خانه / استخدام و بازار کار / برای دریافت وام مشاغل خانگی ثبت نام کنید + لینک

برای دریافت وام مشاغل خانگی ثبت نام کنید + لینک

به گزارش ساتین : روز شنبه نهم آذرماه 92 مهدی حسین ن‍ژاد ، مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) اعلام کرد: مشاغل خانگی هم اکنون اشباع شده اند و تجربه جهانی نشان می دهد باید به سراغ زنجیره های تولید برای مشاغل خانگی برویم از این رو تسهیلات این بخش به زنجیره های تولیدی تعلق می گیرد.

حسین نژاد با اشاره به این که تاکید دولت یازدهم بر ایجاد اشتغال پایدار است، بیان کرد: در تخصیص اعتبار برای توسعه مشاغل خانگی به پشتیبانان وام تعلق می گیرد.
وی در ادامه بیان داشت: به طور مثال بنگاهی اقتصادی می خواهد کار خود را گسترش دهد و بنا بر تجربه ای که دارد می تواند تولیدات خود را از طریق واگذاری خانگی سفارش دهد.
وی علت تغییر رویکرد در خصوص مشاغل خانگی را نداشتن توان بازاریابی و فروش از سوی شاغلان خانگی عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح دیگر،شاغلان خانگی نگران فروش محصولات تولیدی نیستند.
حسین نژاد گفت:ثبت نامی که از امروز از طریق سایت صندوق انجام می شود فقط از پشتیبانان است که 15 روز به طول می انجامد و پس از آن که پشتیبانان طرحهای خود را ارائه دادند، کارشناسان صندوق آنها را ارزیابی می کنند و بعد از یکماه افراد تحت پوشش می توانند به ثبت نام در طرحهای یاد شده اقدام کنند.
وی تاکید کرد: حمایت از رویکرد جدید در مشاغل خانگی، حمایت از تولید بدون کارخانه است. هم اکنون یکهزار میلیارد ریال برای تحقق این امر تخصیص داده شده که در صورت موفقیت یکهزار میلیارد ریال دیگر هم در نظر گرفته می شود.
برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*