خانه / بازار / قیمت تشک طبی +راهنمای خرید بهترین تشک خوشخواب

قیمت تشک طبی +راهنمای خرید بهترین تشک خوشخواب

تشک‌های خوشخواب یکی از مهم‌ترین لوازم در خانه است که از نظر علم پزشکی هم بسیار بااهمیت است. اگر تشک شما غیراستاندارد، قدیمی و غیرقابل استفاده باشد شما را دچار بیماری‌های عضلانی و استقامتی می‌کند که رایج‌ترین آنها بیماری دیسک کمر است. استفاده از تشک‌های طبی برای افرادی که بیماری‌های عضلانی و استخوانی دارند الزامی است. همه این دلایل و مهم‌تر از آن لذت خواب خوش، دست به دست هم داده تا برندهای خارجی و داخلی بسیاری به  طراحی و تولید این تشک‌ها بپردازند. از قضا برندهای ایرانی هم در تولید و طراحی این تشک‌ها چیزی کم از بهترین برندهای روز دنیا ندارند. ما هم در این گزارش نگاهی  داریم به انواع و اقسام این تشک‌ها و بازار تولیدات داخلی و خارجی آنها.

قیمت جهیزیه کامل قیمت تشک طبی قیمت تشک جهیزیه عروس تشک طبی رویا تشک رویال تشک خارجی بهترن تشک

فقط ۳ سال عمر می‌کنند

نوعی دیگر از تشک‌ها «تشک‌های فنری» هستند که به آنها تشک‌های کلاسیک هم گفته می‌شود. در این تشک‌ها از ۲ فنر بزرگ برای نگه داشتن جرم بدن استفاده می‌شود. طول عمر آنها ۳ سال است. مزیت‌شان راحت بودن آن است و بزرگ‌ترین عیب‌شان هم نرم بودن است. بیشتر بیماری‌های عضلانی هم به علت همین راحتی و نرمی بیش از حد تشک‌ها ایجاد می‌شوند.استاندارد تشک‌های فنری به اندازه ارتفاع و عرض آنهاست؛ اندازه فنر و انعطاف‌پذیری آن نیز به ارتفاع آن بستگی دارد. یک تشک فنری استاندارد باید  ۲۰۲ سانتی‌متر طول،  ۱۵۲ عرض و ۲۲ سانتی‌متر ارتفاع داشته باشد.

   تشک استاندارد یعنی…

یک تشک استاندارد باید پارچه‌ای با دوخت محکم و جنس خوب داشته باشد. دوخت‌ها و طرح‌های آن نباید آنقدر برجسته باشد که به کمر و بدن آسیب برسانند، بلکه انعطاف‌پذیری بالایی باید داشته باشند تا هر وزنی را تحمل کنند و زود گود یا پاره نشوند. یک تشک استاندارد باید دارای فنرهای قوی باشد. نوع پارچه تشک، استحکام و مقاومت آن، نوع دوخت و شرایط آماده‌سازی و بسته‌بندی تشک نشانه مرغوبیت کالاست. در انتخاب نوع تشک‌های وارداتی نیز دقت کنید تا امکان ارائه خدمات پس از فروش را داشته باشند. برای خرید این تشک‌ها لازم است به موجود بودن نمایندگی آنها در ایران توجه کنید. بهتر است  از شرکت‌های معتبر تولیدکننده خرید کنید زیرا تنها گارانتی تعمیرات و تعویض این شرکت‌ها قابل اعتمادند. اگر پارچه استفاده شده در تشک دارای درصد مناسبی از الیاف طبیعی نباشد، ممکن است باعث بروز بیماری‌های آلرژیک و ناراحتی‌های پوستی شود. ضدآب بودن، ضد حریق بودن و ضدنفوذ حشرات بودن پارچه‌های تشک هم از موارد مهم و ضروری است.

