خانه / آخرین اخبار / مدیرعامل فروشگاه رفاه طی ۱ سال «۳۴۹ میلیون تومان حقوق و مزایا» گرفت!

مدیرعامل فروشگاه رفاه طی ۱ سال «۳۴۹ میلیون تومان حقوق و مزایا» گرفت!

طی ماههای گذشته و از زمانی که فیش های نجومی مدیرعامل برخی بانک ها و بیمه های دولتی در فضای عمومی کشور منتشر شد، مسئولان ارشد اجرایی و حتی رهبر معظم انقلاب بر ضرورت پیگیری و برخورد با افرادی که به صورت ناحق و غیرقانونی چنین مبالغی را دریافت کرده اند، تاکید داشته اند.

یکی از آخرین مواردی که توسط برخی رسانه ها مورد بررسی و افشا قرار گرفت، فیش حقوقی فرشید گل زاده کرمانی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه است که نزدیک به ۲ سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت انتخاب و مشغول به فعالیت شد.

به موجب تصمیمات مجمع عمومی بهمن سال ۹۳ این شرکت، هم اکنون بانک های ملی، تجارت، ملت، سازمان ملی زمین و مسکن و بانک صادرات به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت انتخاب و مدیرعامل نیز به نمایندگی از بانک تجارت در هیئت مدیره حضور دارد.

فیش حقوقی مدیران فیش حقوقی دولتی ها فیش حقوق های نجومی فروشگاه رفاه سوابق فرشید گل زاده کرمانی

آنطور که فیش های حقوقی وی منتشره از وی برای ماههای چون شهریور و مهر امسال نشان می داد، وی رقمی در حدود ۲۰ میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد که البته کسوراتی چون مساعده (!) از آن کسر شده و رقم خالص دریافتی وی کاهش یافته است.

اما اکنون بررسی جدیدترین گزارش مربوط به فعالیت های فروشگاه رفاه، نکات جدیدی از دریافتی مدیرعامل این فروشگاه مشهور به دست آمده است. طبق این گزارش که مربوط به عملکرد یکساله مالی منتهی به ۳۰ مهرماه سال ۹۵ شرکت رفاه است، بخشی مربوط به اعلام حقوق، مزایا و پاداش مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت وجود دارد.

طبق این مستندات که مورد بررسی صبحانه قرار گرفته، فرشید گل زاده کرمانی در خلال مهرماه سال ۹۴ تا مهرماه سال ۹۵ مجموعا ۳۳۲ میلیون تومان حقوق و مزایا دریافت کرده است و در عین حال، ۱۶ میلیون تومان نیز تحت عنوان “سایر” به وی پرداخت شده است.

همچنین این صورت های مالی نشان می دهد مبلغ ۷۷ میلیون تومان نیز به عنوان “پاداش مجمع” برای مدیرعامل فروشگاه رفاه در نظر گرفته شده که چک مربوط به آن، در وجه نمایندگان حقوقی صادر و تحویل شده است.

فیش حقوقی مدیران فیش حقوقی دولتی ها فیش حقوق های نجومی فروشگاه رفاه سوابق فرشید گل زاده کرمانی

با جمع مبالغ دریافتی توسط مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه طی سال مالی مذکور که رقم ۳۴۹ میلیون تومان را مشخص کند، می توان برآورد کرد که فرشید گل زاده کرمانی به طور متوسط، ماهانه ۲۹ میلیون تومان حقوق و مزایا و “سایر” دریافت می کرده که از رقم اعلامی گذشته توسط برخی رسانه ها نیز فراتر و بیشتر است!

حال باید دید آیا این مبلغ حدودا ۳۰ میلیون تومانی، توسط نهادهای نظارتی و هیئت مدیره این فروشگاه بزرگ و معتبر، رقم نجومی و قابل توجه محسوب می شود که با آن برخورد کنند یا خیر.

منبع : صبحانه آنلاین

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*