خانه / آخرین اخبار / بازیگر زن ایرانی: برای هنر و سابقه به کسی سیمرغ نمی‌دهند!

بازیگر زن ایرانی: برای هنر و سابقه به کسی سیمرغ نمی‌دهند!

شقایق فراهانی بازیگر فیلم سینمایی “دعوت نامه” گفت: در فیلم “دعوت نامه” برای نخستین بار نقشی را ایفا کرده ام که با سایر نقش هایم تفاوت داشت.

وی ادامه داد: تصور می کنم مادر بودن من در زندگی واقعی و زمینی ام، خیلی کمک کرد تا بتوانم حس بیشتری را به نقشم در فیلم “دعوت نامه” تزریق کنم.

فراهانی تصریح کرد: از کلیت فیلم “دعوت نامه” بسیار لذت بردم البته من هم یک نقش مانند سایر نقش ها هستم و در این اثر تعداد زیادی از افراد دور یکدیگر جمع شده اند تا بتوانند فیلمی خوب را رقم بزنند.

وی یادآور شد: پرکاربودن در جشنواره فیلم فجر خیلی ربطی به دریافت سیمرغ ندارد چرا که حدود سه سال است که من پرکارترین بازیگر زن این جشنواره هستم.

همسر شقایق فراهانی مصاحبه شقایق فراهانی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر جشنواره فیلم فجر 95 جدیدترین فیلم شقایق فراهانی بیوگرافی شقایق فراهانی
بازیگر فیلم “چراغ های ناتمام” در ادامه صحبت های خود توضیح داد: به طور کلی در پشت صحنه اینکه چه فردی جایزه بگیرد یا نگیرد سیاست های دیگری وجود دارد که تعیین می کند چه نقشی جایزه بگیرد. کدام بازیگر جایزه دریافت کند و اینکه کدام بازیگر چه پشتوانه های حمایتی دارد یا ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در روند اعطای جایزه در نظر گرفته نمی شود که هر بازیگر چه هنری دارد و به همین دلیل در این سال ها تر و خشک با هم سوخته اند واین چیزی بوده که من شاهد آن بوده ام.

گفتنی است، شقایق فراهانی امسال در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آثار مختلفی دارد و به همین دلیل این هنرمند به عنوان پرکارترین بازیگر زن این دوره از جشنواره انتخاب شده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*