خانه / بورس و سهام / جزئیات لغو مناقصه 330 میلیون یورویی يك شركت بزرگ نفتی

جزئیات لغو مناقصه 330 میلیون یورویی يك شركت بزرگ نفتی

ساتین : یک مقام مسئول در سازمان بازرسی کل کشور، جزئیات لغو مناقصه 330 میلیون یورویی ( بیش از 1300 میلیارد تومانی ) در یک شرکت بزرگ نفتی را اعلام کرد.
به گزارش مهر، مدیرکل بازرسي استان خوزستان با اعلام جزئیاتی از لغو مناقصه نفتی 330 میلیون یورویی گفت: در این مناقصه که توسط یک شرکت بزرگ نفتی در استان انجام شد، قرار بود خدمات چاه‌پیمایی و نمودارگیری در میادین نفتی انجام شود که به دلیل عدم رعایت قانون برگزاری مناقصات و آیین‌نامه نظام مستند سازی مناقصات لغو شد.
غلامحسین کرمی افزود : میزان این قرارداد 330 میلیون یورو معادل یک‌هزار و 300 میلیارد تومان بود که به علت عدم رعایت مواد 2، 4 و 19 قانون برگزاری مناقصات و همچنین عدم رعایت ماده 11 آیین‌نامه نظام مستندسازی مناقصات لغو شد.
وی اعلام کرد: در سامانه ثبت مناقصه سال جاری ، 2 هزار معامله به ارزش 3 هزار میلیارد تومان ثبت شده که از این میزان 600 مناقصه به ارزش 1500 میلیارد تومان لغو شده است.
مناقصه 330 ميليون يورويي انجام خدمات چاه‌پيمايي و نمودارگيري در ميادين نفتي، به دليل عدم رعايت مواد 2، 4 و 19 قانون برگزاري مناقصات و ماده 11 آيين‌نامه نظام مستندسازي مناقصات لغو شده است.

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*