قیمت جهیزیه کامل قیمت تشک طبی قیمت تشک جهیزیه عروس تشک طبی رویا تشک رویال تشک خارجی بهترن تشک

 

 تشک خوب چه جور تشکی است؟

بهترین تشک برای خوابیدن، تشکی است که از سطح تخت بالاتر بیاید و کم ارتفاع نباشد. در تشک‌های معمولی، بحث ارتفاع مهم نیست و اصلا ارتفاع تعریف شده‌ای برای آنها وجود ندارد، در حالی که انواع مدل‌های طبی و خوشخواب موجود در بازار، دارای ارتفاع متنوع هستند. محتویات تشک‌ها و نوع مواد تشکیل‌دهنده آنها در انواع مختلف این محصول متفاوت است و در نمایندگی برندهای ایرانی می‌توانید ماکت مواد تشکیل دهنده هر تشک را از نزدیک ببینید. نمد، فنر، موکت، یونولیت و فوم ازجمله مواد تشکیل‌دهنده تشک‌های خوشخواب هستند، در حالی که تشک‌های معمولی فقط از فنر تشکیل شده‌اند یا ابر و مواد‌پرکننده مانند پر و پشم در آنها وجود دارد.

 سلامت جسمانی از همه مهم‌تر است

مهم‌ترین نکته در انتخاب تشک خوشخواب، بررسی تاثیر آن بر سلامت جسمانی است.  برای این کار انواع تشک‌های طبی موجود در بازار که سطحی سفت و انعطاف‌ناپذیر دارند، برای سلامت بدن و به خصوص جلوگیری از گودی کمر و فاصله میان مهره‌های آن بسیار مفید هستند. بهتر است تشک را به همراه پایه تخت مخصوص خودش خریداری کنید. پایه هر تشک در ویژگی اجزای آن تشک تاثیرگذار است و چنانچه تشک جدید را بر پایه قدیمی و کهنه قرار دهیم آن تشک نمی‌تواند آنطور که باید عمل کند. طول تخت شما باید ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر بلندتر از قد شما باشد. در این صورت تخت فردی که دارای قد ۸۰/۱ متر است باید بلندتر از حد استاندارد یک تخت معمولی باشد.

تشک‌تان را آزمایش کنید

برای اینکه نرمی یا سفتی تشک را آزمایش کنید، به پشت تشک بخوابید و یک دست خود را به صورت صاف داخل گودی کمرتان قرار دهید. اگر دست شما به راحتی به سمت داخل گودی کمرتان فرو رفت، آن تشک خیلی محکم و سفت است اما اگر نمی‌توانستید به هیچ وجه دست‌تان را به داخل گودی کمرتان سُر دهید، آن تشک خیلی نرم است.

یادتان باشد تشک باید به اندازه‌ای سفت باشد که ستون مهره‌ها در وضعیت عملکرد یعنی همان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد قرار بگیرد. اگر تشک شما آنقدر سفت باشد که این انحنا به طور کامل از بین برود یا آنقدر نرم باشد که کمر بیش از اندازه انحنا پیدا کند، فرد دچار کمردرد می‌شود.


 

 این تشک طبی است!

حتما شما هم هنگام خرید بارها از فروشنده شنیده‌اید که این تشک طبی است! یادتان باشد یک تشک طبی باید سطحی صاف و بدون شیب داشته باشد. تشک‌های طبی نباید به اندازه تشک‌های کلاسیک نرم باشند زیرا همین نرمی باعث درد کمر می‌شود.

 برای زیر ۹۰ کیلوها!

در تشک‌های «طبی اسفنجی» فقط از اسفنج فشرده و پنبه استفاده می‌شود. این نوع تشک‌ها اصولا طول عمر پایینی دارند و بیشتر برای افرادی با وزن کمتر از ۹۰ کیلوگرم استفاده می‌شوند. بیشتر تشک‌های کودک اسفنجی هستند. زیرا ساختار این  تشک‌ها به گونه‌ای است که به هیچ وجه به بدن آسیب نمی‌رسانند. با استفاده از نرمی ای که پنبه به بدن می‌دهد، فشار بدن را می‌گیرد و گردش خون را به راحتی در بدن ایجاد می‌کند و  فشار روی اعصاب و ماهیچه‌ها را به حداقل می‌رساند. امتیاز بزرگ این تشک‌ها استفاده از الیاف طبیعی در آنهاست که باعث ضدحساسیت بودن‌شان می‌شود.

