح جزئیات راه‌اندازی سامانه جدید سهام عدالت گفت: امیدواریم که ثبت اطلاعات به مرور از اواخر بهمن‌ماه آغاز شود؛ اما این تنها مرجع مورد اعتماد برای مردم است.
جعفر سبحانی در گفتگو با مهر از راه‌اندازی سامانه جدید برای اطلاع مردم از چگونگی ثبت‌نام و دریافت سهام عدالت خبر داد و گفت: با توجه به وعده‌ای که در گذشته سازمان خصوصی‌سازی برای سهام عدالت اعلام کرده بود، اکنون سامانه‌ای طراحی شده که تنها مرجع قابل اعتماد برای مردم در دریافت اطلاعات مرتبط با پروژه اعطای سهام عدالت است.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی افزود: مردم از امروز می‌توانند به این سامانه مراجعه کنند و از اواخر بهمن‌ماه نیز تلاش داریم که بتوانیم اقدامات لازم برای اخذ حساب مشمولان را انجام دهیم؛ این در حالی است که این سامانه برای اطلاع‌رسانی به مشمولان از تصمیمات سازمان خصوصی‌سازی است.

وی تصریح کرد: طبیعتا همه موارد مرتبط با ارایه سهام عدالت، نحوه ثبت‌نام و اعلام صورتحساب در این سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد و این سامانه رسمی است و مردم نباید به سایر اطلاع‌رسانی‌های غیرموثق توجه کنند.

گفتنی است، میرعلی اشرف عبدالله پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی نیز چندی پیش اعلام کرده بود که برای ۴٧ میلیون نفر باید سهام عدالت توزیع شود که به هر فرد ۵۵٠ هزار تومان سهم خواهد رسید. ولی افرادی که قبلا پولی گرفته باشند، باید از عدد ۵۵٠ هزار تومان کم کنند ولی به کمیته امدادی ها، بهزیستی ها و روستاییان فاقد شغل دو برابر این رقم سهام تعلق می‌گیرد.

این مقام مسئول گفت: ما بستری را فراهم کرده ایم تا به موقع اطلاع رسانی کنیم و اعلام خواهیم کرد که افراد با در دست داشتن شناسنامه و امکانات اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهند؛ بر این اساس، قرار بر این است که تا پایان سال این اقدام انجام شود.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. سلام
    فرموده بودید ظرف ۱۵ روز نتایید شماره شبا را اعلام خواهید .لطفا نتیجه را بفرمایید

  2. سلام. در تاریخ ۹۶/۲/۲۴ پیامی از طرف موسسه اعتباری ملل برام اومد که این شماره شبا شما نزد موسسه ملل است که گفته در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود سهام عدالت ثبت نام کنید. وو روز بعد هر چی می روم در سامانه سهام عدالت نمی توانم ثبت نام کنم چیکار کنم لطفا کمکم کنید.باتشکر

  3. زهرا فروزان جهرمی

    چرا تا کنون سود سهام عدالت به حسابم واریز نشده؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*