خانه / بورس و سهام / برنامه های”غاذر” برای بهبود تولید و فروش محصولات

برنامه های”غاذر” برای بهبود تولید و فروش محصولات

به گزارش ساتین : براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 308 ریال برآورد شده است. این در حالی است که براساس عملکرد واقعی 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه سال 92، درآمد هر سهم به میزان 205 ریال بوده است.

در این راستا، قلی پور، رییس هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: امیدوار هستیم با توجه به مسایل اقتصادی جاری کشور، بتوانیم پیش بینی عملکرد سالانه را محقق کنیم.

وی افزود: مقدار تولید در تاریخ 30 آذر ماه سال 92، نسبت به 30 آذر ماه سال 91، افزایش 43 درصدی داشته است. همچنین افزایش 41 درصدی میزان فروش در تاریخ مذکور نیز بسته به میزان تولید اتفاق افتاده است. از جمله علل افزایش در میزان فروش، تأمین بخشی از مواد اولیه محصولات توسط خود شرکت، افزایش حضور شرکت در بازار و فرآیند پخش برخی از محصولات تولیدی توسط شرکت می باشد همچنین افزایش کیفیت در تولید محصولات، سبد تولیدی محصولات جدید مانند مربا، آبلیمو، پودر فلافل و همچنین افزایش تولید با توجه به کشش بازار نیز در میزان فروش تأثیر بسزایی داشتند.

رییس هیأت مدیره “غاذر” تصریح کرد: شرکت کشت و صنعت پیاذر، قصد تولید پودر انواع میوه را دارد و هم اکنون، در حال طی روند تحقیقاتی در پروژه مذکور می باشد که پس از طی روند تحقیقاتی و تأییدیه وزارت بهداشت، درصدد تولید محصول جدید برای ارایه به بازار هستیم و پودر آب پرتقال، پودر گوجه فرنگی و … را تولید خواهیم کرد.

همچنین در صدد افزایش زمین های زراعی برای تولید سبزیجات هستیم تا بدین طریق بتوانیم هزینه های تولیدی را کاهش دهیم و بر سودآوری تأثیرگذار باشیم.

وی افزود: هدف اصلی “غاذر” برای افزایش سرمایه در سال 91، به جهت طرح سیستم گلخانه ای و همچنین فراهم کردن امکانات جهت پخش محصولات بود تا بدین طریق وابستگی کمتری برای فرآیند تأمین مواد اولیه و فروش محصولات داشته باشد.

قلی پور در خاتمه بیان کرد: تاکنون پیشرفت فیزیکی طرح سیستم گلخانه ای حدود 40 الی 50 درصد بوده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*