خانه / آخرین اخبار / خودروی قطب نوردی ولادیمیر پوتین +عکس

خودروی قطب نوردی ولادیمیر پوتین +عکس

ولادیمیر پوتین که رشته ورزشی جودو را تخصصی دنبال می‌کند به جستجوی خرس‌های قطبی و همین طور رانندگی با خودروهای فرمول ۱ نیز علاقه دارد.
هفته گذشته در حالی که پوتین برای شرکت در سمینار بین المللی قطب در شهر Arkhangelsk روسیه به سر می برد تصمیم گرفت تا شخصا به جستجو در غاری بپردازد که نزدیک یک پایگاه نظامی تازه ارتقا یافته قرار داشت، ولی از آنجایی که پوتین علاقه‌ای به انجام این کار با استفاده از خودروهای معمولی UAZ و GAZ روسی نداشت، تصمیم گرفت تا قطب نوردی خود را در خودرو Trekol 6×6 تجربه کند.
طراحی این خودرو به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد از کودکی خواسته شده تا یک خودروی جیپ دیوانه‌‌وار طراحی کند. این خودرو که Trekol-39294 نام گرفته است یکی از چند مدل خودرویی است که توسط شرکت روس Trekol ساخته شده است و جزو خودروهای ATV (All Terrain Vehicle) یا خودروهای همه جا رو دسته‌بندی شده است. خودروی ۳۹۲۹۴ بدنه‌ای از جنس فایبرگلاس دارد و از آن به عنوان پرچمدار خودروهای این سبک یاد شده که این ادعا چندان نزدیک به واقعیت به نظر نمی‌رسد. این خودروی سه در ، جا برای ۸ سرنشین دارد که به غیر از راننده و یک سرنشین جلو بقیه می‌توانند بر روی صندلی‌های نیمکت شکل عقب بنشینند.
خودرو ولادیمیر پوتین خودرو روسی خودرو رئیس جمهور Trekol 6x6
بیشینه میزان باری که در عقب این خودرو می‌تواند جای بگیرد معادل ۶۸۰ کیلوگرم است و ۴ نوع موتور مختلف از جمله ۲ موتور بنزینی و ۲ موتور سوپرشارژ شده گازوییلی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. وزن کلی خودروی Trekol-39294 تنها کمی بیشتر از ۳ تن می‌باشد. ویدئویی به زبان روسی از معرفی این خودروها منتشر شده که در آن اشخاصی خود را در مسیر حرکت این خودروها قرار می‌دهند، شاید این چیزی بود که رسانه‌ها را به انتخاب صفت شخصیت منفی فیلم های جیمز باند وا داشته بود.
خودرو ولادیمیر پوتین خودرو روسی خودرو رئیس جمهور Trekol 6x6

Vladimir Putin’s Weapon Of Choice To Explore The Russian Arctic Is This Crazy Trekol 6×6

خودرو ولادیمیر پوتین خودرو روسی خودرو رئیس جمهور Trekol 6x6
منبع : العالم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*