خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی یاسر جعفری (بازیگر سریال پرستاران) +عکس همسرش

بیوگرافی یاسر جعفری (بازیگر سریال پرستاران) +عکس همسرش

یاسر جعفری بازیگر نقش (جواد داماد) در سریال پرستاران

فیلم های یاسر جعفری

سریال پرستاران شبکه یک
فیلم دختران
سریال جراحت
فیلم اتوبوس
فیلم برهوت
فیلم سینمایی جاودانگی

همسر یاسر جعفری همسر بازیگران سریال جراحت بیوگرافی یاسر جعفری بازیگران سریال جراحت بازیگران سریال پرستاران
مصاحبه با یاسر جعفری (امیرحافظ) در سال ۱۳۸۹

سید یاسر جعفری هستم و سال ۱۳۶۷ متولد شده ام . در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی متالوژی دانشگاه ازاد کرج هستم . از سال ۸۶ نگاهم به طور کلی نسبت به سینما تغییر پیدا کرد . تا ان موقع هیچ وقت به سینما به دید شغل نگاه نمی کردم و ایده ای برای ورود به ان در ذهن نداشتم . راه های زیادی برای ورود به سینما در مقابلم وجود داشت اما تصمیم گرفتم راه درست را برای ورود انتخاب کنم و به همین دلیل به دنبال یک اموزشگاه خوب بازیگری بودم که در نهایت وقتی با ادم های حرفه ای سینما مشورت کردم همه کلاس (استاد تارخ) را تایید کردند . کلاس ها در ابتدا خیلی برایم مشکل بود چون یک مقدار کار فشرده بود و من در هفته سه روز پر فشار را سپری می کردم . هیچ وقت فکر نمی کردم که اینقدر زود در این رشته پیشرفت کنم اما بالافاصله بعد از پایان کلاس ها از دفتر اقای قاسم جعفری با من تماس گرفته شد و وقتی به دفتر ایشان مراجعه کردم با اقای جعفری دیدار کردم و برای بازی در فیلم (دختران) با هم به توافق رسیدیم . شاید نقش کوتاهی در این فیلم بر عهده داشتم اما شخصا (پوریا) را دوست داشتم و فکر می کنم تجربه خوبی بود . بعد از این فیلم از دفتر اقای عسگرپور با من تماس گرفتند و از من برای بازی در فیلم (اتوبوس) دعوت شد که در این فیلم نقش یک روحانی را بازی کردم . این کار هنوز تمام نشده بود که برای بازی در سریال (جراحت) اقای عسگرپور با من صحبت شد بعد از مراجعه به دفتر اقای شفیعی قرارداد بازی در این سریال را بستم و برای دومین بار در خدمت اقای عسگرپور بودم .

همسر یاسر جعفری همسر بازیگران سریال جراحت بیوگرافی یاسر جعفری بازیگران سریال جراحت بازیگران سریال پرستاران

مجروح اول جراحت

دوازدهم مرداد ماه ۸۹ در خانه خوابیده بودم که احساس دل درد شدیدی کردم و وقتی به بیمارستان مراجعه کردم تشخیص پزشکان اپاندیس بود ظهر همان روز به اتاق عمل رفتم و یک روز در بیمارستان بیتری بودم . کلا در این کار انواع و اقسام بد شانسی ها به سراغم امده است و می شود گفت مجروح اول جراحت منم . (خنده)

رویای کودکی ام فوتبال بود

در دوران کودکی اصلا به بازیگری فکر نمی کردم و می شود گفت رویای کودکی ام فوتبال بود . فوتبال را هم تا حدی ادامه دادم و حتی در مقطعی عضو تیم هما هم بودم اما به خاطر بازیگری ان را رها کردم . از سن ۹ سالگی هم در رشته تکواندو فعالیت داشتم که در ان رشته هم به نوعی موفق بودم و توانستم عضو تیم پاس تهران شوم اما بازیگری تمام برنامه هایم را تغییر داد.

دو روز در کما بودم

من اسفند ۸۸ برای (جراحت) قرارداد بستم و فیلمبرداری از فروردین ماه ۸۹ اغاز شد . همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه در اردیبهشت من تصمیم گرفتم ماشینم را بفروشم و ماشین دیگری بخرم . وقتی می خواستم برای خرید ماشین جدید به شرکت مراجعه کنم با موتور یکی از دوستانم رفتم . ساعت ۷ صبح ششم اردیبهشت ۸۹ در میدان ازادی تصادف کردم و از روی موتور به زمین پرتاب شدم سرم با تیر چراغ برق برخورد کرد . همانجا دچار خونریزی مغزی شدم و دو روز در کما بودم . معمولا اینجور تصادف ها چهار الی پنج ماه بیمار را به کما می برد اما خدا ررا شکر من فقط ده روز در کما بودم و به نوعی شانس با من یار بود . سرم رابه خاطر عمل تراشیدند ۱۲ کیلو هم در این مدت وزن کم کردم و هیچ چیز در واقع سر جای خودش نبود به هر حال بعد از ده روز استراحت به گروه پیوستم و با استفاده از گریم برایم مو طراحی شده که خیلی به گریم قبلی ام نزذیک بود .

