خانه / جالب و خواندنی / رابطه جنسی نامشروع دو ستاره فوتبال با دختر نوجوان + عکس

رابطه جنسی نامشروع دو ستاره فوتبال با دختر نوجوان + عکس

به گزارش ساتین :  “زاهيا زهر” سال گذشته وقتي مجبور شد به خاطر بدهي و مشكلات مالي راهي كافه زمان مونيخ شود و از آنجا به دستور فردي ناشناس به اتاقي در هتل مونيخ برود، تنها 17 سال داشت.

همسر كريم بن‌زما كريم بن‌زما فیلم رابطه جنسی فیلم تجاوز جنسی فرانک ریبری زاهيا زهر رابطه جنسی ستاره فوتبال رابطه جنسی تجاوز جنسی به زور تجاوز به دختر 18 بیوگرافی كريم بن‌زما بیوگرافی فرانک ریبری بیوگرافی زاهيا زهر
مهاجم فرانسوي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به واسطه افشاگريهاي يك روزنامه انگليسي چند روزي است به شدت زير ذره‌بين خبرنگاران اسپانيايي قرار گرفته است.

كريم بن‌زما بازيكن الجزايري‌الاصل اما فرانسوي رئال مادريد طبق افشاگري‌ روزنامه ديلي ميل انگليس آنچنان كه خود ادعا مي‌كرد، فوتباليستي‌ پاك و به دور از مسائل ضد اخلاقي نيست.

همسر كريم بن‌زما كريم بن‌زما فیلم رابطه جنسی فیلم تجاوز جنسی فرانک ریبری زاهيا زهر رابطه جنسی ستاره فوتبال رابطه جنسی تجاوز جنسی به زور تجاوز به دختر 18 بیوگرافی كريم بن‌زما بیوگرافی فرانک ریبری بیوگرافی زاهيا زهر
زاهيا زهر دختر 18 ساله‌اي كه مليت الجزايري خود را در روزنامه‌هاي انگليسي مصرانه فرانسوي عنوان مي‌كند، بزرگاني چون بن‌زما، ريبري و گووو را به شدت دچار دردسر كرده است.

زهر روز گذشته در مطبوعات انگليس سكوت خود را شكست و از رفتار غیر اخلاقی بن‌زما، ريبري و گووو با خود پرده برداشت.

در این میان اثبات ادعاهاي اين دختر الجزايري اين روزها دغدغه خبرنگاران اسپانيايي نيست بلكه مهم فروش بالاي روزنامه‌ها است كه به خوبي اتفاق افتاده است.

البته در این خصوص وكيل كريم بن‌زما رسما از اين دختر جوان به دادگاه خانواده فرانسه شكايت كرده اما جالب اينجاست كه پس از دومين تهديد زاهيا زهر مبني بر افشا كردن ساير مدارك اين شكايت پس گرفته شده است.

همچنین روابط عمومي باشگاه رئال مادريد در اين ميان به طرز تامل‌برانگيزي سكوت كرده و اين باشگاه حاضر به حمايت لفظي از مهاجم خود نيست.

45 هزار يورو جريمه نقدي بديهي‌ترين و ابتدايي‌ترين محكوميتي است كه به زودي براي بازيكنان نامبرده در صورت اثبات ادعاهاي دختر 18 ساله، صادر خواهد شد اما روند اثبات ادعاهاي فوق نياز به حضور اين بازيكنان در خاك فرانسه دارد كه با فشردگي فوتبال باشگاهي فرانسه، اسپانيا و انگليس به واقع امكان‌پذير نيست.

برخي منابع خبري در فرانسه حمايتي كوركورانه از بن‌زما داشتند و حتي با آنچه كه ماركا آن را خيال بافي توصيف كرده اين طور عنوان كردند كه زاهيا زهر نامزد سابق بن‌زما بوده و مهاجم رئال مادريد از اينكه وي با ريبري و گووو ارتباط داشته، به شدت عصباني و ناراحت است.

قضیه به همین شکل پیش رفت تا اینکه اعترافات تكان دهنده دختر 18 ساله داستان رسوايي بن‌زما، ابعاد جديدي را در پرونده اين فرانسوي گشوده است.

“زاهيا زهر” سال گذشته وقتي مجبور شد به خاطر بدهي و مشكلات مالي راهي كافه زمان مونيخ شود و از آنجا به دستور فردي ناشناس به اتاقي در هتل مونيخ برود، تنها 17 سال داشت. طبق قانون اتحاديه اروپا، در آن زمان نه اختياري داشت و نه دليلي براي كسب درآمد.

از سوی دیگر بن‌زما جدا از جرم مذکور، مرتكب گناهي بزرگ‌تر نيز شده و آن دروغگويي است. او بايد به دادگاه دليل اين دروغگويي را توضيح دهد و ثابت كند كه شايعه فرستادن اين دختر به عنوان كادوي تولد براي ريبري صحت ندارد، چرا كه در صورت پيروزي زهر در دادگاه عالي اجتماعي فرانسه، ريبري و بن‌زما به محكوميت و جريمه‌اي بسيار سنگين تن خواهند داد.

فيلم ويدئويي لو رفته از لحن امرانه بن‌زما خطاب به زاهيا زهر كه از او مي‌خواهد راهي هتل محل اقامت ريبري شود، طبق ادعاي وكيل زهر، در اختيار دادگاه فرانسه قرار گرفته است. بر اين اساس، ‌روزهاي سختي براي اين بازيكن در پيش خواهد بود.

  دادگاه رسیدگی به اتهام رابطه نامشروع “فرانک ریبری” و “کریم بنزما”، ستاره های بایرن و رئال، با یک فاحشه زیر سن قانونی، آغاز شد.

ریبری متهم است که در سال ۲۰۰۹ در حالی با “زاهیا دهار” رابطه برقرار کردند که می دانستند او کمتر از سن قانونی است. این ملی پوش فرانسه این اتهام را رد می کند.

اما بنزما اساسا داشتن ارتباط جنسی با زاهیا که در سال ۲۰۰۹ شانزده ساله بود را منکر می شود.

در صورتی که دادگاه این دو را متهم بشناسد، می تواند تا حداکثر سه سال حبس برای آنها در نظر بگیرد اما “کارلو آلبرتو بروسا”، وکیل ریبری، اعلام کرد که موکلش مطمئن است بی گناه شناخته خواهد شد.

او به خبرنگاران گفت: «ریبری یک فرد بالغ است که دوران دشواری را پشت سر گذاشت. او به اندازه هر کسی که در چنین شرایطی قرار می گیرد، نگران است و در عین حال، خیالش راحت است. ما با اطمینان به دادگاه می رویم و علیه این اتهام می جنگیم.»

یک نظر ثبت شده

  1. این خانمی که عکسش گذاشتی بنظر من یا سن خودش را کم گفته با واقعا عجب چیزیه من حق به فوتبالیستها میدم منم بودم همین بلا رو سرش میاوردم البته دبل میزدم چون هم حقشه هم مال خودشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*