 هم طبی، هم فنری

تشک‌های «طبی- فنری» نوع دیگری از تشک‌ها هستند  که همان خصوصیات تشک‌های فنری را دارند اما فنر آنها بسیار سخت‌تر است و راحتی تشک‌های فنری را ندارد. این تشک‌ها معمولا به افرادی که ناگزیرند زمان زیادی در بستر بمانند توصیه می‌شود چون سفتی سطح آنها مانع خواب رفتن دست و پای افراد می‌شود.

 یک تیر و دو نشان!

نوع دیگری از تشک‌ها، «تشک‌های بادی» هستند. این نوع تشک‌ها با استفاده از یک تلمبه باد می‌شوند و با استفاده از عقربه‌ای که روی آنها تعبیه شده باد داخل آن تنظیم می‌شود. اگر عقربه روی ۲۰۰ تا ۲۵۰ باشد این تشک حکم یک تشک راحتی را دارد و شما می‌توانید از آن به عنوان یک تشک نرم و راحت استفاده کنید و اگر عقربه را روی ۳۰۰ تا ۳۵۰ باد کنید این تشک حکم یک تشک طبی بادی را دارد و سفت‌تر از آن است که حالتی راحت و آرام‌بخش را به شما بدهد؛ به این ترتیب شما با انتخاب این تشک‌ها در ازای دریافت هزینه‌های بیشتر با یک تیر دو نشان زده‌اید  و هم تشک طبی دارید و هم تشک فنری.


 

قیمت جهیزیه کامل قیمت تشک طبی قیمت تشک جهیزیه عروس تشک طبی رویا تشک رویال تشک خارجی بهترن تشک

 

 کدام‌ تشک‌ها؟ کدام برندها؟

در کشور ما برندهایی مثل soft، best night و good sleep از برندهای خارجی هستند که  بازار تشک‌های خوشخواب را  در دست گرفته‌اند اما آنقدر برندهای ایرانی در بین مخاطبان طرفدار دارند که دیگر کسی از برندهای خارجی خرید نمی‌کند. برندهای ایرانی کیفیت بالا را با قیمتی مناسب در اختیار مخاطبان می‌گذارند. برندهای ایرانی مثل: رویا، لایکو، خوشخواب و…  از بهترین برندهای ایرانی هستند.  گشت‌وگذاری در بازار تشک‌ها و میزان فروش آنها نشان می‌دهد بازار فروش تشک‌های خوشخواب دست تشک‌های ایرانی است.

 طبی یا فنری؛ انتخاب با شماست

نوع دیگر از تشک‌ها که طرفداران خاص خودشان را دارند «تشک‌های جک‌دار» هستند. ارتفاع  این تشک‌ها با استفاده از جکی که زیر آنها تعبیه شده  قابل تنظیم است. هرچه ارتفاع بالاتر باشد تشک‌ها طبی‌تر است و هرچه پایین‌تر باشد تشک راحت‌تر و فنری‌تر است، زیرا با بالا بودن جک، فنر داخل آن سفت و شل می‌شود.


 

 این برند تشک طبی ندارد

برند Soft ،خود را از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان این محصولات می‌داند و تبلیغات بسیاری برای خوشخواب‌های خود انجام می‌دهد. در سراسر دنیا محصولات خود را با قیمت‌های بسیار گران عرضه می‌‌کند اما در ایران به علت نداشتن خدمات و گارانتی این برند هواداران کمی داشته و زیاد فروش ندارد. برند soft تشک‌های خود را در مدل‌های کلاسیک عرضه می‌کند و هرگز تشک طبی تولید نکرده و نمی‌کند.

