خانه / آخرین اخبار / این ۲ قاتل خطرناک را معرفی کنید و سکه طلا جایزه بگیرید +فیلم و عکس

این ۲ قاتل خطرناک را معرفی کنید و سکه طلا جایزه بگیرید +فیلم و عکس

دو آدمکش خونسرد که از ۱۲ ماه پیش بخاطر قتل مسلحانه ای تحت تعقیب هستند را معرفی کنید و ۲ سکه تمام بهار آزادی جایزه بگیرید.
عکس قاتل حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنای

فیلم و تصاویر این قاتلان فراری تنها سرنخ از آنان است و هرکسی این دو آدمکش را می شناسد می تواند در ازای جایزه طلایی با رکنا تماس بگیرد.

ساعت ۵ عصر ۹ اسفندماه سال گذشته دو مرد مسلح در غرب تهران با انگیزه سرقت به مرد ۵۷ساله ای بانام سعید نزدیک شدند و بی مقدمه و خونسردانه تپانچه شان را به سمت وی گرفته و ماشه را چکاندند.

این دو قاتل فراری سپس خونسردانه سوار موتوری شدند و توانستند در برابر دیدگان وحشت زده رهگذران و مغازه داران فرار کنند.

وقتی با دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران تیمی از اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران وارد عمل شدند بازبینی دوربین های مداربسته دو تصویر از قاتلان فراری را در اختیار تیم پلیسی قرار داد اما این دو عکس با توجه به اینکه آدمکش ها تازه کار بوده و ردی از آنها در آلبوم مجرمان قدیمی وجود نداشت گره این جنایت را باز نکرد.

کارآگاهان در این مرحله با بهره گیری از دوربین های سطح شهر که در مغازه ها و در قالب ترافیک شهری نصب شده اند دوربین به دوربین قاتلان فراری را که سواربرموتورشان خیابان به خیابان در حال فرار بودند را زیرنظر گرفتند تا اینکه به نقطه پایان رسیدند قاتل اصلی که بین راه همدستش را در نقطه کور دوربین ها پیاده کرده بود در محله ای مشخص موتورش را در گوشه ای پارک کرد و قدم زنان از آن دور شد و وقتی هوا تاریک شده بود مجددا سراغ موتورش برگشته و سوار بر آن پابه فرار می گذارد و دیگر ردی از آن به دست نمی آورد.

جایزه ۲ سکه ای

با دستور بازپرس جنایی تصاویر دو قاتل فراری در اختیار رسانه ها قرار گرفت و خواسته شد تا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند با شماره های ۵۱۰۵۵۱۲۳ و ۵۱۰۵۵۱۴۱ در اختیار کارآگاهان جنایی قرار دهند که بعد از گذشت ۱۲ ماه هیچ اثری از این جنایتکاران به دست نیامد.

از این رو پایگاه اطلاع رسانی رکنا برای تعامل با پلیس و دستگاه قضایی با انتشار مجدد عکس ها و فیلم اختصاصی از آخرین رد قاتلان فراری برای کسانیکه اطلاعاتی از دو آدمکش داشته و در تماس با شماره تلفن رکنا: ۸۴۲۱۵۷۴۲ ۰۲۱ و یا تلگرام ما در اختیار ما قرار دهند ۲ سکه بهار آزادی تمام پاداش می دهد.

حجم ویدیو: ۱۹.۵۷M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۳۷

یک نظر ثبت شده

  1. پس اطلاعات خوابش برده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*