خانه / آخرین اخبار / قیمت گوشت گوسفندی در بازار دوباره گران شد

قیمت گوشت گوسفندی در بازار دوباره گران شد

برخلاف وعده مسئولان معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی و به دلیل مشغولیت رئیس ستاد تنظیم بازار به انتخابات، قیمت گوشت گوسفندی شقه به مرز ۴۰ هزار تومان رسید.

قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به مرز ۴۰ هزار تومان رسید به‌طوری‌که امروز گوشت گوسفندی بدون دنبه شقه به قیمت ۳۷ تا ۳۹ هزار تومان در نقاط مختلف شهر تهران و در میادین میوه و تره بار به نرخ مصوب ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
همچنین برخی اوقات به شکلی نامرتب و کم تأثیر این محصول به نرخ دولتی ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان در برخی از مراکز میدان میوه و تره بار و در دو مرکز مربوط به وزارت جهاد کشاورزی عرضه می‌شود.
بنابراین گزارش، مسئولان دولتی معاونت امور دام و حتی بخش تأمین دام بخش خصوصی سال گذشته وعده داده بودند که قیمت گوشت گوسفندی به‌صورت خودبه‌خود در فصل بهار کاهش می‌یابد اما این وعده شکل بی‌اساسی به خود گرفته است و قیمت این محصول نه تنها نسبت به شب عید کاهش نیافته است بلکه افزایش قیمت هزار تومانی در گوشت شقه داشته است.
قیمت سایر قطعات لاشه گوسفندی نیز روند افسارگسیخته‌تری دارد به طوری که هر کیلو گوشت راسته تا ۷۰ هزار تومان نیز در بازار به فروش می‌رسد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*