 گران اما خوش‌ساخت

best night هم از برندهای معروف اروپایی است که محصولات خود را در قالب کلاسیک و طبی به بازار دنیا عرضه کرده اما تنها ۵ سال است که محصولات این برند وارد ایران شده و هنوز مخاطبان زیادی ندارد. تشک‌های این برند از جنس خوب و پارچه با دوخت محکم برخوردار است. محصولات این برند تنها ۲نفره عرضه می‌شود و قیمت بسیار بالایی دارد. این برند محصولات خود را از ۶ ماه تا ۳ سال گارانتی می‌کند البته غیر از گارانتی وارنتی هم دارد یعنی  اگر اتفاقی برای تشک بیفتد، یک محصول جدید به شما داده می‌شود. رنگ محبوب خوش‌خواب‌های برند best night صورتی است که در ایران طرفدارهای خاص خودش را دارد.

 تخصص ما طبی بودن ماست

Good sleep محصولات خود را تنها در قالب تشک‌های طبی عرضه می‌کند. اگر قصد خرید تشک طبی دارید، بد نیست تشک‌های این برند را هم بررسی کنید. نمایندگی این برند محصولات خود را بسیار ارزان‌تر از مغازه‌دار‌ها و با خدمات بالاتر به مخاطبان عرضه می‌کند. تشک‌های تک‌نفره و ۲نفره این برند به خاطر دوخت بسیار محکم، محبوب هستند.

قیمت جهیزیه کامل قیمت تشک طبی قیمت تشک جهیزیه عروس تشک طبی رویا تشک رویال تشک خارجی بهترن تشک

فروش ویژه تشک رویا
تشک یک نفره (۹۰*۲۰۰)تشک دو نفره (۱۶۰*۲۰۰)
قیمت اصلیقیمت ویژهقیمت اصلیقیمت ویژه
تشک رویا اولترا  ۱فنر منفصل (پاکتی)۸۴۵,۰۰۰۷۴۵,۰۰۰۱,۵۰۰,۰۰۰۱,۳۲۵,۰۰۰
تشک رویا اولترا ۲فنر منفصل (پاکتی)۷۵۰,۰۰۰۶۶۵,۰۰۰۱,۳۳۰,۰۰۰۱,۱۷۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا  ۳فنر منفصل (پاکتی)۵۲۵,۰۰۰۴۶۵,۰۰۰۹۳۵,۰۰۰۸۲۵,۰۰۰
تشک رویا اولترا  ۴فنر منفصل (پاکتی)۴۹۵,۰۰۰۴۴۵,۰۰۰۸۸۰,۰۰۰۷۷۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۱فنری (متصل)۴۵۰,۰۰۰۳۹۵,۰۰۰۸۰۰,۰۰۰۷۱۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۲فنری (متصل)۳۶۰,۰۰۰۳۱۵,۰۰۰۶۴۵,۰۰۰۵۷۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۳فنری (متصل)۳۱۵,۰۰۰۲۸۰,۰۰۰۵۶۰,۰۰۰۴۹۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۴فنری (متصل)۲۹۰,۰۰۰۲۶۰,۰۰۰۵۱۰,۰۰۰۴۵۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۵فنری (متصل)۲۴۵,۰۰۰۲۱۵,۰۰۰۴۳۵,۰۰۰۳۹۵,۰۰۰
تشک رویا بونل ۶فنری (متصل)۲۰۵,۰۰۰۱۸۵,۰۰۰۳۶۵,۰۰۰۳۲۵,۰۰۰
تشک رویا مدیکال ۲طبی (اسفنجی)۴۹۵,۰۰۰۴۴۵,۰۰۰۸۶۵,۰۰۰۷۶۵,۰۰۰
تشک رویا مدیکال ۳طبی (اسفنجی)۴۵۵,۰۰۰۴۰۰,۰۰۰۸۰۵,۰۰۰۷۰۰,۰۰۰
تشک رویا مدیکال ۴طبی (اسفنجی)۳۰۵,۰۰۰۲۷۰,۰۰۰۵۳۵,۰۰۰۴۶۵,۰۰۰
تشک کودک رویافنری (متصل)۱۳۵,۰۰۰۱۲۰,۰۰۰
تشک نوجوان اولترا ۴فنر منفصل (پاکتی)۴۱۵,۰۰۰۳۷۵,۰۰۰
تشک نوجوان بونل ۲فنری (متصل)۳۰۵,۰۰۰۲۶۵,۰۰۰
تشک نوجوان بونل ۵فنری (متصل)۲۰۵,۰۰۰۱۸۵,۰۰۰

*قیمت ها به تومان و درب انبار می‌باشد.

