خانه / جالب و خواندنی / خواستگار کرجی ،بهاره افشاری را تهدید به قتل و اسیدپاشی کرد

خواستگار کرجی ،بهاره افشاری را تهدید به قتل و اسیدپاشی کرد

خواستگار سمج وقتی با جواب رد بازیگر معروف روبه‌رو شد، مزاحمت‌های اینترنتی‌اش را آغاز کرد. او تهدید می‌کرد که اگر زن بازیگر با او ازدواج نکند وی را به قتل می‌رساند یا اینکه رویش اسید می‌پاشد.

این پرونده چندی پیش و با شکایت بازیگر معروف تلویزیون به‌نام «ب» در پلیس فتای استان البرز به جریان افتاد. این زن در تشریح ماجرا گفت: مدت‌ها بود که در یکی از شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشتم تا اینکه چندی پیش فردی که صفحه‌ مرا دنبال می‌کرد و مدعی بود که از علاقه‌مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.

ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت‌هایش شروع شد و مدام پیام می‌فرستاد و درخواستش را تکرار می‌کرد. سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد. او در شبکه‌های اجتماعی به من توهین می‌کرد و حتی تهدید می‌کرد که مرا به قتل می‌رساند یا اینکه رویم اسید می‌پاشد. مزاحمت‌های او باعث شده بود که آرامش و آسایش نه از من که از خانواده‌ام نیز سلب شود و درنهایت با پیشنهاد برادرم تصمیم گرفتیم از این فرد شکایت کنیم.
با شکایت زن جوان پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی شروع شد. مأموران با بررسی‌های تخصصی موفق شدند محل زندگی این مرد را در یکی از مناطق غربی شهر کرج شناسایی و او را دستگیر کنند. متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که از مدت‌ها قبل به خانم بازیگر علاقه‌مند شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی جواب رد شنیده عصبانی شده و شروع به تهدید او کرده است.
به گفته سرهنگ اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز، هر چند متهم ابراز پشیمانی و ندامت کرد اما برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده‌اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت. وی با بیان اینکه چهره‌های هنری و ورزشی باید فعالیت خود در فضای مجازی را محدود و حساب‌شده کنند، گفت: متأسفانه شاهد سوء‌استفاده از نام و چهره‌های هنری و ورزشی در شبکه‌های اجتماعی هستیم و عده‌ای کلاهبردار تحت نام و عناوین این عزیزان از دیگر کاربران اخاذی و کلاهبرداری می‌کنند و در این زمینه کاربران نیز باید آگاه باشند و به‌راحتی فریب این دسته از کلاهبرداران را نخورند.
همسر بهاره افشاری بیوگرافی بهاره افشاری اینستاگرام بازیگران ازدواج با بازیگران اخبار کرج

بهاره افشاری ، بازیگر سینما و تلوزیون به پلیس فتا گفت: مردی مزاحم می شد و مدام پیشنهاد دوستی می داد. او وقتی پاسخ منفی مرا شنید شروع به تهدید و انتشار تصاویر خصوصی و استفاده خیلی وقیحانه از آنها در شبکه مجازی کرد.

وی ادامه داد: این مرد تصاویر وقیحانه ، آدرس و … می فرستاد و می گفت هرکار که دوست داری بکن.

با این شکایت متهم بازداشت شد، او اعتراف کرد که از ۱۵ سالگی در شبکه مجازی بودم شماره تلفنش را در شبکه مجازی پیدا کردم و چون جواب دوستی مرا نمی داد به فکر انتقام افتادم.

یک نظر ثبت شده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*