خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

ساعت بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

الهلال عربستان و پرسپولیس تهران از دیدار میزبانی به دلایل مسائل سیاسی محروم هستند تا عمان میزبانی طرفین را در دور گروهی عهده دار باشد.
الهلال عربستان در دو دیدار قبلی خود در خانه برابر الریان و الوحده به برتری دست یافته تا نشان دهد در خانه مقابل تیمی باج نمی‌دهد. این در حالی است که شاگردان برانکو در دو دیدار خارج از خانه خود برابر الریان با شکست زمین را ترک کردند و مقابل الوحده به پیروزی دست یافتند.
پرسپولیس از دو دیدار خانگی خود نیز به دو تساوی برابر الهلال و الریان دست یافته است. شاگردان برانکو در بازی‌های خارج از خانه‌ی خود ۵ گل دریافت کرده‌اند و الهلال نیز سه گل خورده است.
دو تیم البته در دقایق ابتدایی بازی خطرناک تر خواهند بود. الهلال و پرسپولیس در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی ۴ گل در ۴ دیدار قبلی خود رقم زده اند. دو تیم از دقایق ۳۰ تا ۶۰ در دیدارهای قبلی خود نه گلی زده و نه گلی دریافت کرده‌است و در نهایت ۱۵ دقیقه پایانی را نیز همانند ابتدای بازی پربرخورد و هیجان دنبال کرده و ۴ گل ثبت شده است.

برانکو با سابقه مربیگری در دو کشور امارات و عربستان بیشترین دیدار با الهلال را در زمان حضور در پرسپولیس داشته و  برای چهارمین بار مقابل این تیم آبی پوش عربستانی صف آرایی خواهد کرد. مسابقه ای که دیدار قهرمان  های دو کشور صاحب فوتبال منطقه خاورمیانه محسوب می شود و برای برانکو و البته رامون دیاز آرژانتینی اهمیت ویژه ه ای دارد.
برانکو در ابتدای حضور در پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در یک مسابقه سخت که با لطف داور نیز همراه بود، با یک گل الهلال را شکست داد اما در دیدار برگشت ۳ گل از این تیم خورد تا از آسیا کنار برود اما شرایط آن روز پرسپولیس با امروز قابل مقایسه نیست و تیم فعلی یک مجموعه سازماندهی شده و مدعی در سطح آسیاست که با امید وارد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شده است.
برانکو در روزهای اردو با جدیت کامل به آنالیز الهلال پرداخته و امیدوار است نتیجه لازم را برابر حریف نامدار خود بگیرد، نتیجه ای که اگر به دست بیاید فصل خوب برانکو را به مرز عالی خواهد رساند.
باتوجه به نیاز پرسپولیس به پیروزی و البته شرایط نابسامان بازیکنان، ارزش تدابیر برانکو در این دیدار بیش از همیشه خواهد بود.

جدول پخش ورزش از تلویزیون (دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۰۴)

لیگ قهرمانان آسیا
الهلال عربستان – پرسپولیس ( ساعت: ۱۹:۳۰ زنده از شبکه سه)

ذوب آهن – العین امارات ( ساعت: ۲۰:۳۰ زنده از شبکه ورزش)

در جلسه هماهنگی دیدار تیم های الهلال عربستان و پرسپولیس لباس پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ جلسه هماهنگی دیدار تیم های الهلال عربستان و پرسپولیس امروز با حضور مسئولان ۲ تیم در مسقط برگزار شد. در این جلسه ترکاشوند، خوردبین و خمارلو از پرسپولیس حضور داشتند.
در نهایت از پیراهن ۲ تیم رونمایی شد که طبق پیش بینی ها پرسپولیس با لباس یکدست قرمز و الهلال با لباس یکدست آبی به میدان می روند.

ساعت بازی امروز پرسپولیس برنامه لیگ قهرمانان آسیا بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده الهلال عربستان اخبار پرسپولیس

تماشای دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان رایگان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام باشگاه الهلال عربستان، بازی فردا برای حضور تماشاگران در ورزشگاه رایگان است و بلیت فروشی انجام نخواهد شد بنابراین هواداران می‌توانند بدون پرداخت پول برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال به ورزشگاه سلطان قابوس بروند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند %s *

*