خانه / حوادث / دوئل مرگبار بر سر دختر جوان +عکس

دوئل مرگبار بر سر دختر جوان +عکس

ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه دوشنبه ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب در تماس با قاضی سجاد منافی‌آذر، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران او را در جریان درگیری خونینی مقابل یک دکه مطبوعاتی در تقاطع بلوار کشاورز با خیابان کارگر قرار دادند. ماموران و بازپرس جنایی با حضور در آنجا با جسد پسر ۲۰ساله و پیکر غرق در خون پسر دیگری رو‌به‌رو شدند. جسد به پزشکی قانونی و فرد زخمی نیز به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران منتقل شد.

حوادث واقعی حوادث تهران اخبار قتل

در تحقیقات اولیه معلوم شد درگیری میان صاحب دکه مطبوعاتی به نام مهران ۲۲ ساله با چند پسر جوان بوده که منجر به قتل یک نفر و زخمی شدن فردی دیگر شده است. مهران و همکارش نیز دستگیر و دیروز برای تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. مهران به قاضی پرونده گفت: من چهار سال بود با مردی کار می‌کردم که دکه مطبوعاتی داشت. با پولی که پس‌انداز کردم توانستم نزدیک بلوار کشاورز دکه‌ای را اجاره کرده و مستقل شوم. ده روز بود که کارم را شروع کرده و همکارم نیز از شهرستان آمده بود.

وی افزود: از چند روز قبل فردی برایم در تلگرام پیام‌هایی می‌فرستاد و مدعی بود که دختر کارفرمای سابقم دختر خوبی نیست و حق ندارم به او علاقه‌مند شوم. بعد از دریافت این پیام‌ها، چند بار با شماره تلفن موردنظر تماس گرفتم که جواب نداد. بعد برایش در تلگرام پیام دادم که شما اشتباه می‌کنید او دختر خوبی است و من به او علاقه ندارم. فقط با پدرش همکار بودم. فرد مزاحم را نمی‌شناختم و او مدام تهدیدم می‌کرد.

متهم به قتل ادامه داد: دعوای تلگرامی‌مان ادامه داشت تا این‌که او را به دوئل دعوت کردم و باورم نمی‌شد به محل قرار بیاید. گمان می‌کردم این دعوا و کل‌کل کردن در تلگرام است و تمام می‌شود. روز حادثه تماس گرفت و مدام نشانی دکه‌ام را می‌خواست. ابتدا اشتباه آدرس دادم که او متوجه شد و مجبور شدم آدرس واقعی بدهم. وقتی به مقابل دکه آمد با هم درگیر شدیم و سه نفر از دوستانش هم وارد این دعوا شدند. آنها نیز چاقو داشتند. درگیری که بالا گرفت من دو نفرشان را زدم که مزاحم تلگرامی کشته شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*