خانه / آخرین اخبار / رامبد جوان : تصمیم دارم بچه دار شوم

رامبد جوان : تصمیم دارم بچه دار شوم

رامبد جوان مجری و بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که در برنامه سه ستاره پارسال توانست در دو بخش بهترین مجری و بهترین برنامه سرگرمی برای برنامه خندوانه تندیس دریافت کند.

برنامه «سه ستاره» شامگاه چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه میزبان مجریان برنامه های برتر تلویزیون در سال ۹۵ بود.

در بخش اول این برنامه رامبد جوان یکی از کاندیدهای این بخش مهمان احسان علیخانی و آرش ظلی پور شد و خبرهای جدیدی از «خندوانه» و زندگی شخصی اش داد.

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان فرزند رامبد جوان سایت خندوانه خانواده رامبد جوان بیوگرافی نگار جواهریان بیوگرافی رامبد جوان اینستاگرام خندوانه

رامبد جوان و همسرش

او در ابتدا درباره ادامه پخش «خندوانه» گفت: «خندوانه» تابستان آینده تمام می شود، من و تمام عوامل این برنامه خسته هستیم و نیاز به استراحتی جدی و طولانی داریم. من می خواهم برای یک سال آینده ام برنامه ریزی کنم، برای کارهایی غیر از «خندوانه» برای زندگی و آینده ام.»

جوان در ادامه گفت:«حرفه ما طوری است که همه وقت مان را می گیرد اما اولویت من خانواده ام است و تصمیم دارم خانواده ام را گسترش دهم. هر کسی در زندگی اش اولویت دارد و من هم دوست دارم از این به بعد وقت بیشتری در کنار همسر و فرزندم داشته باشم. البته بچه دار شدنم فعلا یک تصمیم است.»

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان فرزند رامبد جوان سایت خندوانه خانواده رامبد جوان بیوگرافی نگار جواهریان بیوگرافی رامبد جوان اینستاگرام خندوانه

رامبد جوان در سه ستاره

کارگردان فیلم «نگار» در ادامه خبر از ساخت فیلم بعدی اش هم داد و گفت:«ساخت یک فیلم دیگر هم در برنامه کاری ام است که برای آن نیز برنامه ریزی می کنم و در وقتی مناسب فیلمم را خواهم ساخت»

او در پایان ضمن تشکر از برنامه «سه ستاره» و سایر کاندیداهای این بخش گفت:«مهران مدیری در حال حاضر برنامه ای روی آنتن ندارد و به نظرم منصفانه نیست که من بخواهم شلوغ کاری کنم و برای خودم و برنامه ام تبلیغ کنم.»

جوان پس از دعوت از عادل فردوسی پور دیگر مهمان این برنامه از علیخانی و فردوسی پور خواست تا مثل سال گذشته او را ببوسند و این را شرط ترک استودیو برنامه دانست که در ادامه نیز احسان علیخانی و عادل فردوسی درخواست او را رد نکردند و جوان را بوسیدند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*