خانه / آخرین اخبار / سایت سهام عدالت؛ آخرین اخبار ،نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه samanese.ir

سایت سهام عدالت؛ آخرین اخبار ،نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت در سامانه samanese.ir

آخرین اخبار سهام عدالت و نحوه دریافت ،ثبت نام و استعلام سود سهام عدالت و پیگیری سهام عدالت با کد ملی در سال ۹۵ ،مبلغ سهام عدالت ،سهام عدالت چیست

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: زمان آزادسازی سهام عدالت در سال ۹۶ خواهد بود و تا پایان امسال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت قابل دسترسی است.
نحوه دریافت سهام عدالت سود سهام‌ عدالت سایت سهام عدالت سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی ثبت نام سهام عدالت پیگیری سهام عدالت با کد ملی استعلام سهام عدالت اخبار سهام عدالت

پوری حسینی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر با اشاره به راه اندازی سامانه سهام عدالت در جهت اطلاع رسانی به دارندگان این سهام گفت: این سامانه در حال حاضر تنها به معرفی سهام عدالت می پردازند و در هفته های آینده کاربران می توانند با استفاده از آن ارزش سهام و صورت حساب خود را نیز مشاهده کنند.

 

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: هدف از راه اندازی سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی به سهام داران در خصوص جزئیات ارزش سهام عدالت و نحوه آزاد سازی آن است.

 

وی با اشاره به اینکه در هفته های آینده صفحات جدید این سامانه راه اندازی خواهد شد گفت: سامانه سهام عدالت در حال حاضر برای معرفی به سهامداران ایجاد شده و در هفته های آینده صفحات جدید مربوط به ارزش دارایی، صورتحساب کاربران در آن قابل دسترسی می باشد بعلاوه این که سهامداران می توانند مبلغ پرداختی خود را در این سامانه مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمایند.

 

پوری حسینی تصریح کرد: زمان آزادسازی سهام عدالت در سال ۹۶ خواهد بود و تا پایان سال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت قابل دسترسی است.

 

این گزارش می افزاید: سامانه رسمی طرح توزیع سهام عدالت به نشانی samanese.ir در راستای اطلاع‌رسانی از آخرین خبرها و اطلاعیه‌های مربوط به سهام عدالت طراحی و راه‌اندازی شده است و مشمولین و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر آگاهی از خبرهای این حوزه با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، نسبت به رفع سوالات و ابهامات خود در زمینه سهام عدالت اقدام کنند.

جدول وضعیت سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال مالی ۱۳۸۵ تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷- (ارقام به میلیارد ریال)

سود مصوب

مجامع عمومی شرکت‌ها

(برای سهام عدالت)

سود دریافتی از شرکت‌هامبالغ واریزی به خزانهمشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه پذیرپرداختی به مشمولین طرح
۳۱۰۲۵۲۲۱۷۴۴۹۲۰۴۷۴۰۵۸۰۵۸۱۳۴۵۷

 

در حال حاضر هیچ گونه ثبت نام جدید از مشمولین سهام عدالت انجام نمی شود.

سامانه تلفنی پاسخگویی به مشمولین سهام عدالت به شماره ۸۳۳۳۸ توسط سازمان خصوصی سازی راه اندازی شد.

 

ورود  به سایت سامانه سهام عدالت

برنامه زمانبندی افرادی که رقم سمت راست کد ملی آنها عدد هفت است روز ۱۷ اسفند ماه، عدد هشت روز ۱۸ اسفند، عدد ۹ روز ۱۹ اسفند، عدد صفر روز ۲۰ اسفند، عدد یک روز ۲۱ ، عدد دو روز ۲۲، عدد سه روز ۲۳، عدد چهار روز ۲۴، عدد پنج روز ۲۵ و عدد شش روز ۲۶ اسفندماه جهت اطلاع از صورتحساب سهام عدالت خود باید به این سامانه مراجعه کنند.

یک نمونه صورت وضعیت دارایی‌ مشمولین سهام عدالت (صورتحساب تسویه اقساط سهام عدالت)

نحوه دریافت سهام عدالت سود سهام‌ عدالت سایت سهام عدالت سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی ثبت نام سهام عدالت پیگیری سهام عدالت با کد ملی استعلام سهام عدالت اخبار سهام عدالت

نحوه دریافت سهام عدالت سود سهام‌ عدالت سایت سهام عدالت سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی ثبت نام سهام عدالت پیگیری سهام عدالت با کد ملی استعلام سهام عدالت اخبار سهام عدالت

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ابنجور سرکار گذاشتنا دیگه بابا شده. لطفا اینکارارو نکنید

  2. اگه سهام عدالته پس گرفتنش چیه یکی میبخشه منظور احمدی نژاده معتومه منظور فکرو ذکر دولت وفقط گرفتن پوله نه سهامی

  3. ۱۰ ساله که منتظر دریافت سود عدالتی هستیم که مبالغ آن را بصورت های مختلف گرفته اند حال با این فرم و صورت حساب مبالغی که در فرم منظور کرده اید وباید حتی مبلغ ۴۰۰۰۰ تومانی را که قبلا داده اند را مبلغ ۴۹۲۰۰۰۰ ریال دیگر به آن اضافه کنیم تا صاحب کل آن شویم . حال اگر شخصی این مبلغ را داشت و پرداخت کرد پول خودش را در آینده از کی باید بگیریم ؟ دست بردارید شما میتوانید تعداد سهام عدالت را دوبرابر کنید وبا همین قیمت دارندگان سها م راصاحب سهم کرده وبعد هرکه میخواهد تعداد سهامش را اضافه کند.

  4. با سلام خدمت همه شما عزیزان دستندرکاران خسته نباشین من میخواستم بدونم ما استعلام کردیم سهام عدالت رو اسممونم تو سامانه است نمیدونیم که باید به کجا برای تحویل گرفتن اقدام کنیم تورو خدا بهمون راهنمایی کنین که مثلا به کدوم با نک اقدام کنیم آیا باید حساب بازکنیم اینا بفرمایید

  5. سلام.من یک شماره شبا را برای دو نفر وارد کردم میشه بگید چ جوری باید ویرایش کرد؟

  6. عامو مردم سرکار گذاشتن دولت خودش گرسنه اختلاسی زیاد داره میاد سود سهام میده به ملت

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*