تشک های فنر منفصل (Pocket Spring)

کالاسایزقیمت مصرف کنندهقیمت ویژهتوضیحات
اسلیپ پلاس B

۸ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۱,۱۸۵,۰۰۰۹۸۵,۰۰۰فنر منفصل

تراکم فنر ۲۵۲ عدد در متر مربع

پارچه گردبافت ممتاز

آنتی باکتریال و لایه هوا

۴ سانتیمتر مموری

آنتی استرس

دارای فریم و دیواره اسفنجی

ارتفاع ۳۲ سانتیمتر

مموری فوم

۲۰۰*۱۲۰۱,۵۷۵,۰۰۰۱,۲۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۱,۸۳۵,۰۰۰۱۴۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۲,۰۱۲,۰۰۰۱,۶۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰ ۲,۳۶۸,۰۰۰۱,۹۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۲,۶۰۰,۰۰۰۲,۱۵۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

اسلیپ پلاس C

۷ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۶۹۷,۰۰۰۵۹۵,۰۰۰فنر منفصل

تراکم فنر ۲۵۲ عدد در متر مربع

پارچه گردبافت ممتاز

آنتی باکتریال و لایه هوا

آنتی استرس

دارای فریم و دیواره اسفنجی

 

ارتفاع ۲۸ سانتیمتر

دو طرفه

۲۰۰*۱۲۰۹۲۷,۰۰۰۷۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۱,۰۸۰,۰۰۰۸۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۱,۱۸۵,۰۰۰۹۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۱,۳۹۵,۰۰۰۱,۰۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۱,۵۳۵,۰۰۰۱,۲۹۵,۰۰۰

تشک طبی فنری

 

کالاسایزقیمت مصرف کنندهقیمت ویژهتوضیحات
ارکیده B 

 

۶ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۴۹۹,۰۰۰۴۲۵,۰۰۰تراکم فنر ۱۲۵ عدد در متر مربع

پارچه گردبافت

آنتی باکتریال و لایه هوا

فریم با مفتول ۴و تقویت دیواره

ارتفاع ۲۶ سانتیمتر

دو طرفه (هرطرف با نرمی متفاوت)

۲۰۰*۱۲۰۶۶۳,۰۰۰۵۶۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۷۷۳,۰۰۰۶۷۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۸۴۸,۰۰۰۷۳۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۹۹۸,۰۰۰۸۶۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۱,۰۹۸,۰۰۰۹۳۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

ارکیده C 

 

۵ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۳۷۰,۰۰۰۳۱۵,۰۰۰ تراکم فنر ۱۲۵ عدد در متر مربع

پارچه سوزنی

آنتی باکتریال و لایه هوا

فریم با مفتول ۴و تقویت دیواره

 

ارتفاع ۲۶ سانتیمتر

دو طرفه (هرطرف با نرمی متفاوت)

۲۰۰*۱۲۰۴۹۲,۰۰۰۴۱۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۵۷۳,۰۰۰۴۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۶۲۹,۰۰۰۵۳۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۷۴۰,۰۰۰۶۳۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۸۱۵,۰۰۰۶۹۵,۰۰۰

 


تشک فنری

 

کالاسایزقیمت مصرف کنندهقیمت ویژهتوضیحات
نیلوفر A 

 

۴ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۳۱۹,۰۰۰۲۷۵,۰۰۰تراکم فنر ۱۲۵ عدد در متر مربع

