خانه / آخرین اخبار / پیشنهاد ۸ میلیاردی چینی‌ها به مهدی طارمی

پیشنهاد ۸ میلیاردی چینی‌ها به مهدی طارمی

پس از ارائه پبشنهاد از سوی تیم های چینی به محمد انصاری و رد این پیشنهاد از سوی باشگاه پرسپولیس ؛ این بار یک باشگاه چینی مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس را هدف قرار داده است و چینی ها قصد جذب این مهاجم طراز اول فوتبال ایران را دارند . یک مدیر برنامه مطرح ایرانی ساکن اروپا این پیشنهاد را ابتدا به عبدالله الصمد ابراهیمی مدیربرنامه های طارمی ارائه کرد اما وی تاکید داشت بر اساس قرارداد طارمی با پرسپولیس باید با مدیران باشگاه مذاکره شود .

روز جمعه پیشنهاد باشگاه چینی به یکی از مدیران پرسپولیس مطرح شد که ابتدا به ساکن این پیشنهاد رد شد اما باشگاه چینی پیشنهاد خرید طارمی با رقم ۲ میلیون یورویی را به مدیران پرسپولیس ارائه کرده است که در صورت قبول این پیشنهاد اغوا کننده برگه های قرارداد برای باشگاه پرسپولیس ارسال می شود تا انتقال نهایی شود .

هنوز مدیران پرسپولیس نسبت این پیشنهاد هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی چینی ها واکنشی نشان نداده اند . در صورت انتقال طارمی به چین، این انتقال گران‌ترین ترانسفر تاریخ فوتبال ایران خواهد شد تا به حال هیچ باشگاهی در دنیا برای خرید یک بازیکن ایرانی چنین رقمی را پیشنهاد نکرده است .

طارمی قراردادی دو ساله با باشگاه پرسپولیس دارد و هیچ بندی در این قرارداد نیست که بتواند شخصا و به طور یک‌طرفه این قرارداد را فسخ کند.

یک ماه قبل همین مدیر برنامه پیشنهاد المپیاکوس یونان را به مدیر طارمی ارائه کرد که به دلیل نداشتن رضایت‌نامه این پیشنهاد رد شد تا باشگاه مطرح یونانی با کریم انصاری فرد به جای طارمی وارد مذاکره شود و او را جذب کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*