خانه / بازار / قیمت شاسی بلند پاتریوت؛ جان سخت روسی به ایران آمد +مشخصات

قیمت شاسی بلند پاتریوت؛ جان سخت روسی به ایران آمد +مشخصات

شرکت توان خودروی جی از محصول شاسی بلند پاتریوت رونمایی کرد. اواز پاتریوت UAZ Patriot

این خودروی جان سخت که آفرودر مناسبی به نظر می آید از یک پیشرانه بنزینی ۲۷۰۰ سی سی بهره می برد که توانی معادل ۱۳۴ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر دارد ، البته در کاتالوگ توزیع شده توسط این شرکت در نمایشگاه خودروی تهران قدرت پبشرانه ۱۲۸ اسب بخار قید شده است که هر کدام از عددهای اعلام شده که صحیح باشد نشان از بهره وری پایین پیشرانه طراحی شده توسط روس ها دارد.

قیمت شاسی بلند قیمت خودرو روسی قیمت جیپ پاتریوت قیمت آفرود شرکت توان خودرو جی اواز پاتریوت

همچنین جعبه دنده این خودرو ۵ سرعته و انتقال قدرت تولیدی پیشرانه ۴WD است.

خودروی اس یو وی پاتریوت از محصولات UAZ روسیه است که در کارخانه این شرکت در شهر اولیانفسک تولید می شود و از قابلیت های این خودروی شاسی بلند می توان به سیستم تعلیق قوی، قابلیت تردد در مناطق ناهموار، ظرفیت حمل بار کافی و دو دیفرانسیل بودن آن اشاره کرد.

با توجه به سادگی طراحی این خودرو در صورت عرضه این شاسی بلند روس با قیمت و خدمات پس از فروش مناسب توسط توان خودروی جی ، انتظار می رود این اس یو وی گزینه مناسبی برای خودروی کار سازمان ها در مناطق صعب العبور و شرایط سخت اقلیمی باشد.

قیمت شاسی بلند قیمت خودرو روسی قیمت جیپ پاتریوت قیمت آفرود شرکت توان خودرو جی اواز پاتریوت

پاتریوت روس در ایران با دو تیپ نرمال و پیکاپ عرضه می شود و قیمت حدود ۱۰۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان برای آن پیش بینی شده است.

 

قیمت شاسی بلند قیمت خودرو روسی قیمت جیپ پاتریوت قیمت آفرود شرکت توان خودرو جی اواز پاتریوت

قیمت شاسی بلند قیمت خودرو روسی قیمت جیپ پاتریوت قیمت آفرود شرکت توان خودرو جی اواز پاتریوت

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. قیمت فورد رپتور بین بیست تا سی هزار دلار است که از بهترین شاسی بلندهای دنیاست، چرا انتخاب ما رو محدود به آشغالهای چینی و روسی میکنن؟

  2. بسیاری از مردم کوته فکر هستند. قبل از اینکه اطلاعات کافی داشته باشند فتوا صادر میکنند. همه جا میگن آشغال های روسی و… و فکر میکنند آمریکا بهشت برین و قادر مطلق است. واقعا باید به آمریکا بابت پیروزی قاطع در شستشوی مغزی ایرانیان تبریک گفت و به حال این ملت کم سواد فراموشکار گریه کرد. خودرو های روسی سخت جان ترین ماشینهای دنیا هستند. یه ذره سرچ بکنید میبینید. علت بازدهی کم موتور ماشین های روسی اینه که روس ها فقط و فقط به خراب نشدن و حداقل صد سال کار کردن ماشین اهمیت میدن و کسی که اندک استدلالی داشته باشه میفهمه بازده و دوام، رابطه تقریبا عکس دارند. هیچ شرکتی در جهان مثل گاز، کراز، بلاز، آوتو واز، اواز، زیل و اورال ماشین جنگی پردوام نمیتونه بسازه. همونطور که روسیه در صنایع موشکی، ضد هوایی، تانک، هلیکوپتر، فضا نوردی، زیر دریایی و اتمی فاصله بسیار زیادی با همه کشور های دیگه داره. طبیعت روسیه فرهنگ مردم اون رو شکل داده و فرهنگ روس ها ساخته هاشون رو. درشت، خشن، توانا، بشدت پر دوام و ترسناک.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*