خانه / آخرین اخبار / صحبت‌های سیدجلال حسینی پس از درگیری با مهدی رحمتی

صحبت‌های سیدجلال حسینی پس از درگیری با مهدی رحمتی

سیدجلال حسینی پس از شکست ۳ بر ۲ مقابل استقلال در دربی ۸۴ گفت: ما فقط یک هدف داشتیم و برای رسیدن به آن تلاش کردیم. همه امروز دیدند که ۲ تیم یک بازی خوب به نمایش گذاشتند. تیم ما هجومی‌تر از حریف بازی می‌کرد ولی متاسفانه در پایان بازنده میدان شدیم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد درگیری به وجود آمده میان او و سیدمهدی رحمتی گفت: در بازی‌های حساس این اتفاقات زیاد رخ می‌دهد اما من یک سوال دارم، پس از اینکه رحمتی از زمین بازی اخراج شد به اجازه چه کسی دوباره به زمین بازگشت؟ کدام قانون به دروازه‌بان استقلال اجازه می‌دهد که به وسط زمین بیاید و در حالی که از زمین اخراج شده به همه توهین کند و کسی هم جلودار او نباشد.

قرارداد سید جلال حسینی دربی استقلال و پرسپولیس بیوگرافی مهدی رحمتی بیوگرافی سید جلال حسینی اخبار پرسپولیس
حسینی با اشاره به اینکه گفته می‌شود انصاری پس از پایان بازی بی‌هوش شده، گفت: او هم‌اکنون در رختکن حضور دارد و حالش بد است چون ضربه شدیدی به سرش وارد شده است.   امیدوارم مشکل او جدی نباشد.

کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: متاسفانه تیم حریف فوتبال بازی نکرد، درست است که استقلال گل‌های زیادی به ثمر رساند اما بازیکنان ما بهتر از آنها کار کردند. اگر این بازی را آنالیز کنیم متوجه فوتبال زیبایی که پرسپولیس ارائه داد می‌شویم. ما یک هدف داریم و با تمام وجود هجومی بازی می‌کنیم. درست است که ما در دربی بازنده شدیم اما از فردا خودمان را برای دیدارهای آینده آماده می‌کنیم.

منبع: تسنیم

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. رحمتی عقده ای هست

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*