خانه / حوادث / جزییات خودکشی نافرجام مرد جوان و فرزندانش در اراک

جزییات خودکشی نافرجام مرد جوان و فرزندانش در اراک

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت:صبح امروز فردی ناشناس در تماس با تلفن ۱۱۰ پلیس اعلام داشت که قصد خودکشی دارد و بلافاصله این فرد بدون هیچ گونه توضیحی تلفن را قطع می کند.

وی افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان، مالک خط تلفن و آدرس سکونت آن را در یکی از مناطق شهر اراک شناسایی کردند و به محل اعزام شدند

سردار کیومرث عزیزی اضافه کرد: با هماهنگی مرجع قضایی، ماموران پلیس، درب منزل را با ترفندی خاص باز کرده و مشاهده می کنند مردی جوان، طنابی را برای دار زدن خود آماده کرده و بوی گاز نیز در فضا پیچیده و دو فرزند خردسال ۵ ساله و ۷ ساله نیز در منزل حضور دارند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با توجه به احتمال خطر انفجار بلافاصله هر سه نفر اعضای خانواده، توسط ماموران پلیس از منزل خارج و از مرگ نجات یافتند.

سردار عزیزی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد این فرد با همسرش اختلاف داشته و همسرش منزل را ترک کرده که او نیز با مصرف قرص و با باز کردن شیر گاز شهری و طناب دار قصد خودکشی داشته است

سردار عزیزی افزود: با حضور تیم های امدادی در محل پدر خانواده با توجه به مصرف زیاد قرص برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت و تحقیقات تکمیلی در این زمینه در حال پیگیری است.

 

منبع : میران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*