خانه / آخرین اخبار / دستگیری «ر.د» عامل اخلال بازار فولاد با بیش از ۲۰۰۰ میلیارد بدهی

دستگیری «ر.د» عامل اخلال بازار فولاد با بیش از ۲۰۰۰ میلیارد بدهی

یک منبع آگاه اعلام کرد، آقای «ر.د» ابر بدهکار بانکی با تشکیل یک شبکه ارتشاء این تسهیلات را خارج از محل تولید و در سایر فعالیت های اقتصادی از قبیل برج سازی هزینه کرده است.

به گفته وی، اخلال در نظام اقتصادی خرید و فروش بی ضابطه کالاهای استراتژیک از جمله فولاد، یکی از جرائم وی است.

برخی تحلیلگران حملات اخیر به قوه قضائیه را در راستای برخورد قاطع این قوه با بدهکاران کلان بانکی و دستگیری برخی از این مفسدان ارزیابی می کنند.

در ادامه برخورد دستگاه قضا با مفاسد اقتصادی، یکی از بدهکاران کلان بانکی که با تطمیع و پرداخت رشوه توانسته بود بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات را از شبکه بانکی تحت عنوان طرح توسعه تولید دریافت نماید دستگیر شد.

این ابر بدهکار بانکی با تشکیل یک شبکه ارتشاء این تسهیلات را خارج از محل تولید و در سایر فعالیت های اقتصادی از قبیل برج‌سازی هزینه کرده است.

(ر.د.ز) به همراه شبدوست مالامیری کسانی اند که از بانک ملت ۴۰۰ میلیون درهم تسهیلات با کارمزد صفر درصد دریافت نموده و آنها این پول را به داخل کشور آورده اند و از طریق صرافی ها آن را تبدیل و مجددا این پول را در خود بانک ملت سرمایه گذاری کرده و ۲۴ درصد سود دریافت می کردند!

(ر.د.ز) در تاریخ ۹۳/۳/۲۵ ملکی به قیمت ۱۴ میلیارد تومان واقع در تجریش (از طریق همسر) به “ح” داده است

اعمال نفوذ در نصب برخی مدیران بانکی و اصرار به انتصاب یکی دیگر از مدیران بانکی با حقوق‌های نجومی ، از جمله کمترین در خواست های دانیال زاده بوده است!

منبع : مشرق و افسران

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. آقای دانیال زاده قربانی یک جنگ قدرت است ،اصلاً گیریم ایشون بدهکار بانکی محسوب بشه ،ولی این رو هم به یاد داشته باشید که چندین کارخانه صنعتی فعال ایشون با حداقل قریب به ۱۰ هزار کارگر وخانواده هاشون مستقیم وغیرمستقیم درحال ارتزاق هستند،فراموش نکنید حداقل هشت سال سردرگمی تولیدکنندگان در اقتصاد وصنعت بیمار ما بسیار پیچیده وسخت بوده ،کیه که تو این شرایط بتونه به سادگی و از جیب خودش طرح وتوسعه میلیون دلاری بزنه اوونم بدون کمک ارکان اساسی حاکم!!؟؟ نباید اجرای سیاست های غلط و بسترنامناسب برای فعالان اقتصادی رو فراموش کرد وهمه چیز رو گردن این فعالان ننداخت ………..مشکلات جای دیگه ست ،باید به فکر بسترها بود باید کار و کارآفریتی رو تسهیل کرد و..
  ایشون با سرمایه گذاری در جاهای مختلف ایران نیروهای زیادی رو مشغول کردن فقط در گیلان حدود دوهزار نفر رو مشغول کار کردن
  برن دنبال اونایی که پولارو بالا کشیدن و ر رفتن نه این بنده خدا که تو ایران هست و کارگراش نون شبشونو خونشون میبرن اگه حساب کنیم که فقط همین ۲۰۰۰ نفر نیرو خانواده ۴ نفره رو تشکیل بدن شکم حدود هشت هزار نفر ایرانی از گرسنگی سیره و شبها گرسنه سرشونو رو بالشت نمیزارن یا حسرت یه لقمه نون تو دلشون نمیمونه، اینا فقط کارگران گیلان هستند ، کارمندان و گارگران سمنان و تهران رو هم فراموش نکنید ….

  ما که برای حاج رسول دعا میکنیم تا همیشه سربلند باشن و امیدوارم کسانى که به دنبال پاپوش براى ایشون هستن خدا جوابشون رو بده

  • مگه هر کی نون میده باید به خودش اجازه بده هر کاری بکنه ایشان وام صفر درصد میگرفته میداده به همون کارگر تو کارخونه بیست و هشت درصد سود میگرفته این اسمش چیه اقای دعا کننده

   • من از بچه های سپاه میخوام شر هر چی مفسده کم کنن ایشون سال ۸۲ یه کارخونه رو تو سویسس خریدن که اونجا مجوز کار نداشت رو خریدن رو کشتی کارخونرو فروختن قرار بود بیاد سمنان و گیلان چون ایشون صاحب کارخانه نورد لوله سمنان و گیالن و چند تا دیگه فولاد هستن کسی با پول حلال مشکل نداره

 2. كرات_نورد و لوله سمنان

  “خردهرکجاگنجی آرد پدید”
  بدهی ،فریدون ،تبانی ،ناهمخوانی اسم وام با نوع سرمایه گذاری ،مسائل سیاسی و یا هر انگ بزرگ دیگرنیز نتوانسته و نخواهد توانست خدشه ای بر توانایی ها و لطف این مرد بزرگ به هزاران هزار نفر جمعیت ایران که خود هر کدام دارای یک خانواده هستند وارد نماید.
  جناب آقای رسول دانیال زاده با احداث کارخانه های بزرگ در اقسانقاط کشور دست به کارآفرینی گسترده ای زده که خیلی از به اصطلاح بزرگان با پولهای کلانی که از سرمایه های مملکت بردن و بتنهایی خوردند ،دست نزده اند.
  “خانه از پایبست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است”

 3. خب اصلاً همه اینا درست آیا این وأمهاى بدون سود رو به خانواده ها پرداخت میکردند هر کسى به میزان توانایى خودش واقعاً نمیتونست کارآفرینى کنه آیا کسى پارتى نداشته باشه میتونه توى این مملکت زندگى کنه بخاطر ٢برج کرایه خونه و وضعیت نابسامان مملکت وکرایه خونه بالا حکم تخلیه خونه من رو در دو روز دادن ولى این اعداد و ارقام وقتى میاد وسط همش گفته میشه در حال بررسى میباشد چرا این قاضى ها براى نداشتن کرایه خونه به تعویق نمیفته و حکم میدن یه خانم با ٢تا بچه باید منزل رو خالى کنند در صورتى که این آقایون کیف و کفشاشون فقط ٣٠٠میلیون پولش هست چرا راه دور میرن آمار لباسهاى این آدما و قیمت برندها رو بپرسند معلوم میشه و ما هنوز سکوت میکنیم و میگوییم کارآفرینى کردند قیمت ساعت ماشین انگشتر والماساشون
  آیا به ما وام ١٠میلیون میدن آیا سرپرست خانوار ها حمایت میشوند
  بله مردم عادى وقتى کیف و کفششون روى هم میشه ۴٠تومان باور این رو دارند که هر کیف و کفش برند این آدما چنده ؟
  قبل از نظر بیایم یه کم بهم فکر کنیم زیر فشار مالى خفقان گرفتیم و تمامى احساسات و امیدها و آرزوهامون رو بدست فراموشى سپردیم افسوس بر ما

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*