پارچه ژاکارد

آنتی باکتریال و لایه هوا

لایی ترموباند

۲ cmاسفنج ۲۰kg/m3 دوطرف

فریم با مفتول ۴و تقویت دیواره

ارتفاع ۲۴ سانتیمتر

دو طرفه

۲۰۰*۱۲۰۴۲۴,۰۰۰۳۶۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۴۹۴,۰۰۰۴۲۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۵۴۲,۰۰۰۴۶۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۶۳۸,۰۰۰۵۴۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۶۹۸,۰۰۰۵۹۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

نیلوفر B 

 

۳ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۲۵۹,۰۰۰۲۲۵,۰۰۰ تراکم فنر ۲۵ عدد در متر مربع

پارچه ژاکارد

آنتی باکتریال و لایه هوا

لایی ترموباند

۲ cm اسفنج ۳۰ kg/m3

 

فریم با مفتول ۴

ارتفاع ۲۲ سانتیمتر

یک طرفه

۲۰۰*۱۲۰۳۴۴,۰۰۰۲۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۳۹۹,۰۰۰۳۳۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۴۳۹,۰۰۰۳۷۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۵۱۹,۰۰۰۴۴۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۵۶۹,۰۰۰۴۸۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

نیلوفر C 

 

۲ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۱۹۵,۰۰۰۱۶۵,۰۰۰ تراکم فنر ۱۲۵ عدد در متر مربع

پارچه ژاکارد

آنتی باکتریال و لایه هوا

لایی ترموباند

 فریم با مفتول ۴

 

ارتفاع ۲۰ سانتیمتر

دو طرفه

۲۰۰*۱۲۰۲۶۰,۰۰۰۲۲۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۳۰۰,۰۰۰۲۵۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۳۳۱,۰۰۰۲۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۳۹۰,۰۰۰۳۳۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۴۲۹,۰۰۰۳۶۵,۰۰۰

تشک طبی

 

کالاسایزقیمت مصرف کنندهقیمت ویژهتوضیحات
مدیکال A

 

۵ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۶۲۹,۰۰۰۵۳۵,۰۰۰سازه اسفنجی باتراکم بسیار بالا

لایه ۴ سانتیمتری ریباند

پارچه گردبافت

آنتی باکتریال و لایه هوا

ارتفاع ۲۲ سانتیمتر

دو طرفه (با سختی متفاوت)

۲۰۰*۱۲۰۸۳۷,۰۰۰۷۱۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۹۷۴,۰۰۰۸۲۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۱,۰۶۹,۰۰۰۸۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۱,۲۵۸,۰۰۰۱,۰۶۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۱,۳۸۳,۰۰۰۱,۱۷۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

مدیکال B 

 

۴ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۴۶۲,۰۰۰۳۸۵,۰۰۰سازه اسفنجی با تراکم بالا

۲ سانتیمتر ریباند

پارچه سوزنی

آنتی باکتریال و لایه هوا

لایه اسفنج با حداکثر تراکم

ارتفاع ۲۰ سانتیمتر

دو طرفه

۲۰۰*۱۲۰۶۱۵,۰۰۰۵۲۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۷۱۵,۰۰۰۵۹۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۷۸۵,۰۰۰۶۷۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۹۲۵,۰۰۰۷۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۱,۰۱۵,۰۰۰۸۶۵,۰۰۰

————————————————————————————————–

مدیکال C

 

۱ سال ضمانت

۲۰۰*۹۰۲۸۸,۰۰۰۲۴۵,۰۰۰ 

سازه اسفنجی باتراکم متوسط

پارچه ژاکارد

آنتی باکتریال و لایه هوا

 

ارتفاع ۲۰ سانتیمتر

دو طرفه

۲۰۰*۱۲۰۳۸۳,۰۰۰۳۲۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۴۰۴۴۶,۰۰۰۳۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۶۰۴۹۰,۰۰۰۴۱۵,۰۰۰
۲۰۰*۱۸۰۵۷۶,۰۰۰۴۸۵,۰۰۰
۲۰۰*۲۰۰۶۳۳,۰۰۰۵۳۵,۰۰۰

توجه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*