خانه / جالب و خواندنی / جزییات تجاوز جنسی 6 مرد هندی به یک زن گردشگر

جزییات تجاوز جنسی 6 مرد هندی به یک زن گردشگر

به گزارش ساتین : جرائم خشونت‌آمیز علیه زنان در هند پس از تجاوز و ضرب و شتم یک دختر دانشجوی 23 ساله به دست چند مرد در دسامبر 2012 میلادی مورد توجه قرار گرفته است. تجاوز به عنف گروهی در هند به معضل جدی اجتماعی تبدیل شده است.
به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، هر روز خبرهای تازه ای از موارد جدید تجاوز به عنف در هند منتشر می شود.
روز گذشته یکی از موارد تکان دهنده تجاوز به عنف گروهی در شهر دهلی نو پایتخت هند درباره یک گردشگر دانمارکی رخ داد.
در این ماجرا زن پنجاه و یک ساله دانمارکی که در خیابانهای دهلی نو گم شده بود از شش مرد هندی کمک می گیرد. مردان مذکور او را به نقطه ای خارج از دید عموم می برند و به او تجاوز به عنف می کنند. پلیس هند دو نفر از افراد دخیل در این ماجرا را دستگیر کرده است.
دیگر تجاوز به عنف در هند به مسئله ای عادی تبدیل شده است. تجاوز به عنف گروهی به زن دانمارکی سبب جلب توجه جامعه بین المللی به مسئله امنیت زنان در پایتخت هند شده است. زن مذکور که به پلیس هند مراجعه کرده حاضر نشده است آزمایشهای پزشکی درباره او انجام شود .
این درحالی است که براساس قوانین هند انجام چنین آزمایشهایی برای اثبات موضوع تجاوز به عنف ضروری است. گردشگر دانمارکی مذکور هند را ترک کرده و به کشورش بازگشته است و همین مسئله سبب می شود تحقیقات درباره این ماجرا دشوارتر شود. پلیس هند اعلام کرده منتظر ارسال پرونده پزشکی زن مذکور برای پیگیری این مسئله است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*