خانه / آخرین اخبار / شهره سلطانی: فقط بچه پولدارها می توانند به کنسرت من بیایند/ آزاده نامداری چادری به دنبال چیست؟

شهره سلطانی: فقط بچه پولدارها می توانند به کنسرت من بیایند/ آزاده نامداری چادری به دنبال چیست؟

برنامه آبان که وسیله ای برای بازگشت دوباره آزاده نامداری به عرصه مجری گری است و قرار بود به معرفی زنان با شخصیت در عرصه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بپردازد کار خود را با دهن کجی به قوانین شعری و عرفی و قانونی کشور آغاز کرده و همین مسیر را طی می کند.

کنسرت شهره سلطانی کنسرت زنان بیوگرافی شهره سلطانی بیوگرافی آزاده نامداری آزاده نامداری و فرزاد حسني

در سری قبلی از برنامه آبان با دعوت از یک همکار خواننده لس آنجلسی که با پوشش نامناسبی در برنامه حاضر شد اولین دهن کجی به قوانین کشور صورت گرفت.

 

اما نامداری این هفته میزبان شهره سلطانی بازیگر زنی بود که این روزها بیشترین دغدغه اش خوانندگی است و نامداری بار دیگر موضوع خوانندگی زنان را در این برنامه مطرح نمود.

 

نکته جالب توجه در این برنامه این بود که سلطانی با لحن خاصی عنوان کرد که هر کسی نمی تواند به کنسرت او بیاید و فقط بپه پولدارها و طبقه مرفه امکان حضور دارند که این خود توهینی به اقشا مختلف مردم جامعه بود.

 

اما سوال اینجاست که نامداری بعد از حاشیه سازی های بسیار و عجیب و غریب که مربوط به زندگی شخصی اش بود و آن را در فضای رسانه ای کشور مطرح کرد و منجر به دور شدن خود از فضای رسانه ملی گشت چرا برای مطرح شدن دوباره به هنجار شکنی می پردازد.

 

اگر هدف از ساخت برنامه آبان، شخصیت های فعال است که چه بسیار زنانی که در عرصه های سیاسی و اجتماعی خوش درخشیده و به اسلام خدمت کرده و برای مملکت خود افتخار کسب کرده است و چه بسیار بانوانی که مدارج علمی افتخار آفرینی داشته و از همه مهمتر چه بسیار بانوانی که همسر و فرزندانشان را در راه اسلام فدا کرده اند.

 

اینکه با هنجار شکنی و دهن کجی به قوانین و عرف جامعه و بیان موضوعاتی که نه نیاز مردم است و نه دغدغه جامعه زنان کشور برای خود اسم و نام و نشان کسب کنند اقدام پسندیده ای نیست.

 

گفتنی است این برنامه به صورت هفتگی از آپارات پخش می شود که گویی مدیران این شبکه نیز چنی نظارتی ندارند!/ شهدای ایران

یک نظر ثبت شده

  1. حالا فهمیدید چرا فرزاد حسنی بدبخت راست می گفت؟فوری هم تا طلاق گرفت رفت با مجری دسته سوم شبکه دو و ورزش ازدواج کرد اون مجریه هم به بهانه ی عشق ۷ یا ۸ ساله اش زنش را طلاق داد و با این ازدواج کرد و فوری بچه دار شدن و حالا هم این کارها در واقع تلوزیون بعد از شناخت چهره ی واقعی این فرد فرزاد حسنی را برگرداند و به مجری هایی مثل این یعنی مژده لواسانی و علی ضیا دیگه خیلی بها نداد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*