خانه / بورس و سهام / عرضه ۵۵۰۰ تن برنج آمریکایی در بورس کالا

عرضه ۵۵۰۰ تن برنج آمریکایی در بورس کالا

به گزارش ساتین، این محموله برنج در تالار محصولات کشاورزی به قیمت پایه 23هزار و 500ریال عرضه شد. تا لحظه تنظیم این خبر مسئولان بورس کالا جزئیاتی از نحوه معامله و خریدار این میزان برنج منتشر نکرده‌اند. اوایل پاییز امسال و پس از سفر رئیس‌جمهور به نیویورک نخستین محموله برنج آمریکایی در بورس کالا عرضه شد و از آن زمان تاکنون چندین محموله دیگر برنج آمریکایی در بورس کالای ایران دادوستد شده است.

پذیرش یک محصول پتروشیمی کره‌جنوبی در بورس کالا

پلی پروپیلن وارداتی گرید R200 تولیدی شرکت هیوسانگ کره‌جنوبی در بورس کالای ایران پذیرش شد. به گزارش همشهری، طبق اعلام بورس کالا شرکت هیوسانگ کره‌جنوبی به‌عنوان یکی از برترین گروه‌های تجاری در کره‌جنوبی قلمداد می‌شود و محصولات این شرکت در بیش از 50نمایندگی در سراسر قاره‌های آمریکا، آسیا، اروپا و در 130کشور در سراسر جهان عرضه می‌شود.

دلایل خروج سهام 14شرکت از بازار پایه فرابورس

مدیر نظارت سازمان بورس مزیت‌های انتقال 14شرکت بازار پایه عادی به بازار پایه توافقی فرابورس را اعلام کرد. به گزارش سایت بورس24، محمودرضا خواجه نصیری با اشاره به این مطلب که در انتقال شرکت‌های بازار پایه‌ای عادی به توافقی، هیچ‌گونه اخراج یا تنزل رتبه‌ای صورت نگرفته، گفت: در شرکت‌های مذکور هیچ‌گونه انتقال بازاری صورت نگرفته و آنها اخراج نشده‌اند، بلکه فقط نوع معامله این شرکت‌ها تغییر کرده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*