خانه / حوادث / ۵ کشته در تصادف وحشتناک سمند با کامیون +عکس

۵ کشته در تصادف وحشتناک سمند با کامیون +عکس

فرمانده پلیس راه استان گلستان گفت: در سانحه رانندگی بامداد امروز سه شنبه در محور مینودشت به گنبدکاووس که بین یک دستگاه سمند و کامیون رخ داد، هر پنج سرنشین خودرو سواری جان باختند.

سرهنگ علی عبدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۳ و ۴۰ دقیقه امروز به وقوع پیوست که براثر آن چهار سرنشین سمند در دم فوت کردند و یک نفر هم به بیمارستان منتقل شد اما به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس راه علت اصلی این سانحه رانندگی را عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده کامیون اعلام کردند.

سرهنگ عبدی تصریح کرد: خودرو سمند از سمت گنبدکاووس به مینودشت در حرکت بود که پنج کیلومتر بعد از خروجی در دور برگردان ‘پشمک پناوه‘ با کامیون حامل بار چوب برخورد کرد.

به گفته وی ؛ این کامیون از جوین سبزوار بارگیری و در حال دورزدن بود؛ اما توجه نکردن راننده آن به حق تقدم باعث بروز این حادثه شد.

عکس تصادف مرگبار عکس تصادف دلخراش حوادث گلستان تصادف سمند اخبار گنبد کاووس اخبار تصادف

فرمانده پلیس راه گلستان با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و شروع مسافرت ها عنوان کرد: گلستان یکی از استان های مقصد و مسیر سفر به مشهد مقدس بوده و نیاز است رانندگان تمامی شرایط و نکات ایمنی رانندگی را جدی بگیرند و به توصیه های پلیس توجه کامل داشته باشند.

به گفته وی؛ سبقت، سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عدم رعایت حق تقدم ازعمده ترین علل بروز تصادف در استان گلستان است.

وی گفت: متاسفانه در طرح نوروزی سال گذشته، اولین تصادف ثبت شده کشور مربوط به استان گلستان در مسیر آق قلا به اینچه برون در اولین روز سال بود که براثر آن تعدادی از هم استانی ها جان خود را از دست دادند.

سرهنگ عبدی آمار فوتی های استان در فروردین ۹۵ را ۲۰ نفر اعلام کرد و افزود: مجموع تصادفات در سطح استان در مدت ۱۱ ماه و ۲۴ روز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد کاهش داشته است.

استان مرزی گلستان واقع در شمال کشور یک میلیون و ۹۰۰هزار نفر جمعیت دارد، حوزه راه های اصلی ، فرعی و روستایی این استان ۵ هزار کیلومتر است که ۱۹۰۰کیلومتر آن سخت گذر و کوهستانی بوده و بسیاری از جاده های اصلی نیز از داخل شهرها و روستاها عبور می کند.

منبع: ایرنا

یک نظر ثبت شده

  1. خدا بیامرزه بهشت برین گوارای وجودشان باد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*