همسر یاسر جعفری همسر بازیگران سریال جراحت بیوگرافی یاسر جعفری بازیگران سریال جراحت بازیگران سریال پرستاران

نقش مقابل استاد
قطعا وقتی تصمیم گرفتم به سمت بازیگری حرکت کنم می دانستم که در این رشته رشد خواهم کرد . چون تجربه من نشان داده است در هر کاری که به طور جدی وارد ان می شوم پیشرفت سریعی برایم اتفاق می افتد . زمانی هم که به کلاس های اقای تارخ رفتم شاید فکر نمی کردم در کاری با استادم همبازی شوم اما این اتفاق خیلی زود برایم افتاد و از این بابت خیلی خوشحالم.

با پدر و مادرم دوستم

با پدر و مادرم فاصله سنی کمی دارم و به همین دلیل خیل با هم دوست هستیم.یک خواهر کوچکتر از خودم هم دارم که علاقه ای به بازیگری ندارد و من هم پیشنهاد نمی کنم وارد این حرفه شود . خواهرم یکی از شاگردان ممتاز یکی از بهترین دانشگاه های تهران است . و در رشتهبیوتکنولوزی تحصیل می کند . به شدت از خانواده ام تشکر میکنم که مرا در مسیر پیشرفت در این حرفه حمایت می کنند.

بازیگری به درسم لطمه نزده

در ابتدا یک نوع جبهه گیری در خانواده ام نسبت به حضورم درسینما وجود داشت و ان هم شاید به دلیل حرف و حدیث هایی است پشت سینما وجود دارد اما بعد از یک صحبت کوتاه به این نتیجه رسیدیم که من علاقه ام را دنبال کنم . خدا را شکر بازیگری به درسم لطمه نزده است و با توجه به این که ترم اخیر مدام سر کار بودم تمام واحدهایم را پاس کردم . باز هم از خانواده ام تشکر می کنم که همه شرایط را برایم فراهم کردند تا بتوانم به ان چیزی که دوست دارم برسم.

همسر یاسر جعفری همسر بازیگران سریال جراحت بیوگرافی یاسر جعفری بازیگران سریال جراحت بازیگران سریال پرستاران

از لا به لای حرف ها

وقتی به بیمارستان منتقل شدم باید همان موقع به اتاق عمل می رفتم وقتی می خواستند موهایم را بتراشند دست هایم را روی خط ریش هایم گذاشته بودم که اگر قرار است پروک (موی مصنوعی) بافته شود این قسمت طبیعی باشد . انجا هم به فکر کار بودم چون هم به نقش علاقه زیادی داشتم هم گروه را دوست داشتم .

من نه نیاز مالی داشتم نه به خاطر شهرت بازیگری را انتخاب کردم بلکه نفس بازیگری برایم جذابیت داشت . این که ادم بتواند یک متن مکتوب را تبدیل به یک تصویر جذاب کند برایم جالب بود .

بازیگری جذاب ترین شغل دنیا است و از بین همه مردم کره زمین حتی یک نفر هم نیست که دوست نداشته باشد بازیگر باشد .

بازی خیلی ها را دوست دارم اما الگوی خاصی در بازیگری ندارم و فکر می کنم انسان به جای تقلید از دیگران بهتر است از درون خودش به کشف های تازه برسد .

شهاب حسینی به نظرم منطقی ترین بازیگر سینمای ماست و کارهایش را با فکر انجام داده و الان هم یکی از موفق ترین بازیگران سینما است . بازی صابر ابر و ترانه علیدوستی را هم خیلی دوست درم .

لازم می دانم از چند نفر تشکر ویزه داشته باشم . اقای جعفری که به من اعتماد کرد و برای اولی بار فرصت تجربه بازی در سینما را به من هدیه دادند . همچنین باید از محمد مهدی عسگرپور عزیز تشکر ویزه ای کنم که هر چقدر از متانت و خوبی این انسان بگوییم باز هم کم است . امیدوارم بتوانم جواب اطمینان اقای عسگرپور را با بازی خوبم بدهم . اخرین تشکرم مربوط می شود به خانم رنگرزان دستیار اول کارگردان جراحت که در این سریال خیلی به من کمک کردند .

همسر یاسر جعفری همسر بازیگران سریال جراحت بیوگرافی یاسر جعفری بازیگران سریال جراحت بازیگران سریال پرستاران

یاسر جعفری ازدواج کرده و متاهل است و همسرش صدف بهشتی نام دارد که او نیز از بازیگران سینما و تلویزیون میباشد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*